شیبا جایگاه خود را به عنوان بیشترین توکن هولد شده حفظ کرد

شیبا جایگاه خود را به عنوان بیشترین توکن هولد شده در میان نهنگ‌ها حفظ کرد | همتاپی

در طول هفته گذشته، یا دقیق‌تر بگوییم در 21 ماه ژوئن، قیمت شیبا اینو رشد شارپی 45 درصدی داشت و یکی از پرسود‌ترین‌ها در بازار ارزهای دیجیتال بود.

این رالی شدید قیمتی، باعث شد که شیبا اینو جایگاه خود را به عنوان بیشترین دارایی ارزدیجیتال در بین 100 نهنگ برتر اتریوم حفظ کند و تا زمان نگارش این مقاله نیز توانسته این جایگاه را نگه دارد. بر اساس داده‌های ارائه شده که از بررسی داده‌های بلاکچین بدست آمده، ۱۰۰ نهنگ برتر اتریوم، دارای شیبایی به ارزش ۵۹۴،۱۷۱،۵۹۵ دلار می‌باشند که این مقدار ۱۴.۴۸ درصد از دارایی آنها را تشکیل می‌دهد.

خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش بیت کوین همین حالا اقدام کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

در عین حال، قیمت شیبا اینو که قبل از این افزایش قیمت 15 درصدی را تجربه کرده بود، نزدیک به 4 درصد دیگر رشد داشت و به قیمت 0.000011 دلار رسید.

بر اساس داده‌های سایت اینتودبلاک (IntoTheBlock)، میزان سودآوری شیبا اینو به 22 درصد افزایش یافته است. به همین ترتیب، تعداد هولدرهای ارز شیبا نیز تا زمان نگارش این مقاله به عدد 1,188,659 آدرس رسیده که نشان می‌دهد در ماه ژوئن شاهد رشد در تعداد آدرس‌هایی هستیم که ارز شیبا را هولد می‌کنند.

طبق به‌روزرسانی‌های اخیر شیباریوم (Shibarium) توسط موسسه یونی‌فیکیشن (Unification)، تست شبکه خصوصی آلفای شیباریوم (Shibarium Private Alpha TestNet) انجام شده است و این به روزرسانی چند هفته‌ای است که درست کار می‌کند و این شرکت در حال حاضر در حال توسعه آماده‌سازی برای فاز عمومی تست نت بتا (Beta TestNet) است.

مطالب بیشتر: شیباریوم چیست؟

محاسبه قیمت بیت کوین

اپلیکیشن کیف پولی که بتواند انتقال دو طرفه دارایی‌ها را بین لایه اول و لایه دوم انجام دهد، استیک کردن و در نسخه‌های بعدی خود یکپارچه‌سازی Shibaswap را تسهیل ‌کند، از ابزارهای اصلی‌ هستند که اکنون در مرحله تولید می‌باشند.

زمان راه‌اندازی تست نت عمومی بتای شیباریوم (Shibarium Public Beta TestNet)، که تعامل کامل کاربران را با شبکه امکان‌پذیر می‌کند و شامل فرآیند اعتبار سنجی نیز می‌باشد، برای سه ماهه سوم سال برنامه‌ریزی شده است.

آیدی توییتری ShibaInuart، که از حساب‌هایی می‌باشد که خود را وقف جامعه شیبا کرده، انتظارات خود را در مورد راه‌اندازی مرحله بتا اینطور به اشتراک گذاشته:

وقتی شبکه آزمایشی عمومی بتای شیباریوم طبق انتظارات اجرا شود، جریان‌های کاری حوزه‌های کلیدی برای کسانی که با محیط بلاکچین در تعامل هستند به ارزیابی موارد زیر کمک خواهد کرد: معیار عملکرد، بهینه سازی قابلیت استفاده، و تثبیت ساختار است.

چشم‌ها به صرافی سوییچر و شیبا اینو دوخته شده

Shibainuart با تشکر از تیم سوئیچر به خاطر وقت گذاشتن برای جمع‌آوری اطلاعات درباره سه ارز: SHIB، BONE و LEASH، چنین نوشت:

در حال حاضر، همه نگاه‌ها به لیست شدن اکوسیستم شیبا اینوی سوییچر (Switchere) دوخته شده است.

از روز دوشنبه که صرافی ارز دیجیتال بایننس امکان بررسی قیمت ارز BONE را فعال کرد، این امر منجر به شدت گرفتن گمانه‌زنی‌هایی درباره لیست شدن احتمالی این ارز شد.

مطالب مرتبط: تعداد هولدرهای شیبا همچنان در حال افزایش است

در لحظه انتشار این خبر قیمت شیبا به دلار در حوالی 0.00001176 در نوسان است، این ارزدیجیتال هفت روز گذشته خود را با 48.26 درصد افزایش قیمت را پشت سر گذاشته است.

برای اطلاع از آخرین اخبار بیت کوین، به مقاله پیش بینی و تحلیل قیمت شیبا مراجعه نمایید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش شیبا صرافی ارز دیجیتال همتا پی 

امتیازی داده نشده است
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: u.today
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *