ارسال هزاران درخواست برای همکاری با پروژه شیباریوم

ارسال هزاران درخواست برای همکاری با پروژه شیباریوم | همتاپی

شیتوشی کوزاما (Shytoshi Kusama)، توسعه دهنده اصلی پروژه‌های محبوبی مانند توکن شیبا اینو و شیباریوم (Shibarium)، ضمن راه اندازی مجدد گروه تلگرامی Shibarium، از تمایل بسیاری از پروژه‌های دیگر به همکاری با شیباریوم خبر داد.

به گزارش u.today، شیتوشی کوزاما در روز جمعه با انتشار یک پست توئیتری، اعلام کرد که مراحل آماده سازی و انتشار شیبار‌یوم تقریباً به پایان رسیده است.  او همچنین در یک پست توئیتری دیگر، لینک مربوط به پخش یک آهنگ در اسپاتیفای را به اشتراک گذاشت و اعلام کرد که توسعه دهندگان شیباریوم، در مراحل پایانی این پروژه، مدام این آهنگ را پخش می‌کنند.

50000 شیبا
هدیه ما به شما
دریافت جایزه

شیتوشی کوزاما، با تشکر از جامعه شیبا بابت ارسال هزاران فرم درخواست همکاری با این پروژه، اعلام کرد این اتفاق به رشد شیبا کمک می‌کند، اما شیباریوم باعث رشد هرچه بیشتر قدرت شیبا می‌شود.

او در ادامه توضیحاتی را در مورد انتشار نسخه بتای این برنامه ارائه کرد و بار دیگر اعلام کرد که «همه به شیبا‌ریوم دعوت هستند». به گفته او، فرم پذیرش همکاری که هفته پیش در یک پست Medium منتشر شده بود، با استقبال چشمگیری از سوی جامعه شیبا مواجه شده است.

مطالب مرتبط: شیباریوم چیست؟ نقد و بررسی کامل شبکه شیباریوم

این توسعه دهنده همچنین اعلام کرد که تعدادی از درخواست‌های ارسال شده، فوق العاده بوده‌اند و او همچنان مشتاق دیدن چنین مواردی است.

کوزاما به کاربران قول داد که آن‌ها تمام درخواست‌های دریافتی را بررسی می‌کنند و تا پایان این هفته به آن‌ها پاسخ خواهند داد:

تمام کسانی که درخواست خود را ارسال نموده‌اند، تا پایان این هفته پاسخ خود از طریق ایمیل دریافت می‌کنند.

در حال سازماندهی پیام‌ها هستیم تا پاسخ مناسب و شایسته‌ای را برای تمام این درخواست‌ها، که چند هزار مورد هستند، ارسال کنیم.

منبع: پیام کوزاما در گروه تلگرام Shibarium

با تشکر از جامعه حقیقی ارزهای دیجیتال، برای ارسال هزاران درخواست همکاری! ما بعنوان یک واحد منسجم قوی‌تر هستیم و حتی با شیبا‌ریوم از آن هم قوی‌تر خواهیم بود.

کار بر روی نسخه بتای شیباریوم و بروزرسانی‌های متاورس

شیتوشی کوزاما در توضیح علت سکوت خود در چند وقت اخیر، اعلام کرد که در حال رهبری چند تیم مختلف برای ارائه بروزرسانی‌های به موقع برای نسخه بتای شیباریوم و متاورس شیبا اینو و همچنین آماده سازی معبد WAGMI برای رونمایی و معرفی در رویداد SXSW بوده است.

باید چند نکته را روشن کنم. شیباریوم متعلق به همه است.مشتاقانه منتظر دریافت درخواست‌های ارسالی برای ورود هستم و تا الان هم چند مورد فوق‌العاده را دیده‌ام. در حال حاضر سکوت کرده‌ام، چون با همکاری چند تیم، برای ارائه بروزرسانی‌های به موقع برای نسخه بتای شیبار‌یوم و متاورس در SXSW تلاش می‌کنیم.

یادآوری در مورد ShibaSwap

او با بیان این جمله که شاید برای کاربران مبهم باشد، نکته دیگری را نیز یادآوری نموده و اعلام کرد که پس از راه اندازی شیباریوم، پلتفرم میان زنجیره‌ای شیبا سواپ (ShibaSwap)، به عنوان صرافی غیرمتمرکز (DEX) رسمی شیباریوم فعالیت خواهد کرد.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش شیبا اینو صرافی ارز دیجیتال همتا پی

(1 - کاربر 4,00 از 5) 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: u.today
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *