سرمایه‌گذاران ریپل بالاخره از بنیان‌گذار کاردانو حمایت می‌کنند

سرمایه‌گذاران ریپل از بنیان‌گذار کاردانو حمایت می‌کنند | همتاپی

به نظر می‌رسد که رقابت بین چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson)، بنیان‌گذار کاردانو، و دارندگان توکن ریپل به پایان رسیده است؛ چرا که هر دو طرف توافق کرده‌اند صلح کنند.

برای خرید و فروش کاردانو در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم کاردانو بخرم

این اتفاق در زمانی رخ داده است که حملات و شکایت‌های قضایی کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) علیه بازار ارزهای دیجیتال همچنان ادامه دارد. این آژانس اخیراً در متن شکایت‌های خود علیه صرافی‌های کوین‌بیس و بایننس اعلام کرده است که ارزهای دیجیتال کاردانو، پالیگان و سولانا نوعی اوراق بهادار هستند. در نتیجه، کاردانو به ریپل پیوسته و وارد لیست بلندبالای توکن‌هایی شده که SEC آن‌ها را به‌عنوان نوعی اوراق بهادار طبقه‌‌بندی کرده است.

در دعوای حقوقی بین SEC و ریپل، بحث اصلی این است که آیا این ارز دیجیتال نوعی اوراق بهادار است یا نه. البته این پرونده هنوز به پایان نرسیده است. قاضی این پرونده آنالیسا تورس (Analisa Torres) نام دارد.

50000 شیبا
جایزه بگیرید!
همین حالا ثبت نام کن

هولدرهای ریپل دوباره از بنیان‌گذار کاردانو حمایت می‌کنند

در ماه‌های اخیر، بین اعضای جامعه ریپل و هاسکینسون بحث زیادی به وجود آمده بود و بسیاری از آن‌ها، شدیداً از بنیان‌گذار کاردانو انتقاد کرده بودند. همین مسئله هم باعث شد که هاسکینسون اعلام کند دیگر رابطه‌ای با آن‌ها نخواهد داشت.

با این حال، او اخیراً به سرمایه‌گذاران ریپل پیشنهاد صلح داده است. آن‌ها هم واکنش مثبتی نشان داده و به او پیشنهاد کرده‌اند که با ایجاد یک توییتر اسپیس (Twitter space) این مسئله را رسمی کند. گفتنی است که بعضی از اعضای جامعه ریپل واکنش مثبتی نسبت به حمایت از هاسکینسون نشان داده‌اند، اما آن‌ها معتقد هستند که کوین‌بیس با قرار ندادن مجدد این توکن در پلتفرم خود، آسیب زیادی وارد کرده است. 

مطالب مرتبط: درگیری‌های بنیانگذار کاردانو و اعضای جامعه ریپل

سرمایه گذاران معتقد هستند که صرافی بایننس مستقیماً مسئول کاهش ارزش قیمت ریپل است و با قرار ندادن مجدد آن در پلتفرم خود، به این مسئله ادامه می‌دهد.

شایان ذکر است که SEC هم از دید آن‌ها پنهان نمانده است و بسیاری از این معامله‌گران به شکایت این نهاد از صرافی‌های مختلف به‌دلیل نقص قوانین اوراق بهادار آمریکا اشاره کرده‌اند.

(1 - کاربر 5,00 از 5) 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: coingape
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *