آیا قیمت یونی سواپ آماده عبور از مرز ۷ دلار است؟

آیا قیمت یونی سواپ آماده عبور از مرز 7 دلار است؟ | همتاپی

همزمان با بهبود کلی اوضاع بازار ارز دیجیتال، قیمت یونی سواپ هم به حمایت 5.66 دلاری واکنش نشان داد. یک بازگشت صعودی باعث رشد 10 درصدی قیمت از این سطح حمایت شد و در ادامه یک الگوی سر و شانه معکوس ایجاد کرد. با این وجود، فشار فروش در قیمت بالاتر حاکی از آن است که شاید این روند بهبود تا چند روز دیگر پایان بیابد.

الگوی صعودی نمودار قیمت یونی سواپ، خریداران را به حفظ قیمت 7 دلاری تشویق می‌کند. قیمت صعودی یونی‌ سواپ در تلاش برای عبور از مرز 6.5 دلار است و حجم معاملات 24 ساعت گذشته یونی‌ سواپ با کاهش 20٪ برابر 148.1 میلیون دلار است.

تحلیل قیمت یونی سواپ نشان می‌دهد این توکن در تایم فریم روزانه یک الگوی سر و شانه معکوس شکل داده است. قسمت سر و شانه الگو نمایانگر دو سطح حمایت مهم برای هولدرهای این توکن است.

نمودار روانه قیمت یونی سواپ به دلار | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار روانه قیمت یونی سواپ به دلار. منبع: تردینگ ویو

بنابراین تحلیل یونی‌ سواپ، سطوح حمایت 5.7 و 5.2 دلاری در راستای حفظ روند بهبود قیمت برای خریداران مهم هستند. قیمت یونی‌ سواپ تحت تاثیر این الگو می‌تواند 10.6٪ رشد کند و به مقاومت خط گردن 7 دلاری الگو برسد.

در حال حاضر، خرید و فروش یونی‌ سواپ با قیمت 6.25 دلار انجام می‌شود و ریجکت قیمت بالاتر در کندل روزانه نشان‌دهنده فشار عرضه است. با تداوم افت قیمت، یونی سواپ دوباره حمایت 5.6 دلاری را تست می‌کند و مومنتوم صعودی احیا خواهد شد.

بنابراین اگر خریداران موفق به حفظ قیمت در محدوده بالاتر از حمایت 5.66 دلاری شوند، رشد قیمت یونی سواپ تا مقاومت 7 دلاری محتمل است. یک بریک اوت (Breakout) صعودی از این خط گردن 7 دلاری هم باعث تسریع مومنتوم صعودی شده و قیمت را به 8 دلار می‌رساند.

در مقابل، سقوط قیمت یونی سواپ به کمتر از حمایت 5.2 دلاری، تئوری صعودی را باطل کرده و افت قیمت جاری را طولانی‌تر خواهد کرد.

اندیکاتورهای تکنیکال مهم در تحلیل یونی‌ سواپ

میانگین متحرک نمایی (EMA): میانگین‌های متحرک نمایی حیاتی (20، 50 و 100 روزه) اطراف سطح 6.5 دلاری جمع شده‌اند و یک مانع قوی در برابر رشد قیمت یونی سواپ تشکیل داده‌اند.

اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI): برخلاف پرایس اکشن رنج یا سایدوی، حرکت صعودی ثابت در شاخص قدرت نسبی (RSI) روزانه نشان‌دهنده افزایش مومنتوم صعودی است. علاوه بر این، شیب اندیکاتور در لبه تقاطع بالای 50٪ قرار دارد که حاکی از بهبود وضعیت بازار است.

سطوح قیمت روزانه یونی سواپ

قیمت نقطه‌ای: 6.22 دلار

روند: صعودی

نوسان: زیاد

سطوح مقاومت: 7 و 8 دلار

سطوح حمایت: 5.66 و 5.2 دلار

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش بیت کوین صرافی ارز دیجیتال همتاپی

(1 - کاربر 5,00 از 5) 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: coingape.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. ممنون میشم تحلیل هایی که انجام میدید با چارت باشه تا بتونیم راحتر پیش بینی بکنیم برای خرید و فروش ارز . ممنون از مقالات خوبتون

  2. به نظر من امکان داره ارز یونی سواپ تا مرز ۵ دلار برسد فکر میکنم فعلا خرید نکنیم بهتر هست .