افزایش فعالیت توسعه‌دهندگان شیبا در آستانه راه‌اندازی نسخه بتا شیباریوم

افزایش فعالیت توسعه‌دهندگان شیبا در آستانه راه‌اندازی نسخه بتا شیباریوم | همتاپی

شیتوشی کوزاما (Shytoshi Kusama)، توسعه‌دهنده اصلی شیبااینو، اعلام کرده است که با نزدیک شدن زمان راه‌اندازی نسخه بتا شیباریوم (Shibarium)، فعالیت توسعه‌دهندگان شیبا اینو افزایش یافته است.

با توجه به این که شیبا اینو در آستانه راه‌اندازی نسخه بتا شیباریوم قرار دارد، اعتماد اعضای جامعه این ارز دیجیتال به توسعه‌دهندگان اصلی آن افزایش یافته است. پیام‌های شیتوشی کوزاما و تیم یونیفیکیشن بلاکچین (Unification blockchain) در شبکه اجتماعی تلگرام، نشان می‌دهد که با نزدیک شدن راه‌اندازی شیباریوم، فعالیت توسعه‌دهندگان این ارز دیجیتال افزایش یافته است. گفتنی است که راهکار لایه دوم شیباریوم برای حل مشکلات مربوط به سرعت پایین تراکنش‌ها و کارمزدهای بالای شبکه اتریوم راه‌اندازی شده است.

50000 شیبا
جایزه بگیرید!
همین حالا ثبت نام کن

رینگوشی تویتسو (Ringoshi Toitsu)، اجرا کننده اعتبارسنجی در یونیفیکیشن بلاکچین، در ۲۴ ژانویه (۴ بهمن) پیام رسمی شیتوشی کوزاما را در توییتر خود منتشر کرد.

در پیام‌های تلگرامی مذکور، کوزاما تأکید کرده است که شیباریوم و یونیفیکیشن نقش مهمی در آینده اکوسیستم شیبااینو خواهند داشت. او اخیراً نیز با تیم یونیفیکیشن برای هماهنگی، راه‌اندازی و نهایی کردن شیباریوم ملاقات کرده بود.

تویتسو در این باره گفته است:

این تصادفی نیست که ریوشی شراکت خود با یونیفیکیشن را آغاز کرده است و شیتوشی هم به آرزوهایش ادامه داد. داده‌ها ارزش زیادی دارند و «نفت جدید» محسوب می‌شود. یونیفیکیشن قابلیت این را دارد که استخراج و تصفیه داده‌های شیباریوم را انجام دهد.

زاندرز (Xanders)، ادمین گروه تلگرامی شیبا اینو، گزارش داده که توسعه‌دهندگان این ارز دیجیتال در تلاش هستند راه‌اندازی شیباریوم را به اتمام برسانند و به همین خاطر، فعالیت آن‌ها به‌شدت رشد کرده است.

اعضای ارتش شیبا (ShibArmy) پیش‌بینی کرده‌اند که نسخه بتا شیباریوم در ۱۴ فوریه (۲۵ بهمن)، یعنی در روز ولنتاین راه‌اندازی می‌شود. کوزاما هم در بیوی حساب کاربری خود در توییتر نکاتی در مورد راه‌اندازی نسخه بتا شیباریوم در روز ولنتاین گفته است. در این میان، انباشت توکن‌های شیبااینو و بون (BONE) توسط نهنگ‌ها، نرخ توکن‌سوزی شیبااینو و توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی به آن، افزایش یافته است.

مطالب بیشتر: شیباریوم چیست؟

داده‌های وب‌سایت اینتودبلاک (IntoTheBlock) نشان می‌دهد که توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی به ارز دیجیتال شیبا اینو باعث شده قیمت آن افزایش یابد. علاوه بر این، بیش از ۸۰ درصد از عرضه در گردش این ارز دیجیتال هم‌اکنون در اختیار نهنگ‌ها قرار دارد.

توکن‌های شیبااینو و بون، منتظر روند صعودی بزرگی هستند

قیمت شیبااینو هم‌اکنون در محدوده ۰.۰۰۰۰۱۲۱۱ دلار قرار دارد و در ۲۴ ساعت گذشته ۱ درصد رشد کرده است. کف و اوج قیمتی این ارز دیجیتال در یک روز گذشته به‌ترتیب ۰.۰۰۰۰۱۱۹۲ و ۰.۰۰۰۰۱۲۱۹ دلار بوده است. با این حال، از آنجا که معامله‌گران در انتظار جلسه بانک مرکزی آمریکا و تغییر نرخ بهره این کشور در ۱ فوریه (۱۲ بهمن) هستند، حجم معاملات شیبا اینو کاهش یافته است.

ارز دیجیتال بون نیز در حال حاضر در محدوده ۱.۴۰ دلار معامله می‌شود. روند قیمتی این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته بیشتر خنثی بوده است. اعضای جامعه شیبا اینو باور دارند که با نزدیک شدن زمان راه‌اندازی نسخه بتا شیباریوم، قیمت ارزهای دیجیتال شیبااینو و بن رشد می‌کند.

ترجمه: تیم خرید و فروش شیبا اینو صرافی ارز دیجیتال همتاپی

(2 - کاربر 3,50 از 5) 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: coingape.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. شیبا با اینکه انقد اخبار مثبت و صعودی ازش میاد بیرون تغییر خاصی نکرده و همش درجا میزنه

  2. پول تو شیبا گذاشتن اشتباهه یک شت کوینه که هیچ ارزشی هم نداره