آرتور هیس انتظار دارد که قیمت اتریوم تا ماه مارس ۲۰۲۳ به ۵,۰۰۰ دلار برسد

آرتور هیس و پیش بینی اتریوم | صرافی همتاپی

آرتور هیس، مدیرعامل سابق بیت مکس (BitMex) انتظار دارد که قیمت اتریوم تا پایان سه ماهه اول سال 2023 به 5,000 دلار برسد.

این پیش بینی قیمت اتر‌یوم بر دو چشم‌انداز استوار است: 1) فدرال رزرو به عنوان محور بانک مرکزی عمل کند. 2) ارتقای ادغام سازی (Merge) اتریوم موفقیت‌آمیز باشد. هر دوی این چشم‌اندازها موجب افزایش قیمت دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار، اتریوم (ETH) خواهند شد. 

خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش بیت کوین همین حالا اقدام کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

دلار تورمی، اتریوم ضد تورمی

بر اساس توضیحات یکی از بنیانگذاران اتریوم (Ethereum) در آخرین پست وبلاگش، اتریوم احتمالا در زمان باقی‌مانده از سال 2022، بازدهی بیشتری نسبت به بیت کوین (BTC) خواهد داشت.

اگرچه محوریت مرکزی فدرال رزرو احتمالا تاثیری صعودی بر تمامی قیمت‌های ارزها خواهد داشت، اما فرآیند Merge (ادغام سازی) نمایانگر یک رویداد خاص اتریومی خواهد بود که از نظر بنیانگذار اتریوم، تاثیر فوق‌العاده قدرتمندی بر قیمت اتریوم (ETH) خواهد داشت. 

فرآیند ادغام اتریوم 2.0، یک فرآیند مورد انتظار برای ارتقاء شبکه اتریوم می‌باشد که سازوکار توافق شبکه اتریوم را از الگوریتم اثبات کار (POW) به الگوریتم اثبات سهام (POS) تبدیل می‌کند. این بدان معناست که استخراج کنندگان اتریوم به تدریج در این شبکه محو می‌شوند، در حالیکه هولدرهای ارز دیجیتال می‌توانند با استیک کردن دارایی‌هایشان (ETH)، درآمد و سود بالا کسب کنند. 

مطالب مرتبط: ۵ مورد از متداول‌ترین کلاهبرداری‌های اتریوم ۲.۰

در حالیکه هدف اولیه ارتقاء شبکه اتریوم، افزایش بهره‌وری انرژی برای شبکه اتریوم می‌باشد، با این وصف انتظار می‌رود که نرخ صدور عرضه اتریوم را تا 90 درصد کاهش دهد. هیس بر این باور است که ارتقاء اتریوم، با بهره‌مندی از یک اکوسیستم رو به رشد کاربرانی که به صورت مداوم اتریوم خود را با استفاده از کارمزدهای تراکنش خود می‌سوزانند، به تنهایی می‌تواند قیمت اتریوم را به طور تصاعدی بالا ببرد. 

رویداد ادغام به دلیل مشکلات فنی، سالها با تاخیر مواجه شده است، اما اکنون توسعه دهندگان مطمئن هستند که این رویداد تا 19 سپتامبر رخ خواهد داد.

بهترین قیمت تتر

هیس نیز معتقد است که این تاریخ ادغام اتریوم می‌باشد، زیرا در حقیقت استخراج کنندگان اتریوم نگرانی های خود درباره واقعیت داشتن این رویداد را ابراز کرده‌اند. در واقع، مدیر عامل سابق شبکه مدعی شده که با اعضای متعددی از انجمن استخراج اتریوم در چین تماس گرفته است، که این افراد در حال برنامه‌ریزی برای سازماندهی یک هاردفورک می باشند که همچنان از الگوریتم اثبات کار استفاده می‌کند. 

او اذعان داشت:

اگر استخراج‌کنندگان باور نداشتند که ادغام سازی طبق برنامه انجام می‌شود، این جریان را آغاز نمی‌کردند و سرمایه‌گذاری سیاسی ارزشمندی در جامعه ارزهای دیجیتال را به وجود نمی‌آوردند.

فدرال رزرو محوریت اصلی را  در افزایش قیمت اتریوم خواهد داشت 

فدرال رزرو در راستای تلاش‌های چند ماهه‌اش برای مهار نرخ تورم بالای شاخص قیمت مصرف کننده CPI، نوعی سیاست پولی تهاجمی را دنبال کرده است. اقدامات  فدرال رزرو تا حد زیادی منجر به فروش عمده و حراج سهام‌ها و ارزهای دیجیتال شده است. 

مطالب مرتبط: تحلیل قیمت اتریوم: ادغام اتریوم بر بیت کوین چه تاثیری می‌گذارد؟

هیس معتقد است که فدرال رزرو احتمالاً ظرف چند ماه آینده این روند را معکوس کرده و برای محافظت از سلامت اقتصادی، به رویکرد چاپ پول بازخواهد گشت. 

با وجود عدم اشتغال پایین، اقتصاد به دلیل 6 ماه رشد منفی تولید ناخالص داخلی، وارد مرحله رکود شده است. علاوه بر این، آمریکایی‌ها در مقایسه با دوران همه‌گیری کووید 19، نسبت به وضعیت اقتصاد بدبین‌تر شده‌اند. 

هیس توضیح می‌دهد:

مبارزه با تورم مستلزم افزایش قیمت پول (دلار) و کاهش تعداد پول می‌باشد”، نسخه لازم برای اقتصاد سالم آمریکا دقیقا خلاف آن را می‌طلبد.

هیس در پست قبلی وبلاگ خود اذعان داشت که ایالات متحده باید پول خود را در مقایسه با یورو و ین ضعیف کند تا از اقتصاد جهانی محافظت کند.

برای اطلاع از اخرین اخبار اتریوم، به مقاله تحلیل قیمت اتریوم مراجعه نمایید همچنین شما می‌توانید مقاله مفصل ما درباره ادغام اتریوم را با عنوان ادغام اتریوم چیست مطالعه کنید.. 

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش اتریوم صرافی ارز دیجیتال همتاپی

امتیازی داده نشده است
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: cryptopotato.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *