پیش بینی روند قیمت اتریوم، پس از آزادسازی اترهای (ETH) استیک شده

پیش بینی روند قیمت اتریوم، پس از آزادسازی اترهای (ETH) استیک شده | همتاپی

اخیراً یکی از تحلیلگران برجسته بازار به نام کریس برنیسکی (Chris Burniske)، ضمن اظهار نظر در مورد قابل آزادسازی اتریوم‌هایی که درون شبکه استیک شده بودند، در مورد تاثیر احتمالی این اتفاق بر روند بازار و قیمت ارز دیجیتال اتریوم صحبت کرده است. 

برخلاف تصور بسیاری از تحلیلگران که اعتقاد دارند قابل برداشت شدن اترهای (ETH) استیک شده باعث ایجاد فشار فروش شدید این دارایی می‌شود، آقای برنیسکی معتقد است که تأثیر این رویداد بر روی روند قیمت اتر، در میان مدت تا بلند مدت مثبت و صعودی خواهد بود.

برای خرید و فروش اتریوم در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم اتریوم بخرم

بروزرسانی پیش روی اتریوم، امکان برداشت اتریوم‌های قفل شده را برای استیک کنندگان و سرمایه گذاران فراهم نموده و بدین ترتیب، این افراد بار دیگر کنترل دارایی و سرمایه گذاری خود را در اختیار خواهند داشت. اگرچه در نگاه اول، به نظر می‌رسد که با یک سیگنال نزولی مواجه هستیم، اما به باور آقای برنیسکی، توانایی و امکان کنترل وجوه توسط صاحب آن، در واقع یک پیشرفت مثبت و صعودی برای آن دارایی است. از نظر او، افزایش کنترل سرمایه گذار بر روی دارایی مدنظر، نه تنها باعث تداوم روند نزولی نیست، بلکه منجر به بهبود عملکرد قیمت اتریوم می‌شود.

در واقع دیدگاه برنیسکی از یک اصل بنیادی ناشی می‌شود که بر اساس آن، اعتماد به نفس و اطمینان سرمایه گذار، یک محرک بسیار مهم برای عملکرد بازار است. هرچه کنترل و اختیار سرمایه گذار بر روی دارایی خود بیشتر باشد، اعتماد و اطمینان او نسبت به سرمایه گذاری خود، و به طور کلی اکوسیستم مالی مورد نظر، بیشتر خواهد بود. این افزایش اعتماد، رفته رفته باعث جلب توجه سرمایه گذاران و جذب سرمایه بیشتر به شبکه اتریوم شده و در نهایت به رشد این دارایی در بلند مدت کمک می‌کند.

مطالب مرتبط: آموزش استیکینگ (Stacking) اتریوم در متامسک

علاوه بر این، همزمان با افزایش میزان کارآمدی و تکامل اتریوم، پتانسیل ورود کاربری‌های جدید و نوآورانه در این شبکه نیز افزایش می‌یابد. چنین پیشرفت‌هایی، علاوه بر جذب طیف وسیع‌تری از سرمایه گذاران، مسیر رشد اتر را هموار می‌کند. با افزایش ورود سرمایه گذاران به بازار و حضور آن‌ها در اکوسیستم استیک کردن اتریوم، ممکن است شاهد شکل گیری یک روند صعودی در قیمت اتریوم و محقق شدن دیدگاه برنیسکی باشیم.

همچنین باید توجه داشت که لزوماً تمام سرمایه گذارانی که اتریوم استیک شده خود را برداشت می‌کنند، قصد فروش دارایی خود را ندارند. ممکن است برخی از کاربران، اتر برداشت شده را در سایر پروژه‌های مبتنی بر اتریوم مجدد سرمایه گذاری کنند و برخی از افراد نیز با پیش بینی احتمال افزایش قیمت اتر‌یوم در آینده، دارایی خود را حفظ می‌نمایند. پتانسیل موجود و گزینه‌های متنوع، می‌توانند هر گونه فشار فروش احتمالی ناشی از آزاد سازی توکن های استیک شده را کاهش دهند.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش اتریوم صرافی ارز دیجیتال همتا پی 

(2 - کاربر 3,00 از 5) 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: u.today
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *