آیا شیباریوم می‌تواند اکوسیستم شیبا اینو را تغییر دهد

آیا شیباریوم می‌تواند قیمت شیبا اینو را تغییر دهد؟ | همتاپی

تیم سازنده بلاکچین لایه 2 شیباریوم (Shibarium) اخیراً لینکی برای وبسایت جدید و سیستم ورودی خود، به اشتراک گذاشته است. پورتال «Join Shibarium» با هدف اضافه کردن یک فناوری ارزان، سریع و قدرتمند به جهان طراحی شده است. این پلتفرم برای صاحبان مشاغل، توسعه دهندگان، تولیدکنندگان محتوا و جویندگان کار ساخته شده است که به دنبال مشارکت در اکوسیستم شیبا اینو (SHIB) هستند.

شیتوشی کوزاما (Shytoshi Kusama)، توسعه‌دهنده اصلی شیبا اینو، در حساب توییتر خود لینکی را به به اشتراک گذاشت.

50000 شیبا
جایزه بگیرید!
همین حالا ثبت نام کن

او اظهار کرد که امیدوار است این وبسایت، کار را برای هر کسی که به دنبال فعالیت در شیباریوم می‌باشد، تسهیل کند.

به اولین روز زندگی در #شیباریوم رسیدیم. فرم ورودی برای ارتش شیبا آماده است.

منبع: حساب توئیتر ShytoshiKusama  27@

 بر اساس این اعلامیه، این سیستم ورودی به افراد جامعه شیبا این امکان را می‌دهد تا بهترین پروژه‌ها را بیابند. همچنین هدف دیگر از ساخت این پلتفرم، همکاری با شرکت‌های حرفه‌ای برای دسترسی به شیباریوم است.

مطالب مرتبط: شیباریوم چیست؟ نقد و بررسی کامل شبکه شیباریوم

با آماده شدن شیباریوم برای راه اندازی نسخه بتای خود که مزایای متعددی را به همراه خواهد داشت، شیتوشی کوزاما به معامله‌گران حوزه رمزارزها هشدار داد که مراقب توکن‌های جدیدی باشند که در شبکه‌های نوپا راه اندازی می‌شوند. او در این باره این طور گفت:

یادآوری مهم: در طول راه اندازی نسخه بتا، همه توکن‌ها و محصولات موجود در شبکه بتا فقط برای اهداف آزمایشی هستند. تا زمان راه اندازی شبکه اصلی، هدف کلاهبرداران قرار نگیرید و هر چیزی که در شیباریوم پیدا می‌‌کنید را خریداری نکنید.

 اگرچه تاریخ عرضه رسمی شیباریوم مشخص نشده است، اما بسیاری بر این باورند که نسخه بتا هفته آینده منتشر خواهد شد.

 افزایش قیمت شیبااینو

این اعلامیه، نمودار شیبا اینو را به سمت یک رالی صعودی سوق داد. قیمت توکن شیبا، طی 24 ساعت گذشته 4 درصد افزایش یافته است. در زمان نگارش این خبر، شیبا با قیمت متوسط 0.00001285 دلار معامله می‌شود. با این حال، حجم معاملات 24 ساعته آن با 2.34 درصد کاهش، به 204,019,968 دلار رسیده است.

از سوی دیگر، توکن بون (BONE) نیز در 24 ساعت گذشته با حجم معاملات یک روزه 17,505,720 دلار (افزایش 40 درصدی)، 1 درصد افزایش قیمت داشته است.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش شیبا اینو صرافی ارز دیجیتال همتاپی

امتیازی داده نشده است
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: coingape.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *