پیش بینی قیمت بیت کوین: قیمت بیتکوین در ماه سپتامبر هم نزولی خواهد بود

پیش بینی قیمت بیت کوین: قیمت بیتکوین در ماه سپتامبر هم نزولی خواهد بود | همتاپی

بازار جهانی ارزهای دیجیتال با سقوط ارزش بازار به زیر سطح حیاتی یک تریلیون دلار در پایان ماه اوت، همچنان اوضاع نابسامانی دارد. ارزش بزرگترین ارزهای دیجیتال یعنی بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) در ماه گذشته به ترتیب 13 و 6 درصد سقوط کرده‌ است.

 تحلیل بیت کوین در ماه سپتامبر از بازار نزولی خبر می‌دهد

کارشناسان و تحلیلگران معتقدند بازار ارز دیجیتال در ماه سپتامبر نیز پرنوسان خواهد بود. براساس گزارش بلومبرگ (Bloomberg)، سپتامبر همواره یکی از بدترین ماه‌ها برای بیت کوین بوده است. از سال 2017 تاکنون، در هر سپتامبر قیمت بیت کوین سقوط کرده است.

خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش بیت کوین همین حالا اقدام کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

گزارش‌ها نشان می‌دهد در طول 5 سال گذشته، در ماه سپتامبر قیمت بیت کوین به طور میانگین حدود 8.5 درصد کاهش یافته است. البته قیمت اتریوم نیز در این بازه زمانی تحرکات نزولی زیادی را تجربه می‌کند.

قیمت اتریوم در این بازه زمانی فقط یک چهارم مواقع افزایش یافته؛ در حالی که میانگین درصد کاهش قیمت آن دو رقمی بوده است. ضمن اینکه ادغام (The Merge) اتریوم نیز قرار است که در اواسط این ماه اجرایی شود.

مطالب مرتبط: بنیاد اتریوم تاریخ نهایی ادغام (The merge) را تایید کرد

مهم‌‌ترین عوامل موثر بر قیمت بیت کوین در ماه سپتامبر چیست؟

 تحلیل بازار ارز دیجیتال نشان می‌دهد ریسک قیمت های نزولی همچنان وجود دارد. احتمالا سرمایه گذاران شاهد تحرکات نزولی بیشتری در بازار خواهند بود. در عین حال، بازار ارز دیجیتال در تمام طول سال جاری همگام با بازار سهام ایالات متحده رفتار کرده است. با تداوم همبستگی میان این دو بازار (و قدرت آن) به نظر می‌رسد سپتامبر ماه سختی برای سرمایه‌گذاران خواهد بود.

آخرین فاز امسال نیز برای تریدرها و سرمایه گذاران چندان متفاوت نخواهد بود چون همچنان منتظر نشست ماهانه تدوین سیاست‌های فدرال رزرو هستند. بازار خرید و فروش بیت کوین در تمام سال گذشته پرنوسان بود چون ذخایر بانک مرکزی و ذخایر فدرال، نرخ‌های بهره کلیدی را افزایش دادند. البته این اقدامات برای مقابله با تورم بی‌سابقه صورت گرفت.

امسال قیمت بیت کوین بیش از 60٪ سقوط کرد اما اتریوم در چند هفته گذشته روند صعودی داشته است. رشد اخیر قیمت اتریوم به امید ارائه ادغام اتریوم ایجاد شد. انتظار می‌رود این به روزرسانی باعث شفافیت ارزش پیشنهادی اتریوم شود.

مطالب مرتبط: خطر شکست حمایت ۱۸ هزار دلاری بیتکوین؛ محدوده حمایتی بعدی کدام است؟

در لحظه بارگذاری این مقاله قیمت بیتکوین به دلار در حوالی 19,781 در نوسان است.

برای اطلاع از آخرین اخبار بیتکوین، به مقاله تحلیل بیت کوین مراجعه نمایید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش بیت کوین صرافی ارز دیجیتال همتاپی

امتیازی داده نشده است
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: coingape.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *