آیا قیمت بیت کوین در بالای ۲۳,۰۰۰ دلار پایدار خواهد بود؟

تحلیل قیمت بیت کوین | صرافی همتاپی

تحلیل قیمت بیت کوین (BTC) نشان می‌دهد که قیمت این ارز دیجیتال در پنجم ماه اوت بهبود یافته است. قیمت بیت کوین تلاش می‌کند تا زیان پنج روز معاملاتی خود را جبران کند و با قیمت بیشتری خرید و فروش شود. بااین‌حال، حجمِ کمتر از میانگین به معنای آن است که بازار باید برای ارائه پیشنهادات خرید در بیت کوین تصمیم جدی بگیرد . در معاملات اخیر نهادهای خریدار فعالیت چندانی ندارند.

در روزهای گذشته، قیمت بیت کوین از سقف قیمت معاملاتی بازگشت و روند نزولی پیدا کرد. این امر نشان‌ می‌دهد، خریداران باید فشار بیشتری را (برای حفظ سود) تحمل می‌کردند. بااین‌حال، تحلیل نمودار روزانه نشان می‌دهد که خریداران بیت‌کوین احتمالاً در کوتاه‌مدت وضعیت بهتری خواهند داشت.

خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش بیت کوین همین حالا اقدام کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

پس از یک دوره کم نوسان، قیمت بیت کوین در روز جمعه افزایش یافت. قیمت بیت کوین در میانگین متحرک نمایی 50 روزه (EMA 50) با مقاومت مواجه است. شکست مقاومت، سود بیشتری را به همراه خواهد داشت. اسیلاتور (نوسانگر) مومنتوم به صورت خنثی باقی می‌ماند.

آیا افزایش قیمت بیت کوین (BTC) ادامه خواهد داشت؟

پس از چند روز معاملاتی کم نوسان، قیمت بیت کوین در روز جمعه افزایش یافت. پس از افزایش قیمت بیتکوین از 18,892 دلار، بیت کوین پس از هر بار آزمایش سقف قیمت، وارد پولبک اصلاحی شد. در همین الگو، پس ازآنکه بیت کوین در 30 ژوئیه به سقف 24,666 دلار رسید، قیمت این ارز دیجیتال کاهش پیدا کرد.

در زمان نگارش این مقاله، افزایش قیمت بیت کوین در نزدیکی منطقه مقاومت روزانه حدود 23,200 تا 23,400 دلار متوقف شده است. برای اینکه بیت کوین به حرکت خود ادامه دهد، باید این ناحیه مقاومت را در نمودار روزانه شکسته و در بالای آن باقی بماند. اگر این اتفاق بیفتد، قیمت احتمالاً منطقه مقاومت 24,200 دلار را خواهد شکست و از 25,500 دلار نیز عبور خواهد کرد.

تحلیل نمودار روزانه قیمت بیت کوین (BTC) حاکی از نشانه‌های صعودی است

نمودار روزانه قیمت بیت کوین (BTC) به دلار امریکا | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار روزانه قیمت بیت کوین. منبع: تردینگ ویو

تشکیل یک کندل سبز (صعودی) که دو کندل قرمز قبلی را می‌پوشاند نشان‌دهنده قدرت بیت کوین است. همچنین، قیمت در نزدیکی تلاقی 20 روزه و 50 روزه میانگین متحرک نمایی EMA حمایت می‌شود. این وضعیت، نشان‌دهنده سوگیری صعودی در بیت کوین است.

عبور قیمت به بالای 24,200 دلار، مسیر بیت کوین را برای رسیدن به 25,500 دلار و سپس 26,000 دلار هموار می‌کند.

مطالب مرتبط: آیا قیمت بیت کوین (BTC) به ۲۸ هزار دلار می‌رسد؟

اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (14) RSI تلاش می‌کند از خط وسط ​​عبور کند و به منطقه اشباع خرید نزدیک شود. این اندیکاتور در حال حاضر عدد 55 را نشان می‌دهد.

با افزایش قیمت بیت کوین (BTC) در 24 ساعت گذشته، اندیکاتورOBV ( تعادل حجم) با سوگیری صعودی تثبیت شد.

از طرف دیگر، از دست رفتن منطقه حمایت در نزدیکی 22,600 دلار، چشم انداز صعودی را نفی می‌کند. در صورت حرکت نزولی، قیمت 22,300 دلار می‌تواند برای فروشندگان در دسترس باشد.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش بیت کوین صرافی ارز دیجیتال همتاپی

(1 - کاربر 5,00 از 5) 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *