خرید ۱۵۰ میلیارد شیبا اینو (SHIB) توسط یک نهنگ اتریوم

خرید 150 میلیارد شیبا اینو (SHIB) توسط یک نهنگ اتریوم | همتاپی

پلتفرم داده‌های درون-زنجیره‌ای ویل استتس (WhaleStats) که بر روی 500 کیف پول برتر در چندین بلاکچین، از جمله اتریوم و بایننس اسمارت‌چین (Binance Smart Chain) متمرکز شده است، گزارش داد که یک نهنگ اتریوم به نام «BlueWhale0159» مقدار بسیار زیادی از میم توکن‌های شیبا اینو (Shiba Inu) را خریده است.

اگرچه مقدار شیبااینو در اختیار نهنگ‌ها در 24 ساعت گذشته تا حدودی کم شده است، اما آن‌ها هم‌چنان شیبا اینو را بیش از هر آلتکوین مبتنی بر اتریوم، نگهداری می‌کنند. 

خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش بیت کوین همین حالا اقدام کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

توییت منتشر شده توسط ویل استتس نشان می‌دهد که یک نهنگ اتریوم به نام «BlueWhale0159» تعداد 150,000,000,000 شیبا اینو را مجموعاً به ارزش 1,750,500 دلار خریداری کرده است. در زمان نگارش این مقاله، این نهنگ معادل 1,783,849 دلار شیبااینو در اختیار  دارد که 4.8 درصد از پرتفولیو او را تشکیل می‌دهد. همچنین، استیبل کوین USDC ، میزان 88.28 درصد از پرتفولیو این نهنگ را تشکیل می‌دهد.

طبق توییت قبلی همین پلتفرم، شیبا اینو به عنوان دومین میم کوین بزرگ از نظر ارزش بازار، در لیست ده ارز دیجیتالی که توسط نهنگ‌های اتریوم خریداری شده بود، قرار گرفت. با این حال، به نظر نمی‌رسد این مسئله تاثیری بر قیمت این ارز دیجیتال داشته باشد.

خرید و فروش تتر

پیش از این، یوتودی (U.Today) گزارش داده بود که نهنگ‌ها عمدتاً شیبااینو را برای سوداگری خریدند، زیرا آنها بلافاصله پس از خرید میم کوین‌ها، آن‌ها را فروختند.

مقدار شیبا اینو (SHIB) در اختیار نهنگ‌ها در حال کاهش است

پلتفرم ویل استتس نشان می‌دهد علی‌رغم اینکه شیبا اینو بزرگ‌ترین دارایی نهنگ‌ها است، در 24 ساعت گذشته، مقدار شیبااینو در این کیف پول‌ها از معادل 664,473,512 دلار به 553,827,508 دلار کاهش یافته است. با این حال، در زمان نگارش این مقاله، شیبااینو (SHIB) 19.02 درصد از پرتفولیو نهنگ‌ها را تشکیل می‌دهد. طبق سایت کوین‌مارکت‌کپ (CoinMarketCap)، شیبااینو در حال حاضر با قیمت 0.0000118 دلار خرید و فروش می‌شود.

مطالب مرتبط: علت خوش‌بینی سرمایه‌گذاران نسبت به آینده شیبا اینو چیست؟

در لحظه انتشار این خبر قیمت شیبا به دلار در حوالی 0.00001177 در نوسان است، این ارزدیجیتال هفت روز گذشته خود را با 1.59 درصد کاهش قیمت را پشت سر گذاشته است.

برای اطلاع از آخرین اخبار شیبا، به مقاله پیش بینی و تحلیل قیمت شیبا مراجعه نمایید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش شیبا صرافی ارز دیجیتال همتا پی 

امتیازی داده نشده است
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: u.today
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *