پذیرش بیت کوین در کمک‌های مالی انتخابات آمریکا

آيا انتخابات ریاست جمهوری آمریکا رفراندومی برای ارزهای فیات خواهد بود؟ | همتاپی

ویوِک راماسوامی (Vivek Ramaswamy)، یکی از نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده، در جمع هواداران خود گفت که انتخابات سال 2024 می‌تواند نوعی رفراندوم برای ارز‌های فیات (پول سنتی رایج هر کشور) باشد.

ویوک راماسوامی دومین نامزد این انتخابات است که به طور رسمی از پذیرش بیت کوین برای دریافت کمک‌های مالی انتخاباتی استقبال کرده است.

راماسوامی در زمان اعلام پذیرش بیت کوین به عنوان راهی برای دریافت کمک‌های مردمی، از مخاطبان خود خواست تا تنها 1 دلار واریز کنند.

برای خرید و فروش بیت کوین در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

این اتفاق درست 2 روز پس از آن رخ داد که رابرت اف کندی جونیور (Robert F. Kennedy Jr) اعلام کرد که برای اولین بار در تاریخ انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده، از بیت کوین به عنوان روشی برای دریافت کمک‌های مالی مردمی استفاده خواهد کرد. راماسوامی در ادامه صحبت‌هایش عنوان کرد که انتخابات سال 2024 می‌تواند یک رفراندوم برای ارز های فیات باشد.

نامزد ریاست جمهوری ایالات متحده اعلام کرد که در کمپین خود کمک های بیت کوین را می پذیرد | همتاپی

راماسوامی اعلام کرد که در کمپین خود کمک‌های بیت کوین را می‌پذیرد. منبع: فیسبوک

همانطور که در تصویر فوق می‌بینید، راماسوامی در حین سخنرانی خود، یک  QR کد را به نمایش می‌گذارد. طرفداران وی با اسکن کردن این کد مستقیماً به درگاه پرداخت منتقل می‌شوند که از روش‌های مختلفی از جمله بیت کوین و ساتوشی (کوچکترین واحد بیت کوین) پشتیبانی می‌کند.

راماسوامی برای دریافت بیت کوین به عنوان کمک مالی، از خدمات پرداخت بیت پِی (BitPay) استفاده خواهد کرد.

با این حال، بیت پی از ارز های دیگری همچون بیت کوین کش (BCH)، اتر (ETH)، اِیپ کوین (APE)، لایت کوین (LTC)، دوج کوین (DOGE) و شیبا اینو (SHIB) نیز پشتیبانی می‌کند.

راماسوامی در  سخنرانی خود اعلام کرد:

از همین حالا به طور رسمی اعلام می‌کنم که قادر به دریافت کمک‌های مالی از طریق بیت کوین هستیم.

کافیست فقط یک دلار پرداخت کنید. با هم انتخابات 2024 را تبدیل به رفراندوم ارز های فیات می‌کنیم.

شهروندان واجد شرایط و کسانی که از اقامت دائم آمریکا برخوردار هستند می‌توانند تا سقف 6,600 دلار به این کمپین کمک کنند.

این مبلغ تحت عنوان کمک‌های خیریه بوده و شامل مالیات بر درآمد فدرال نمی‌شود. شرکت کنندگان در این کمپین، یک توکن NFT به عنوان پاداش دریافت خواهند کرد و پس از اتمام پرداخت، می‌توانند به صفحه دریافت NFT مراجعه کنند.

نمایندگان ایالت کانزاس در ماه فوریه (بهمن 1401) لایحه‌ای را ارائه کردند که بر اساس آن، سیاستمداران از امکان دریافت کمک‌های مالی به صورت ارز های دیجیتال و تا سقف 100 دلار برخوردار خواهند بود.

اما در مورد کمک‌های مالی دیجیتال کمتر از 100 دلار، دریافت کننده نباید از این وجه به منظور پرداخت هزینه‌ها و یا سرمایه گذاری استفاده کند و باید بلافاصله مبلغ دریافتی را تبدیل به دلار آمریکا کند.

(1 - کاربر 5,00 از 5) 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: cointelegraph
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *