براساس کندل‌های فصلی، نوسانات بیت کوین هرگز تا این حد کم نبوده است

براساس کندل‌های فصلی، نوسانات قیمت بیت کوین هرگز تا این حد کم نبوده است | همتاپی

براساس کندل‌های فصلی قیمت بیت کوین، نوسانات قیمت این ارز دیجیتال کاهش بی‌سابقه‌ای را تجربه کرد. داده‌ها نشان می‌دهد نوسانات قیمت پادشاه ارزهای دیجیتال هرگز تا این حد کم نبوده است.

اکنون بسیاری از حامیان بیت کوین در توییتر سوال می‌کنند، این الگوی جدید به چه معناست و چگونه می‌تواند بر دینامیک قیمت بیتکوین در سال 2022 تأثیر بگذارد؟

خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش بیت کوین همین حالا اقدام کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

حرکت افقی نمودار بیتکوین در طول سال

آقای کلمنته (Mr. Clemente)، تحلیلگر ارشد آمار در شرکت بلاک‌ویر (Blockware) و پادکستر حوزه ارزهای دیجیتال، در توییتر نموداری از عملکرد بیت کوین را در مقیاس لگاریتمی سه ماه به سه ماه، به اشتراک گذاشت.

براساس این نمودار، اینطور به نظر می‌رسد که بیتکوین دو کندل فوق العاده باریک و متوالی را ثبت کرده، که چنین وضعیتی در نمودار این ارز دیجیتال بی‌سابقه بوده است. بنابراین، می‌توان اینطور گفت که دوره سه ماهه چهارم سال 2021، تا سه ماهه اول سال 2022، برای بیت کوین با نوسانات کمتری همراه بوده است.

دنبال‌کنندگان اکانت توییتر آقای کلمنته، تفاسیر مختلفی از این الگو را به اشتراک گذاشتند. بسیاری بر این باورند که الگو اشتراک گذاشته شده شبیه چیزی است که در بین معامله‌گران و تحلیلگران با نام کندل Doji شناخته می‌شود.

قیمت تتر امروز

برخی از آنها اطمینان دارند که این دو کندل نازک نشان دهنده یکپارچگی عظیمی هستند، در حالی که سایر مفسران بر این عقیده‌اند که این نشانه‌‌ی واضح بلوغ بیتکوین به عنوان یک دارایی است.

آیا ماه آوریل برای بیتکوین صعودی خواهد بود؟

نمودار تحلیل و پیش بینی قیمت بیت کوین نشان می‌دهد، کندل سه ماهه اول سال 2022 بیتکوین بسته شد و نسبت به اول ماه ژانویه 1.46 درصد کاهش داشت. این کوچکترین حرکت منفی سه ماهه قیمت بیت کوین در سابقه آن است.

در سه ماهه چهارم سال 2021، بیتکوین 5.45 درصد افزایش داشت که دومین سه ماهه مثبت، اما نه چندان چشمگیر برای بیتکوین است: در سه ماهه سوم سال 2018 نیز، بیتکوین در طی 90 روز، 3.61 درصد افزایش داشت.

معمولاً ماه آوریل، ماهی همراه با کندل سبز برای بیتکوین بوده است. به طوری که در طی 10 سال گذشته کندل ماه آوریل، تنها سه بار با افت قیمتی بین 1.6 تا 3.4 بسته شده است.

تغییرات قیمت بیت کوین در ماه‌های مختلف سال | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

تغییرات قیمت بیتکوین در ماه‌های مختلف سال. منبع: تردینگ ویو

در همان زمان، برای چهار سال متوالی، ماه آوریل برای بیتکوین بین 33 تا 35 درصد رشد همراه داشته است. اگر باز هم چنین اتفاقی بیفتد، قیمت بیتکوین می‌تواند به راحتی تا سطوحی حتی بالاتر از 62,000 دلار نیز بازگردد.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش بیت کوین صرافی ارز دیجیتال همتا پی

امتیازی داده نشده است
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: u.today
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *