پیش بینی قیمت اتریوم: کاهش قیمت اتر تا کجا پیش خواهد رفت؟

پیش بینی قیمت اتریوم: کاهش قیمت اتر تا کجا پیش خواهد رفت؟ | همتاپی


اتریوم با نزدیک شدن به آخر هفته (روز یکشنبه) کاهش قیمت شدیدی را تجربه کرد و در دو روز گذشته 15 درصد افت قیمت داشت. در نتیجه، کاهش قیمت اتر از سطحِ حمایتِ سالانه 1,715- 1,675 دلاری عبور کرده است که نشان‌دهنده سقوط دیگری برای این آلتکوین است.

اکانت ایکس رکت در توییتر دیروز توییتی درباره لیکوئید شدن 3,908,000 دلار در پوزیشن‌های خرید قراردادهای آتیِ اتریوم با قیمت متوسط ​​1539.95 دلار منتشر کرد.

خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش بیت کوین همین حالا اقدام کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

قیمت اتر پایین‌تر از سطح حمایت حیاتی 1,715- 1,675 دلار است. شیبِ هفتگیِ شاخصِ قدرت نسبی (RSI) وارد محدوده اشباع فروش می شود. حجم معاملات روزانه اتریوم 21.5 میلیارد دلار است که نشان دهنده افزایش 42.5 درصدی است.

نمودار یک هفته‌‌ای قیمت اتریوم به تتر. منبع: تردینگ ویو

نمودار یک هفته‌‌ای قیمت اتریوم به تتر. منبع: تردینگ ویو

ده شمع قرمز متوالی در نمودار تایم فریم هفتگی قیمت اتریوم، قیمت فروش تهاجمی اتر در دو ماه گذشته را نشان می‌دهد. قیمت اتر از بالاترین سطح خود در 3 آوریل، یعنی 3,573 دلار، 57.5 درصد سقوط کرد و به سطح فعلی خود یعنی 1,504 دلار رسید.

با این حال، از اواسط ماه مه کاهش قیمت اتر در واکنش به یک خط روند نزولی است و فعالیت خریدار را تا حد مشخصی محدود می‌کند. علاوه بر این، در 10 ژوئن، قیمت اتریوم از حمایت سالانه 1,715-1,675 دلار عبور کرد. این امر نشان دهنده تداوم روند نزولی است.

امروز، قیمت اتریوم 9.5 درصد کاهش یافته است، بنابراین شکست سطح حمایت همچنان ادامه خواهد یافت. با این حال، در صورتی که اتر مجدداً خط روند نزولی را آزمایش کند و مقاومت 1,675 دلاری را تغییر دهد، احتمالاً فرصت دیگری برای فروش این کوین فراهم خواهد شد.

چنانچه قیمت اتر مجدداً کاهش یابد، سطح حمایت مهم بعدی و سطح حمایت همتراز به ترتیب در 1,400 و 1,100 دلار خواهند بود و سطوح اصلاحی فیبوناچی 0.786 گزارش خواهد شد.

تحلیل قیمت اتریوم با استفاده از شاخص‌های تکنیکال

افت اخیر قیمت اتر به زیر میانگین متحرک نمایی 200 هفتگی، تهدیدی برای از دست دادن سطح حمایت مهم برای دارندگان اتر بود. علاوه بر این، بسته شدن هفتگی زیر این میانگین متحرک (EMA) منجر به فروش بیشتر در بازار می‌شد.

با این حال، شیب هفتگی RSI در آستانه سقوط به منطقه اشباع فروش است که نشان می دهد فروشندگان احتمالاً روند نزولی را گسترش داده‌اند. بنابراین، اتریوم ممکن است در واکنش به این فروش بیش از حد (overselling)، پولبک جزئی را تجربه کند.

سطوح مقاومت کلیدی: 1,900 دلار و 2,170 دلار

سطوح حمایت کلیدی: 1,400 دلار و 1,100 دلار

برای اطلاع از اخرین اخبار اتریوم، به مقاله پیش بینی و تحلیل قیمت اتریوم مراجعه نمایید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش اتریوم صرافی ارز دیجیتال همتا پی 

امتیازی داده نشده است
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: coingape.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *