نهنگ‌های ارز دیجیتال در کف قیمت، به خرید اتریوم روی آورده‌اند

نهنگ‌ها در کف قیمت، به خرید اتریوم روی آورده‌اند | همتاپی

در حالی که جهان تحت تأثیر جنگ روسیه با اوکراین است، شرکت سانتیمنت (Santiment) در حال بررسی بازار ارزهای دیجیتال است و میزان خرید اتریوم توسط نهنگ‌های بازار می‌باشد.

این شرکت در پستی جدید در وبسایت Insights، اطلاعاتی از تعقیب وضعیت خرید و فروش بیش از 50 دارایی دیجیتال را منتشر کرد.

خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش بیت کوین همین حالا اقدام کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

نهنگ‌ها علاوه بر اتریوم، به انباشتن توکن‌های گیمینگ انجین (Enjin–ENJ) و اکسی اینفینیتی (Axie Infinity–AXS) نیز مشغول بوده‌اند.

نهنگ‌های کریپتو همچنین بصورت ناگهانی توکن‌های پروتکل وام‌دهی غیرمتمرکز رمزارزی کامپاند (COMP) و توکن‌های اوراکل غیرمتمرکز بین بلاکچینی با نام پروتکل اوراکل باند (BAND) را نیز خریدند.

نهنگ‌ها از فرصت قیمت‌های پایین ارزهای اتریوم (ETH)، اکسی اینفینیتی (AXS)، انجین (ENJ)، کامپاند (COMP) و بند پروتکل (BAND) استفاده کرده و به خرید سنگین این ارزها پرداختند.

اگرچه کاهش قیمت ارزهای دیجیتال به سرعت جبران شد، اما این موضوع لزوماً به این معنی نیست که این روند ادامه‌دار باشد.

نهنگ‌ها در واکنش به جنگ روسیه و اوکراین سرمایه‌ خود را جابجا می‌کنند | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نهنگ‌ها در واکنش به جنگ روسیه و اوکراین سرمایه‌ خود را جابجا می‌کنند. منبع: سانتیمنت

بازار بسیاری از دارایی‌های دیگر نیز در واکنش به درگیری‌های نظامی روسیه و اوکراین، با افت روبرو شدند. اما سایت سانتیمنت اظهار می‌کند که احتمالاً با غلبه سرمایه‌گذاران بر شوک اولیه، قیمت‌ها افزایش خواهند یافت.

چارت قیمت بیت کوین

واضح است که در خصوص درگیری اوکراین و روسیه، عوامل بی‌شماری وجود دارد که باعث پایین آمدن قیمت اتریوم و ارزهای دیجیتال، سهام و دیگر بازارها می‌شود.

اما طبق آن‌چه که از همه‌گیری کرونا در طی دو سال گذشته شاهد بودیم، پس از کمرنگ شدن شوک اولیه، غالباً روند بازگشت قیمت بزرگی در پی آن اتفاق می‌افتد.

در حال حاضر قیمت کوین انجین، با 4.69 درصد افزایش، به 1.43 دلار رسیده است. این دارایی رمزارزی که از لحاظ ارزش بازار رتبه 77 را دارد، روز پنجشنبه تا قیمت 1.21 دلار سقوط کرده بود.

اکسی اینفینیتی نیز پس از بازگشت از پایین‌ترین قیمت روزانه 42.84 دلاری خود، با 2.31 درصد افزایش با قیمت 50.46 دلار معامله شد.

نمودار تحلیل و پیش بینی قیمت اتریوم نشان می‌دهد، قیمت اتریوم نیز روز چهارشنبه از 2,746 دلار تا قیمت 2,336 دلار سقوط کرد اما تقریباً به طور کامل سطح قبلی خود را مجدداً بدست آورده و در زمان نگارش این مقاله با قیمت 2,774 دلار معامله می‌شود.

کامپاند نیز پس از ناکامی در اواسط هفته، تا قیمت 96.26 دلار سقوط کرد؛ و در حال حاضر به نزدیک 112 دلار رسیده است.

پروتکل باند نیز با افزایش 2.79 درصدی از قیمت 3.16 دلاری خود، اکنون با قیمت 3.64 دلار خرید و فروش می‌شود.

سانتیمنت این‌طور نتیجه‌گیری می‌کند که آرزوی طرفداران ارزهای دیجیتال مبنی بر این که در مواقع بی‌ثباتی، دارایی‌های دیجیتال نیز همانند فلزات گرانبها، حکم دارایی‌هایی را داشته باشند که از امنیت برخوردارند، برآورده نشده است.

برای مدت‌ها، طلا حکم “دارایی امن” را برای سرمایه‌ گذاران داشت که در دوره‌های بحرانی، به سمت آن سرازیر می‌شدند. سپس با ظهور بیت کوین… امید روزافزونی می‌رود تا این ارز دیجیتال بتواند… ادعای خود را به عنوان یک دارایی امن، عملی کند.

اما، در سطح کلان، هنوز این اتفاق نیفتاده است.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش اتریوم صرافی ارز دیجیتال همتا پی

امتیازی داده نشده است
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: dailyhodl.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *