تحلیل قیمت ترون: ترون در تلاش برای عبور از سطح مقاومت کلیدی

تحلیل ترون | صرافی همتاپی

نمودار تکنیکال قیمت ترون به دلار، شکل‌گیری یک الگوی کف گرد ( نیم‌دایره‌ی پایین) را در تایم فریم روزانه نشان می‌دهد. پس از مرحله‌ی انباشت در چهار ماه اول سال 2022، ترون در تلاش است تا از سطح مقاومت 0.088 دلاری عبور کند.

نمودار تحلیل و پیش بینی قیمت ترون نشان می‌دهد قیمت ترو‌ن (TRX) در سه هفته گذشته 35 درصد افزایش یافته است. نمودار ترون، تلاقی صعودی بالقوه اندیکاتورِ میانگین متحرک نمایی 100 و ۲۰۰ روزه را نشان می‌دهد. حجم معاملات 24 ساعته ترو‌ن 1.46 میلیارد دلار است که نشان‌دهنده افزایش 52.61 درصدی است.

نمودار قیمت ترون به دلار | همتاپی  

نمودار قیمت ترون به دلار. منبع: تردینگ ویو

ماه مه 2022 برای بسیاری از هولدرهای ارزهای دیجیتال بسیار ناراحت کننده بود، زیرا حتی برخی از ارزهای دیجیتالِ اصلی با فروش سنگینی مواجه شدند و به پایین‌ترین سطح خود رسیدند. با این حال، برای مقابله با این احساساتِ منفی گسترده، ترون به طرز چشمگیری از ارزش خود در طول بحران محافظت کرده است.

آخرین چرخه‌ی اصلاحی در نهم ماه مه آغاز شد، که در طی آن، قیمت ترو‌ن پس از رسیدن به مرز 0.063 دلار، به میزان 28 درصد کاهش یافت. پس از یک تثبیت جزئی نزدیک به این سطح حمایت، حرکت صعودی دیگری آغاز شد و قیمت ترو‌ن را افزایش داد.

خرید بیت کوین بدون کارمزد

در 22ام ماه مه، شکستِ سطح مقاومت 0.075 دلار، نشانه‌ی بهبود اوضاع بود و قیمت ترون را 17.6 درصد بالاتر برد و به رقم 0.088 دلار رساند. امروز، ترون شاهد ورود نقدینگی قابل توجهی بود، به‌طوری‌که قیمت آن در طی یک روز به میزان 8 درصد افزایش یافت.

جهش قیمت، سطح مقاومت 0.088 دلار را شکست، این رویداد نشان می‌دهد خریداران برای یک حرکت صعودی دیگر آماده هستند. بسته شدن کندل روزانه بالای مرز 0.088 دلار، فشار خرید را تسریع می‌کند، قیمتِ ترو‌ن را 20 درصد افزایش می‌دهد و به رقم 0.106 دلار خواهد رساند.

علاوه بر آن، الگوی نیم‌دایره‌ی پایین که در نمودار روزانه شکل می‌گیرد، در نهایت باید قیمت ترو‌ن را به مرز 0.123 دلار برساند.

تحلیل قیمت ترون با استفاده از شاخص‌های تکنیکال 

شیب اندیکاتور میانگین متحرک 100 و 200 روزه‌ نزدیک به یک تلاقیِ صعودی، نشان‌دهنده رشد قیمت است. این تلاقی می‌تواند نشانه‌ی دیگری باشد تا خریداران کوین‌های خود را برای مدت بیشتری نگه دارند.

علاوه بر این، شکافِ در حال گسترش بین شیب VI+ و VI، نشان‌دهنده خریدِ پایدار از سوی معامله گران است.

سطح مقاومت: 0.103 دلار و 0.123 دلار

سطوح حمایتی: 0.088 دلار و 0.075 دلار

براز اطلاع از آخرین اخبار ترون، به مقاله تحلیل و پیش بینی قیمت ترون مراجعه نمایید. 

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش ترون صرافی ارز دیجیتال همتا پی

(1 - کاربر 5,00 از 5) 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: ttps://coingape.com/
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *