تعداد کل مالکان متاورس شیبا بیش از ۵۰۰۰ رسید

تعداد کل مالکان متاورس شیبا به 5000 رسید | همتاپی

شیبالنوارت (ShibaInuart)، کاربر بسیار علاقه‌مند به شیبا اینو، شیبا: آمار متاورس (SHIB: The Metaverse Statistics) را به اشتراک گذاشته است. بر اساس این گزارش، تاکنون 18 هزار و 700 قطعه زمین خریداری شده و تعداد مالکان فعلی به رقم بیش از 5 هزار و 100 رسیده است.

همانطور که در وب سایت shib.io بیان شده است، در مجموع 100595 زمین به مرور زمان باز (Unlock) می‌شود. در اولین مرحله مقدماتی، 36431 زمین آشکار خواهند شد که از این تعداد فقط 32124 زمین برای خرید در دسترس خواهد بود. برخی از زمین‌ها قفل خواهند ماند زیرا مکان‌های اصلی برای سفر در متاورس را نشان می‌دهند و به عنوان زمین مشترک استفاده خواهند شد.

خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش بیت کوین همین حالا اقدام کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

در پاسخ به درخواست علاقه مندان، تیم شیبااینو در توییت اخیر خود اعلام کرد که اکنون می‌توان زمین‌ها‌ را با توکن شیبااینو در شیب: متاورس (SHIB: The Metaverse) خریداری کرد.

همچنین تنها در طی چند روز، 4000 دارنده به تعداد دارندگان شیبااینو اضافه شده است. طبق آمار ویل استتس (WhaleStats)، تعداد کل دارندگان شیبااینو (SHIB) در حال حاضر 1،143،515 است. تقریبا شش روز پیش، تعداد به 1,139,916 رسیده بود. افزایش اخیر یک نشانه مثبت است. اگرچه افزایش تعداد دارندگان ممکن است تأثیر فوری بر قیمت نداشته باشد، اما ممکن است در طول زمان نشان‌دهنده علاقه به یک ارز دیجیتال باشد.

همانطور که توسط یو تودی (U.Today) گزارش شده است، دارندگان شیبا اینو می‌توانند از هفدهم ماه مه برای سوزاندن توکن‌ها‌ی شیبا اینو جایزه دریافت کنند. در اواخر آوریل، شیبااینو پورتالِ توکن سوزی خود را با همکاری پروژه مالی غیرمتمرکز رایوشی ویژن (Ryoshi’s Vision (RYOSHI)) راه اندازی کرد.

خرید و فروش بیتکوین

هر دو هفته یکبار، کاربران جوایز خود را در توکن‌ها‌ی رایوشی (RYOSHI) دریافت می‌کنند. صاحبان توکن‌ها‌ی برنت شیب (burntSHIB) نیز مشمول 0.49٪ از کل تراکنش‌ها خواهند بود. در حال حاضر، بیش از 22 میلیارد ارز دیجیتال شیبااینو از زمان شروع به کار پورتال سوزانده شده است.

مقبولیت شیبا اینو در حال افزایش است

همانطور که قبلاً گزارش شد، شیبااینو و سایر ارزهای دیجیتال اکنون توسط شرکت کارگزاری و اجاره قایق‌های لوکس کمپر اند نیکولسانز (Camper & Nicholsons) از طریق بیت‌پی (BitPay) به عنوان پرداخت پذیرفته می‌شوند. این شرکت 240 ساله اکنون برای کل ناوگان قایق‌های تفریحی خود، برای خرید، اجاره و سایر خدمات، پرداخت‌های ارز دیجیتال، از جمله شیبا اینو را می‌پذیرد.

بر اساس داده‌های کوین مارکت کپ (CoinMarketCap)، ارز دیجیتال شیبااینو اکنون در رتبه 15 از نظر ارزش بازار قرار دارد. قیمت شیبا اینو پس از سقوط به رقم 0.0000184 دلار در پایان ماه آوریل، با  قیمت 0.0000207 دلار خرید و فروش شد.

خرید زمین در متاورس شیبا، با استفاده از ارز شیبا اینو

تیم شیبااینو اعلام کرد، از این پس امکان خرید زمین در متاورس شیبا با توکن شیبااینو فراهم شده است. این امکان جدید در متاورس شیبا بر اساس تقاضای جامعه ایجاد شده است که جزئیات مربوط به آن در صفحه رسمی متاورس شیبا به اشتراک گذاشته شد.

شیتوشی کوزاما (Shytoshi Kusama)، توسعه دهنده شیبا اینو، از پیشرفت‌های اخیر کاملاً راضی به نظر می‌رسد و می‌گوید:

در مورد متاورس شیبا‌، هیجانی وصف ناشدنی دارم.

تیم شیبا اینو قبلاً جزئیات کاربرد جدید این ارز دیجیتال در متاورس شیبا‌ را اعلام کرده بود که از شیبا برای افزودن تصاویر و لوگوها به قطعه زمین‌ها استفاده خواهد شد. در این ویژگی، هنگامی که تصاویر تغییر پیدا می‌کنند، شیبای مصرف شده برای آن زمین سوزانده می‌شود.

از شیبا می‌توان برای نامگذاری یا تغییر نام زمین‌ها استفاده کرد و هر بار نیز شیبا را سوزاند و با این کار به این محیط، هویتی شیبا گونه بخشید. از شیبا می‌توان برای اجاره HUBS (فضای خصوصی روی مرورگر) نیز استفاده کرد که با ارزش‌ترین زمین‌ها (مکان‌های مسدود و یا رزرو شده) در تمام فضای HUBS هستند.

گفته شده که سوزاندن شیبا و امکان تغییر دادن نام، در زمان فروش عمومی در دسترس خواهد بود و زمانی که این امکان فراهم شود به جامعه این ارز اطلاع داده خواهد شد.

تیم توسعه دهنده اخیراً از آغاز فاز سوم متاورس شیبا‌، یعنی فروش زمین این متاورس که یک رویداد فروش عمومی است، خبر داد. این آخرین مرحله از فاز مقدماتی فروش زمین در متاورس است. همه افراد قادر خواهند بود تا زمین‌های باقی‌مانده روی نقشه را با قیمتی که از پیش تعیین‌ شده، در طول رویداد فروش عمومی آزاد، بدون نیاز به قفل کردن هیچ یک از دارایی‌های اکوسیستم خود، خریداری کنند.

نهنگ‌های بازار، 1.2میلیارد دلار شیبا در اختیار دارند

شیبااینو همچنان جایگاه خود را در رده‌های بالای ارز هولد شده توسط 500 نهنگ برتر اتریوم حفظ کرده است. در حال حاضر این نهنگ‌ها در کیف پول‌های خود مجموعاٌ ارز شیبایی به ارزش 1200401137 دلار در اختیار دارند. طی چند روز گذشته شیبا اینو بیش از 4000 هولدر جدید بدست آورده که همچنان به تعداد آنها افزوده می‌شود. طبق آمار ارائه شده در توییتر WhaleStats، تعداد کل دارندگان ارز شیبا‌ در حال حاضر 1443441 عدد است.

در تاریخ 28 ماه آوریل، سایت یو تودی (U.Today) طی گزارشی این تعداد را 1139916 عدد اعلام کرده بود. افزایش اخیر تعداد دارندگان شیبا‌ را همچنان می‌توان به عنوان نشانه‌ای مثبت تلقی کرد. با اینکه افزایش دارندگان شیبا احتمالاً تاثیر فوری روی قیمت نداشته باشد، اما می‌تواند نشان دهنده علاقه بلندمدت سرمایه‌گذاران نسبت به یک توکن باشد.

برای اطلاع از آخرین اخبار شیبا‌، به مقاله تحلیل و پیش بینی قیمت شیبا مراجعه نمایید. 

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش شیبااینو صرافی ارز دیجیتال همتاپی

امتیازی داده نشده است
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: u.today
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *