تشابه رفتار قیمت چین لینک و لونا 

تشابه رفتار قیمت چین لینک و لونا | همتاپی

یک معامله‌گر بازار ارزهای دیجیتال که فعالیت وی بصورت مداوم مورد ارزیابی قرار می‌گیرد، اظهار داشت ترا (LUNA) به عنوان رقیبی برای اتریوم، احتمالاً همان مسیری را دنبال کند که اوراکل غیرمتمرکز چین لینک (LINK)، در زمانی که آخرین اصلاح قیمت بزرگ خود را تجربه می‌کرد، در پیش گرفت.

این تحلیلگر با آی‌دی توییتری کاپو (Capo)، به 248000 فالوور خود گفت معامله‌گران برخی از شباهت‌های قابل توجه بین قیمت چین لینک و “لونا را نادیده گرفته‌اند. 

خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش بیت کوین همین حالا اقدام کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

حرکت مشابه چین لینک و لونا

هر دو ارز دیجیتال چین لینک و لونا در حالی که قیمت کل ارزهای دیجیتال بازار کاهش چشمگیری داشتند، بسیار شبیه به هم عمل کردند. انتظار می‌رود که لونا پس از تأیید واگرایی نزولی ( bearish divergence) به پایین‌ترین سطح در محدوده قیمتی خود، یعنی بین 40 تا 45 دلار برسد.

نمودار قیمت چین لینک و لونا | همتاپی

نمودار قیمت چین لینک و لونا. منبع: توییتر

در زمان نگارش این مقاله، قیمت چین لینک 12.98 دلار است که در حدود 75 درصد از بالاترین میزان قیمت خود یعنی 52 دلار؛ کمتر است. در حالی که قیمت ارز دیجیتال لونا با قیمت 91.6 دلار خرید و فروش می‌شود و تنها 13 درصد از اوج قیمت خود یعنی 104 دلار، فاصله دارد.

محاسبه قیمت بیت کوین

به گفته کاپو، به نظر می‌رسد که پلتفرم قرارداد هوشمند فانتوم (FTM) نیز به طور قابل توجهی در معرض ریسک کاهش قیمت قرار دارد. او به افزایش چشمگیر سود باز (open intrest) (منظور تعداد کل قراردادهای خرید یا فروشی می‌باشد که معمولاً به معاملات فیوچرز یا آپشن ارتباط دارد)، در حین روند نزولی فانتوم اشاره کرد و اظهار داشت، احساسات بازار نسبت به این ارز دیجیتال بسیار نزولی است، چرا که معامله‌گران شدیداً در تکاپوی باز کردن جایگاه معاملاتی فروش، روی این کوین هستند.

نمودار قیمت فانتوم | همتاپی

نمودار قیمت فانتوم. منبع: توییتر

در مورد بیت کوین نیز این تحلیلگر مقایسه‌ای بین پرایس اکشن (Price Action) فعلی بیت کوین با زمان افت قیمت شدید آن در ماه می سال 2021 انجام داده است. به گفته کاپو، افزایش قیمت بیت کوین در ماه فوریه و متعاقباً پرایس اکشن آن، یادآور ماه می سال گذشته است؛ درست همانطوری که بیتکوین روند شدید نزولی داشت و در نهایت قیمت آن به زیر 30,000 دلار رسید.

برای اطلاع از آخرین اخبار چین لینک ، به مقاله تحلیل و پیش بینی قیمت چین لینک مراجعه نمایید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش اتریوم صرافی ارز دیجیتال همتا پی

امتیازی داده نشده است
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: dailyhodl.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *