تحلیل و پیش بینی قیمت ریپل: آیا ریپل برای یک حرکت بزرگ آماده می‌شود؟

تحلیل و پیش بینی قیمت ریپل: آیا ریپل برای یک حرکت بزرگ آماده می‌شود؟ | همتاپی

قیمت ریپل (XRP) روند نزولی را متوقف کرده و اکنون سعی دارد مقاومت بحرانی را بشکند.

سطح حمایت کلیدی: 0.75 دلار، 0.70 دلار

سطح مقاومت کلیدی: 0.89 دلار، 1 دلار

خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش بیت کوین همین حالا اقدام کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

خریداران حداقل در حال حاضر توانستند روند نزولی را متوقف کنند، اما آنقدر قوی نیستند که بتوانند یک راه فرار (شکست مقاومتی) ایجاد کنند. به همین دلیل، قیمت ریپل بین سطح حمایت کلیدی (0.75 دلار) و سطح مقاومت (0.89 دلار) قرار دارد.

اولین تلاش برای بالاتر رفتن از سطح مقاومت کلیدی در پنجشنبه گذشته توسط فروشندگان رد شد و قیمت همچنان در یک بازه محدود و خاص باقی ماند. هرچه XRP  مدت زمان بیشتری در این محدوده قرار بگیرد، احتمال این که خیرداران بتوانند یک راه فرار (شکست مقاومتی) ایجاد کنند، بیشتر می‌­شود.

نمودار قیمت ریپل به دلار | همتاپی

نمودار قیمت ریپل به دلار. منبع: تریدینگ ویو

شاخص‌های تکنیکال قیمت ریپل

حجم معاملات: در هفته گذشته، حجم روزانه کندل‌های قرمز بیشتر از کندل‌های سبز بوده است. این امر نشان می‌دهد که فروشندگان ریپل، حداقل در این زمان، کنترل قیمت را در دست دارند.

 قیمت آنلاین بیت کوین

RSI: شاخص روزانه مقاومت نسبی (RSI) پس از سقوط به زیر 30 واحد و ایجاد فروش بیش از حد در طی سقوط 4 دسامبر، نشان‌دهنده یک سیگنال صعودی با کف‌های بالاتر (higher low) است. در صورتی که این روند ادامه پیدا کند، فقط با گذشت زمان، گاوها می‌­توانند بار دیگر مقاومت را بشکنند.

MACD: میانگین‌های متحرک MACD در بازه زمانی روزانه، روند نزولی خود را متوقف کرده و به سمت بالای منحنی خم شده­‌اند. اگر آن‌ها بتوانند یک تقاطع صعودی ایجاد کنند، آنگاه این حرکت می‌­تواند به نفع خریداران ریپل تمام شود.

نمودار تحلیل تکنیکال قیمت ریپل | همتاپی

نمودار تحلیل تکنیکال قیمت ریپل. منبع: تردینگ ویو

سوگیری: سوگیری فعلی ریپل (XRP)، خنثی است. برای تغییر این سوگیری، لازم است که این ارز دیجیتال از این محدوده فعلی فاصله بگیریم.

پیش بینی کوتاه مدت قیمت ریپل

این شاخص‌­ها نشان می‌دهند که قیمت ریپل ممکن است در آینده نزدیک به سمت بالا حرکت کند. اگر این قیمت بتواند مقاومت کلیدی 0.89 دلار را بشکند، این اتفاق رخ خواهد داد. در حال حاضر، قیمت ریپل هنوز بین سطوح کلیدی قرار دارد و ممکن است مدتی طول بکشد تا بتواند یک راه فرار (شکست مقاومتی) ایجاد کند.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش چین لینک صرافی ارز دیجیتال همتاپی

(1 - کاربر 5,00 از 5) 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: cryptopotato.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *