تحسین دوج کوین و ایلان ماسک توسط خالق لایت کوین

تحسین دوج کوین و ایلان ماسک توسط خالق لایت کوین | همتاپی

چارلی لی (Charlie Lee)، خالق لایت­کوین، در مصاحبه اخیر خود با خبرگزاری بلومبرگ اظهار کرد که دوج کوین فوق‌­العاده و بسیار سرگرم‌­کننده است. او ادعا می‌­کند که این ارز دیجیتال آماده است تا افراد زیادی را به دنیای ارزهای دیجیتال وارد کند.

چارلی لی در این مصاحبه ضمن تمجید از ارز دیجیتال دوج کوین، از ایلان ماسک (Elon Musk) به خاطر این که ارزهای دیجیتال را به یک موضوع داغ تبدیل کرده است، قدردانی کرد.

خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش بیت کوین همین حالا اقدام کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

دوج­ کوین (Dogecoin) به عنوان یک فورک از ­فورکِ منسوخ شده­ لایت کوین به نام لاکی کوین (Lucky Coin) در دسامبر 2013 راه­‌اندازی شده است.

این کوین به سرعت به سطح قابل توجهی از محبوبیت دست یافت، اما پیشرفت اصلی آن در سال 2021 اتفاق افتاد.

لی که در اوایل سال 2018 دارایی لایت کوین خود را درست در آستانه سقوط بزرگ فروخت و با اتهامات مبادلات داخلی با بدنامی مواجه شد، می­‌گوید که بیت­ کوین در حال حاضر بزرگترین دارایی اوست. او از سرمایه ­گذاری بر روی محصولی که زاییده افکار خود اوست، امتناع می‌­ورزد؛ زیرا می‌­خواهد بر جنبه‌های فنی پروژه تمرکز کند بدون این که نگران تأثیر آن­ها بر روی قیمت این ارز دیجیتال و تحلیل و پیش بینی قیمت لایت کوین باشد.

ارتقاء متمرکز بر حریم خصوصی 

لایت کوین، به عنوان یکی از قدیمی‌­ترین آلتکوین‌­های بازار، فورکی از بلاکچین بیت­ کوین است که در سال 2011 پدیدار شد.

محاسبه گر قیمت بیت کوین

ارز دیجیتال O.G.، که اخیراً پس از رونمایی از یک ارتقای بسیار پرطرفدار به نام Mimblewimble که در ابتدا در سال 2019 معرفی شده بود، به سرفصل خبرها تبدیل شد. این ارز دیجیتال برگرفته از دنیای هری پاتر است و به کاربران اجازه می‌دهد تا حریم خصوصی مالی خود را با پنهان کردن اطلاعات تراکنش افزایش دهند.

لی می‌­گوید افراد می‌­توانند بدون نگرانی در مورد مسائل حریم خصوصی پول خرج کنند، زیرا مبلغ هر تراکنش فقط برای فرستنده و گیرنده قابل مشاهده است.

لایت کوین در جایگاه بیست و دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار قرار دارد.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش لایت کوین صرافی ارز دیجیتال همتا پی

امتیازی داده نشده است
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: u.today
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *