احتمال پولبک ۳۳ درصدی قیمت شیبا نسبت به سطوح فعلی

احتمال پولبک 33 درصدی قیمت شیبا نسبت به سطوح فعلی | همتاپی

قیمت شیبا اینو شرایطی را نشان می‌دهد که احتمال افزایش 33 درصدی آن پس از اتمام فروش انبوه کنونی را بالا می‌برد.

قیمت صبح امروز قیمت شیبااینو با بالاترین سطح ممکن باز شد اما نتوانست روند صعودی خاصی را در پیش بگیرد. این نشان می‌دهد که حفظ سطوح بالاتر در میان شتاب فروش کنونی بسیار دشوار است.

خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش بیت کوین همین حالا اقدام کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

قیمت شیبا وارد کانال نزولی شده و ممکن است تمام سودهای روز قبل را از بین ببرد. با این حال، قیمت توانسته است بالای 0.000015 دلار در آخرین کندل استیک بسته شود. در صورت بسته شدن کندل روزانه قیمت در زیر 0.000012 دلار، هرگونه امید برای افزایش قیمت از بین می‌رود.

در زمان انتشار این خبر، قیمت شیبا به دلار (SHIB/USD) به 0.000015 دلار رسیده است که 6.13 درصد نسبت به روز قبل کاهش داشته است. حجم معاملات 24 ساعته شیبااینو نیز در محدوده 1,374,223,305 دلار با زیان 35 درصدی باقی می‌ماند.

قیمت شیبا به دنبال علامت صعودی می‌گردد

نمودار قیمت شیبا اینو | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار قیمت شیبا اینو. منبع: تردینگ ویو

نمودار تحلیل و پیش بینی قیمت شیبا نشان می‌دهد که این توکن پتانسیل پولبک از سطوح فعلی را دارد، زیرا در نزدیکی پایین‌ترین سطح چند ماهه اخیر حفظ می‌شود. در طول 30 روز گذشته، شیبا 50% نسبت به سطح 0.000030 دلاری خود که در 12 آپریل ثبت شده بود، کاهش یافته است. قیمت در نزدیکی پایین‌ترین سطح چهار ماهه خرید و فروش می‌شود. با این حال، در بازه زمانی بلند مدت، شانس زیادی برای بهبودی وجود دارد.

قیمت بیت کوین به دلار

در نمودار روزانه، قیمت شیبا تلاش می‌کند تا بالاتر برود. این توکن اکنون با سطح مقاومت 0.18 دلار به عنوان یک مانع صعودی قوی روبرو شده است. با این حال، فشار خرید پایدار می‌تواند قیمت را وارد فاز صعودی قدرتمندی کند و سطح مقاومت مذکور را درهم شکند. شیبا می‌تواند منطقه مهم 0.000020 دلار را به عنوان سطح حمایت به دست آورد. این با میانگین متحرک نمایی 20 روزه مصادف است.

صعود به بالای 0.000020 دلار می‌تواند هدف بعدی 0.000024 دلار را بالاتر از میانگین متحرک مهم دیگر یعنی متحرک نمایی (EMA) پنجاه روزه به وجود آورد.

برعکس، سقوط به زیر سطح پایین‌تر این سشن، چشم‌انداز صعودی را برای قیمت شیبا اینو تهدید می‌کند. علاوه بر آن، یک کندل روزانه زیر 0.000013 دلار، دروازه‌ها را برای سطوح جدید باز می‌کند. سطح حمایت بعدی می‌تواند 0.00008 دلار باشد که آخرین بار در اکتبر سال قبل مشاهده شد.

شاخص قدرت نسبی روزانه (RSI): قیمت زیر خط میانگین نزدیک به منطقه اشباع فروش معامله می‌شود. این شاخص با جهت‌گیری منفی در محدوده 31 خوانده می‌شود.

برای اطلاع از آخرین اخبار شیبا اینو، به مقاله تحلیل و پیش بینی قیمت شیبا اینو مراجعه نمایید. 

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش شیبا صرافی ارز دیجیتال همتاپی

امتیازی داده نشده است
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: coingape.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *