تحلیل قیمت لایت کوین: آیا لایتکوین برای آغاز روند صعودی آماده می‌شود؟

تحلیل قیمت لایت کوین: آیا لایت کوین برای آغاز یک روند صعودی آماده می‌شود؟ | همتاپی

قیمت لایت کوین با شکست کانال نزولی و ماندن بالای میانگین متحرک 100 روزه، می‌تواند به هدف رشد 30 درصدی دست یابد. 

در 27 مارس، قیمت لایتکوین (LTC) از الگوی کانال نزولی خارج شد. قیمت این آلتکوین مطرح بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر در مرحله تست مجدد گیر کرده و سعی می‌کند بالاتر از مقاومت شکسته شده باقی بماند. آیا باقی ماندن در کانال نزولی، باعث بازگشت احساسات روند نزولی قبلی خواهد شد؟

خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش بیت کوین همین حالا اقدام کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

بررسی نمودار قیمت لایت کوین به دلار

قیمت لایت کوین، تشکیل یک الگوی کندل ستاره صبحگاهی روزانه را در میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه نشان می‌دهد. الگوی کندل ستاره صبحگاهی در انتهای یک روند نزولی تشکیل می‌شود و نشان‌‌دهنده‌‌ی آغاز یک روند صعودی است.

میانگین متحرک ۱۰۰ و ۲۰ روزه نیز در حال نزدیک شدن به یک تقاطع صعودی است. 

با این حال حجم معاملات روزانه لایت کوین 739.1 میلیون دلار است که نشان‌دهنده زیان 27.1 درصدی معامله‌گران این ارز دیجیتال است.

نمودار قیمت لایت کوین به دلار | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار قیمت لایتکوین به دلار. منبع: تردینگ ویو

نمودار تحلیل و پیش بینی قیمت لایت کوین نشان می‌دهد، جفت ارز معاملاتی لایت کوین به تتر (LTC/USDT) پس از سقوط به سطح 90 دلار در اواخر فوریه، چرخه صعودی بعدی را در الگوی کانال رو به رشد در حال سقوط، آغاز کرد. رالی صعودی با یک شکست صعودی از الگوی کانال، باعث افزایش 49 درصدی قیمت لایت کوین شد.

خرید تتر ارزان

قیمت لایت‌کوین پس از رسیدن به اوج قیمتی 134.2 دلار، با کاهش ۷.۳۲ درصدی وارد حالت تست مجدد شد. با این حال، تشکیل کندل ستاره صبح در مقاومت شکسته شده و میانگین متحرک ۱۰۰ روزه (100-DMA) نشان‌دهنده تغییر احساسات از حالت فروش در صعودها به حالت خرید در روند نزولی است.

با این حال شرط لازم برای رشد ۳۰ درصدی تا رسیدن به مرز ۱۶۷ دلار، این است که خریداران بتوانند قیمت لایت کوین را بالای میانگین متحرک ۱۰۰ روزه (۱۲۲ دلار) نگه دارند. اگر با فشار فروشندگان کندل زیر خط روند نزولی بسته شود، قیمت لایت کوین وارد الگوی کانال نزولی قبلی شده که این شرایط می‌تواند قیمت لایتکوین را به محدوده زیر ۱۰۰ دلار برساند.

تحلیل قیمت لایتکوین با استفاده از اندیکاتورهای تکنیکال

رالی صعودی با عبور به بالای خط مقاومت در میانگین متحرک 20، 50 و 100 روزه ادامه یافت. علاوه بر این، تشکیل کندلی که باعث رد قیمت به سطوح پایین‌تر در خطوط میانگین متحرک نمایی 20 و 100 روزه شده نیز نشان می‌دهد که مقاومت قبلی به حمایت معتبر کنونی تبدیل شده است.

مثبت بودن اندیکاتور شاخص میانگین جهت دار (ADX) نیز نشان‌دهنده تداوم روند صعودی است.

سطوح کلیدی مقاومت : 141 دلار و 153 دلار

سطوح کلیدی پشتیبانی: 116 دلار و 100 تا 98 دلار

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش لایت کوین صرافی ارز دیجیتال همتاپی

امتیازی داده نشده است
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: coingape.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *