۱۰ قانون مهم برای اینکه به یک بیت کوینر واقعی تبدیل شوید

ده قانون مهم برای اینکه در دنیای بیت کوین به یک بیت کوینر واقعی تبدیل شوید | همتاپی

بیت کوینرهای واقعی شباهت‌های زیادی با یکدیگر دارند و از قوانین مشابهی پیروی می‌کنند. در این مقاله قصد داریم 10 قانون مهم را که به شما کمک خواهند کرد تا به مرور زمان به یک بیت کوینر واقعی تبدیل شوید، آموزش دهیم.


۱. بیت کوینرها روی آنچه می‌توانند کنترل داشته باشند، تمرکز می‌کنند


اکثر مردم بیت کوین را برای پولدار شدن می‌خرند، که البته طبیعی‌ست. زیرا بیتکوین از ابتدای پیدایش تا کنون افزایش قیمت سرسام آوری داشته است. با این وجود، برخی افراد به خوبی می‌دانند که ارزش بیتکوین بیش از اینهاست. بیت کوین قدرت است نه پول. با بیتکوین به مهم‌ترین‌ها خواهید رسید. قدرت را در نتایج کار خودتان خواهید دید. بیتکوین یک فناوری پس‌انداز است که به شما این امکان را می‌دهد که از دارایی‌های خود در مقابل تورم مالی و سانسورهای اقتصادی، محافظت کنید. به جای اینکه وقت خود را با تماشای تغییر قیمت بیت کوین تلف کنید، باید بر روی آنچه می‌توانید کنترل کنید، تمرکز داشته باشید. در حقیقت آنچه می‌توانید کنترل کنید، محافظت از ثمرات و دستاوردهای کار خودتان است. برای این کار باید با راه حل‌های خاص و مرتبط به این حوزه، امنیت بیتکوین خود را تضمین کنید. سپس باید به دنبال افزایش دانش خود، در حوزه‌ی ارز‌های دیجیتال و پول باشید تا دائما اطمینان خود را نسبت به این تحول عظیم پولی تقویت کنید.

خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش بیت کوین همین حالا اقدام کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

۲. بیت کوینرها مشخص می‌کنند که به چه مواردی بپردازند


هر اتفاقی که در دنیای ارزهای دیجیتال مخصوصا بیتکوین رخ می‌دهد، شما هستید که تصمیم می‌گیرید به این رویداد چگونه واکنش نشان دهید. هنگامی که بیتکوین، مانند ماه مه ۲۰۲۱، سقوط بزرگی را متحمل شد، این شما هستید که می‌توانید بدون هیچ ترسی یک بیت کوینر واقعی بمانید. یا هنگامی که قیمت بیتکوین مانند آوریل ۲۰۲۱، به ۶۵ هزار دلار رسید، این شما هستید که باید محکم باشید، وسوسه نشوید و بیتکوین خود را به دلار آمریکا نفروشید. هنگامی که به طور طولانی مدت با بیت کوین کار کنید، علاقه‌ای به معامله با پول بی‌ارزش نخواهید داشت و می‌توانید احساسات خود را نسبت به نوسانات کنترل کنید و یک بیت کوینر واقعی شوید.


۳. ارزش زمان برای بیت کوینرها بیش از پول و دارایی است


هدف بیت کوین، ثروتمند کردن شما نیست؛ بلکه هدفش جلوگیری از فقیر شدن غیر قابل جبران شما، توسط سیستم مالی فعلی می‌باشد. بیت کوین به شما نشان می‌دهد، مهمترین چیز، زمان است. بعد از زمان، بیتکوین کمیاب‌ترین چیز بر روی زمین است. با محافظت کردن از دارایی و ثمره کار خود از تورم مالی و سانسور‌های اقتصادی، در نهایت آزادی خود را در زندگی بدست خواهید آورد و این آزادی بیش از پول و هر دارایی که دارید، ارزش خواهد داشت. بیتکوینر‌های واقعی مدتهاست به خوبی این مسئله را درک می‌کنند و به همین دلیل است که همچنان به جمع آوری بیت کوین می‌پردازند و برایشان اهمیتی ندارد که هر ماه باشد یا نه.


۴. شخصیت بیت کوینرها، نتیجه‌ی عادت‌های آنهاست


در زندگی، شخصیت شما، نتیجه عادت‌هایتان است. این بدان معناست که شما بهتر است به مرور، عادت‌های خوبی را در خود نهادینه کنید تا به موفقیت مورد نظر خود برسید.

خرید و فروش بیت کوین با دلار

در دنیای بیتکوین، عادت‌های خوبی که لازم است داشته باشید به شرح زیر است:
۱. بیت کوین را درک کنید. 
۲. هنگامی که قیمت بیتکوین مناسب است، این ارز دیجیتال را بخرید.
۳. بیت کوین را در کیف‌ پول‌های سخت افزاری ذخیره ‌کنید.
۴. مرحله یک را تکرار کنید. کار کردن با بیتکوین آنقدرها هم پیچیده نیست. متاسفانه در دنیای بیتکوین، افراد کمی  می‌توانند از بهترین و ساده‌ترین استراتژی‌ها استفاده کنند و اگر شما بتوانید این کار را انجام دهید، در زمره کسانی خواهید بود که در آینده از تحول عظیمی که بیتکوین ایجاد خواهد کرد، بیشترین استفاده را خواهید برد.


۵. بیت کوینرها خود را با دیگران مقایسه نمی‌کنند


دائما می‌بینیم که مردم می‌گویند مایل به خرید بیت کوین هستند، اما چون احساس می‌کنند دیر اقدام کرده‌اند، در خرید بیت کوین مردد هستند. این افراد خود را با دیگران مقایسه می‌کنند. به خود می‌گویند که ای کاش بیتکوین را زیر ۱,۰۰۰ دلار خریداری می‌کردند. این اشتباه تلخ می‌تواند برای شما یک تجربه باورنکردنی در سال‌های پیش رو در حوزه ارزهای دیجیتال باشد. به جای مقایسه کردن خود با دیگران و توجه به اینکه چقدر در بیتکوین سرمایه‌گذاری کردند، باید فقط به برنامه‌های بیت کوین در آینده توجه کنید. در واقع بیت کوین برای محافظت از سرمایه شماست. خرید بیت کوین، صرف نظر از قیمت آن نسبت به دلار آمریکا، کار خوبی است. آنچه بیت کوین برای شما به ارمغان می‌آورد، کاملا باارزش است. اگر روی عملکرد خود تمرکز کنید می‌توانید ثمره‌ی آن را ببینید و لذت ببرید.


۶. بیت کوینر ها روی روند کار خود تمرکز می‌کنند نه نتایج آن


این قانون، در حوزه‌ی بیت کوین ضروری است. بیتکوین یک ماجراجویی در دوران زندگی است. به جای اینکه فقط به پول و پولدار شدن فکر کنید، لازم است روی روند کار تمرکز کنید. آنگاه نتایج کار خود را خواهید گرفت. شما باید بر روی هر چیزی که در دنیای بیتکوین وجود دارد تمرکز کنید. از این انقلاب پولی بی‌نظیر، لذت ببرید. شما خوش شانس هستید که می‌توانید به عنوان یک بیت کوینر شاهد این رویداد بزرگ باشید. این گونه است که بیت کوینرهای واقعی، به قیمت‌های کوتاه مدت بیت کوین، توجهی ندارند و دید بلند مدتی نسبت به بیت کوین دارند که تفاوت بسیاری ایجاد خواهد کرد.


۷. بیت کوینر ها از درخواست کمک، نمی‌ترسند


در دنیای بیت کوین، دانش، بهترین راه برای کسب اعتماد به نفس است که شما را به یک بیتکوینر تبدیل می‌کند. شعار معروف بیت کوین این است که، ” اعتماد نکن، تایید کن“. اگر در موردی شک دارید باید از بیت کوینر‌هایی که از شما با تجربه‌تر هستند کمک بگیرید. آنها خوشحال می‌شوند که به شما در درک بهتر بیتکوین و پول کمک کنند. نترسیدن از درخواست کمک، از بخش های مهم و اساسی سفر شما برای تبدیل شدن به یک بیت کوینر واقعی است.


۸. فقط با افرادی که برای موفقیت در دنیای بیت کوین گام برمی‌دارند، معاشرت می‌کنند


به محض خرید بیت کوین برای اولین بار، به سرعت متوجه خواهید شد که برخی از افراد، هر کاری انجام می‌دهند تا شما را متقاعد کنند که باید متنوع کار کنید. طبق گفته‌های آنها، بیتکوین برای همیشه پادشاه ارزهای دیجیتال نخواهد بود و با ایجاد تنوع برای آینده، آماده می‌شوید. اما تنوع سازی در دنیای کریپتو، یک خطای بزرگ است. به عبارتی یک فکر بی پایه ست. بیت کوین فقط در طولانی مدت اهمیت و ارزش خود را نشان می‌دهد. برای جلوگیری از عقب ماندن و گرفتار شدن، باید با افرادی باشید که باعث پیشرفت شما می‌شوند. این امر به این معنی است که، افراد مناسب و با تجربه در جامعه بیتکوین را دنبال کنید، نه افرادی که آلت کوین‌ها را تبلیغ می‌کنند، که به آنها شتکوین هم می‌گویند! بنابرین به نفع شماست که هرچه بیشتر با بیت کوینر‌های واقعی گفتگو کنید.


۹. مالکیت از آن بیت کوینرهاست، فقط به آن اعتماد می‌کنند


بیت کوین به شما قدرت می‌دهد. به شما قدرت بزرگی می‌بخشد. اما این قدرت با مسئولیت زیادی همراه است. اطمینان از امنیت دارایی‌هایتان به شما بستگی دارد. شما فقط مقدار بیت کوینی را در اختیار دارید که کلیدهای خصوصی مربوط به آن را در اختیار داشته باشید. بنابراین همیشه باید قانون طلایی دنیای بیتکوین را به خاطر داشته باشید: اگر کلیدهای خصوصی کیف پول ارز دیجیتال تان را نداشته باشید، بیت کوین‌هایتان را هم ندارید. بیت‌کوین نشان دهنده‌ی حق رای دادن به جهانی بهتر است. با اجازه دادن به شخص سوم در برخورداری از کلیدهای خصوصی بیتکوین شما، به آن شخص، اجازه کنترل بیت کوین‌تان را می‌دهید. این غیر منطقی است. مطمئن شوید بیتکوین‌های خود را بیشتر از زمان لازم در صرافی‌های ارز دیجیتال نگهداری نمی‌کنید.


۱۰. منیت، دشمن یک بیت کوینر واقعی است


به طور کلی در زندگی، منیت دشمن است. فرقی نمی‌کند که چه کسی باشد. قرار گرفتن در میان نخستین پذیرندگان بیت کوین، شما را در زمره‌ی پردرآمدترین افراد در آینده قرار خواهد داد. با این حال همیشه فروتن باشید. به تازه واردان در این حوزه کمک کنید تا با این تحول عظیم مالی رو به رو  شوند. این امر همچنین به این معناست که بر روی مقدار بیت کوینی که دارید تمرکز کنید. برای یک بیتکوینر واقعی، این کار اهمیت دارد.


نتیجه‌گیری: چگونه به یک بیت کوینر واقعی تبدیل شویم؟


اگر بیتکوین خیلی زودتر از اینها وجود داشت، قطعا مردم از این انقلاب باورنکردنی که قدرت را به مردم باز می‌گرداند، زودتر استقبال می‌کردند. با استفاده از قوانینی که ذکر شد، حتما یک بیت کوینر واقعی خواهید شد. درنهایت، خلاصه همه آنچه که گفته شد، این است که: فلسفه خود را توضیح ندهید، آن را مجسم کنید. این شما هستید که باید از فلسفه یک بیت کوینر واقعی شدن پیروی کنید تا در آینده از بیت کوین سود ببرید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش بیت کوین صرافی ارز دیجیتال همتا پی

امتیازی داده نشده است
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: bitcoinmagazine.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. مورد ۷ رو که خوندم متوجه شدم من هم همینم یعنی هنوز شک دارم که دقیقا باید چکاری انجام بدم و یجورایی میترسم و مطمئن نیستم به خرید ارزهای دیجیتال

 2. خیلی مقاله خوبی بود
  توی یک مقاله دیگه از سایتتون خونده بودم که برای کسایی که نمیتونن مبلغ زیادی رو وارد حوزه ارز دیجیتال کنن بهتره سرمایه گذاری انجام بدن
  این شامل بیت کوین هم میشه؟

  1. سلام دوست عزیز

   بله شما می‌توانید علاوه بر سرمایه گذاری در بیت کوین، خرید بیت کوین به مقدار کم هم داشته باشید.