آیا رالی جدید گاوها قیمت لایت کوین را تا ۱۰۵ دلار بالا می‌برد؟

آیا رالی جدید گاوها قیمت لایت کوین را تا ۱۰۵ دلار بالا می‌برد؟

قیمت لایت کوین، نشانه‌های مثبتی در محدوده بالاتر از 92 دلار نشان می‌دهد. اگر لایتکوین (Litecoin) بتواند از مقاومت 98 دلاری عبور کند، یک مومنتوم صعودی آغاز خواهد شد.

جفت معاملاتی لایتکوین به دلار آمریکا (LTC/USD)، با یک حرکت صعودی از محدوده 95 دلاری بالاتر رفته عبور کرده است.  در حال حاضر، قیمت لایتکوین بالاتر از 95 دلار و میانگین متحرک ساده 100 (چهار ساعته) قرار دارد. در چارت چهار ساعته قیمت لایتکوین به دلار، شاهد عبور قیمت از یک خط روند نزولی با مقاومت نزدیک به 94 دلار بودیم.

برای خرید و فروش لایت کوین در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم لایت کوین بخرم

اگر قیمت بتواند مقاومت 98 دلاری را بشکند، احتمالاً یک جهش دیگر آغاز خواهد شد.

 تحلیل قیمت لایت کوین؛ بازار زیر پای گاوها

 هفته گذشته، یک حمایت جدید بالاتر از سطح 90 دلار در نمودار قیمت لایتکوین ایجاد شد. قیمت لایتکوین شاهد یک رشد مداوم بالاتر از محدوده مقاومت 92 دلار بود؛ روند روبه‌رشدی که در قیمت بیت کوین و اتریوم نیز مشهود بود.

 گاوها توانستند قیمت را به بالای مقاومت 95 دلاری برسانند. در حین این رالی صعودی، شاهد عبور قیمت لایتکوین از یک خط روند نزولی با مقاومت نزدیک به 94 دلار بودیم. به این ترتیب، قیمت توانست از سطح فیبوناچی اصلاحی 23.6 درصد با سقف 105 دلار و کف 90 دلار، عبور کند.

مطالب مرتبط: آیا رشد ۱۵ درصدی قیمت لایت کوین در ۵ روز آینده ممکن است؟

در حال حاضر، قیمت لایت کوین بالاتر از 95 دلار و میانگین متحرک ساده 100 (چهار ساعته) قرار دارد. مقاومت بعدی نزدیک به محدوده 98 دلار و سطح فیبوناچی اصلاحی 50 درصد با سقف 105 دلار و کف 90 دلار قرار دارد.

نمودار قیمت لایت کوین به دلار | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار قیمت لایت کوین به دلار. منبع: تردینگ ویو

مقاومت مهم بعدی نیز در سطح 100 دلار است. اگر قیمت لایتکوین از مقاومت 100 دلاری عبور کند، شاهد یک رالی صعودی قوی خواهیم بود. در این صورت، احتمال افزایش قیمت تا سطوح 105 و 108 دلار نیز وجود دارد. حرکات صعودی قوی‌تر می‌توانند قیمت لایتکوین را تا محدوده مقاومت 112 دلار بالا ببرند.  

 اگر رالی صعودی لایت کوین نتواند از مقاومت 100 دلاری عبور کند، شاهد یک حرکت اصلاحی نزولی دیگر خواهیم بود. در صورت شروع یک حرکت نزولی، اولین حمایت در سطح 95 دلار قرار دارد.

اولین حمایت مهم نیز در سطح 92 دلار در حال شکل‌گیری است. در صورت افت قیمت لایتکوین تا این محدوده، احتمال ریزش قیمت تا حمایت 90 دلاری نیز وجود دارد. حرکات نزولی قوی‌تر می‌تواند منجر به سقوط قیمت تا حمایت 85 دلاری شود.

 اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال قیمت لایتکوین

  شاخص مکدی (MACD) چهار ساعته: در حال حاضر، اندیکاتور MACD شاهد افزایش سرعت در محدوده صعودی است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) چهار ساعته: شاخص قدرت نسبی (RSI) جفت معاملاتی لایت کوین به دلار بالاتر از سطح 50 است.

سطوح حمایت مهم: 95 دلار و 92 دلار

سطوح مقاومت مهم: 98 دلار و 100 دلار

برای دریافت آخرین تحلیل‌های لایتکوین، به صفحه تحلیل و پیش بینی لایت کوین مراجعه کنید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش لایت کوین  صرافی ارز دیجیتال همتا پی

(1 - کاربر 5,00 از 5) 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: www.newsbtc.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *