آیا قیمت کاردانو تا محدوده ۰.۳ دلار کاهش می‌یابد؟

آیا قیمت کاردانو تا محدوده ۰.۳ دلار کاهش می‌یابد؟

روند صعودی کاردانو در تلاش است تا از مقاومت ۰.۳۵ دلار عبور کند؛ اما فشار فروش معامله‌گران در این محدوده افزایش یافته است. روند این ارز دیجیتال در بازه زمانی روزانه نشان می‌دهد که فروشندگان احتمالاً مرحله اصلاحی قبلی را ادامه می‌دهد. حال سؤال این است که آیا قیمت کاردانو به محدوده ۰.۳ دلار برمی‌گردد یا ممکن است افزایش یابد؟

کندل روزانه کار‌دانو در مقاومت ۰.۳۴۷ بلند است و دنباله طولانی هم دارد. این کندل نشان می‌دهد که میزان فروش فعالان بازار ارزهای دیجیتال در سطح مذکور افزایش یافته است. قیمت کاردانو در صورت بازگشت به سطح ۰.۳۴۷ دلار ممکن است ۱۲ درصد کاهش یابد و به حمایت ۰.۳ دلار برسد. حجم روزانه این ارز دیجیتال نیز به ۳۹۸.۲ میلیون دلار رسیده و ۱۳ درصد رشد کرده است.

برای خرید و فروش کاردانو در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم کاردانو بخرم

با وجود روند اصلاحی صعودی بازار ارزهای دیجیتال، قیمت کار‌دانو نیز از حمایت روانی ۰.۳ دلار استفاده کرده و افزایش یافته است. این روند صعودی قیمت کاردانو را ۱۶ درصد افزایش داده و آن را به مقاومت ۰.۳۴۷ دلار رسانده است.

نمودار قیمت کاردانو به دلار | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار قیمت کار‌دانو به دلار. منبع: تردینگ ویو

با این حال، در ۱۴ مارس (۲۳ اسفند) یک کندل روزانه با دنباله‌ای بلند در نمودار کار‌دانو ایجاد شد که نشان می‌داد معامله‌گران در حال فروش توکن‌های خود هستند و می‌خواهند در روند صعودی موجود یک پول‌بک اصلاحی ایجاد کنند. شایان ذکر است که این اتفاق یکی از ویژگی‌های کلیدی یک روند نزولی ثابت محسوب می‌شود.

با وجود احساسات صعودی که در بازار ارزهای دیجیتال وجود دارد، یک کندل روزانه با دنباله بلند دیگر در نمودار کاردانو ایجاد شده است که نشان می‌دهد فروشندگان همچنان می‌خواهند از محدوده مذکور دفاع کنند.

مطالب مرتبط: آیا قیمت کاردانو می‌تواند از مقاومت ۰.۳۵ دلار عبور کند؟

این کندل نشان می‌دهد که قیمت کار‌دانو به احتمال زیاد برای چند روز معاملاتی بالای حمایت ۰.۳۲ دلار تثبیت می‌شود. با این حال، اگر فشار فروش این ارز دیجیتال همچنان ادامه یابد، قیمت آن پس از رسیدن به حمایت ۰.۳۲ دلار ممکن است تا محدوده ۰.۳ دلار کاهش یابد.

اگر فشار فروش کار‌دانو ادامه نیابد، خریداران باید منتظر بمانند تا این ارز دیجیتال از محدوده ۰.۳۴۷ تا ۰.۳۵۳ دلار عبور کند. در این صورت، آن‌ها می‌توانند فرصتی برای ورود و خرید کاردانو پیدا کنند.

شاخص‌های تحلیل تکنیکال قیمت کاردانو

شاخص قدرت نسبی (RSI): شاخص RSI در پایین خط میانی خود در نوسان است و نشان می‌دهد که احساسات سرمایه‌گذاران کاردانو همچنان منفی است.

میانگین متحرک نمایی (EMA): شاخص EMA (برای بازه‌های زمانی ۲۰، ۵۰ و ۱۰۰ روزه) در نزدیکی مقاومت ۰.۳۷۵ دلار قرار دارند که مقاومت بسیار متمرکزی برای خریداران محسوب می‌شود.

سطح قیمتی مهم کار‌دانو:

قیمت فعلی کاردانو: ۰.۳۵۲۷ دلار

روند:صعودی

نوسان: متوسط

مقاومت‌ها: ۰.۳۵ و ۰.۳۸ دلار

حمایت‌ها: ۰.۳۲و ۰.۲۹ دلار

برای دریافت آخرین تحلیل‌های کاردانو، به صفحه تحلیل و پیش بینی کاردانو مراجعه کنید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش کاردانو صرافی ارز دیجیتال همتا پی 

(1 - کاربر 5,00 از 5) 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: coingape.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *