قیمت اتریوم و بیت کوین این هفته به کجا می‌رسد؟

قیمت اتریوم و بیت کوین این هفته به کجا می‌رسند؟ | همتاپی

داستان قیمت اتریوم و بیت کوین در سه روز گذشته به این صورت بود که ابتدا روندی صعودی داشتند اما سپس سقوط کردند. پس از سقوط اخیر، قیمت بیت کوین و اتریوم این هفته به کجا می‌رسد؟

قیمت بیت کوین روز سه شنبه به اوج قیمت شش هفته‌ای خود یعنی 25.1 هزار دلار رسید، اما پس از انتشار اخبار مربوط به جلسه‌ی ژانویه فدرال رزرو، به زیر 24 هزار دلار سقوط کرد.

برای خرید و فروش اتریوم در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم اتریوم بخرم

قیمت بیت کوین تا حد زیادی بر بازار آلت کوین‌ها نیز تأثیر گذاشت و قیمت اتریوم را به نزدیک 1.6 هزار دلار کاهش داد.

قیمت بیت کوین و اتریوم این هفته با اصلاح همراه بوده است. با این حال، از آنجا که در طول هفته گذشته اصلاحات شدید نبود، این هفته ممکن است روندی صعودی را برای این دو دارایی ارزشمند داشته باشیم.

 تجزیه و تحلیل قیمت بیتکوین

افزایش اخیر قیمت بیت کوین و رسیدن آن به آستانه 25 هزار دلار ممکن است باعث دلهره برای برخی از سرمایه گذاران شود. اکنون فروشندگان در سطح 25 هزار دلار مقاومت ایجاد کرده‌اند. قیمت چندین بار تلاش کرد تا بین 16 فوریه و 21 فوریه از این نقطه عبور کند اما موفق نشد.

نمودار قیمت بیت کوین به دلار | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار قیمت بیت کوین به دلار. منبع: تردینگ ویو

در زمان نگارش این خبر، بیت کوین با قیمت 23 هزار و 800 دلار و با کاهش 1 درصدی نسبت به روز گذشته معامله می‌شود. با نگاهی به نمودار قیمت روزانه‌ی این دارایی، قیمت بیت کوین ممکن است در این هفته به بالاتر از 24 هزار دلار نیز برسد. داده‌ها نشان می‌دهد معامله‌گران پوزیشن‌های لانگ زیادی را در نزدیکی سطح 24 هزار دلار باز کرده‌اند. اگر قیمت بیت کوین به بالاتر از 24 هزار و 200 دلار برسد، احتمال 80 ٪ وجود دارد که پس از آن به 25 هزار دلار نیز برسد.

از طرف دیگر، 20 درصد دیگر احتمال نیز وجود دارد که ممکن است قیمت را به 23 هزار دلار کاهش دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم

به دنبال روند اخیر این توکن که منجر به بالاترین قیمت در مقیاس هفتگی شد، به نظر می‌رسد که قیمت توکن اتر (ETH) در این هفته روند صعودی نداشته باشد.

نمودار قیمت اتریوم به دلار | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار قیمت اتریوم به دلار. منبع: تردینگ ویو

این کاهش انرژی از طرف بازار منجر به عقب نشینی جزئی قیمت شد. همچنین باعث شد اتریوم سطح حمایت تعیین شده را به سطح مقاومت تبدیل کند.

مطالب مرتبط: مقاومت کلیدی پیش روی قیمت اتریوم کدام است؟

در زمان نگارش این خبر، قیمت اتریوم با 1,636 دلار و با کاهش 1.27 درصدی در 24 ساعت گذشته معامله می‌شود. اگر قیمت اتریوم یک کندل روزانه را در زیر سطح 1,625 دلار تشکیل دهد، ممکن است راه خود را به سمت خط روند میانگین متحرک نمایی 200 روزه خود با قیمت 1,575 دلار هموار کند.

برای اطلاع از آخرین اخبار قیمت اتر به صفحه تحلیل اتریوم مراجعه نمایید. 

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش اتریوم صرافی ارز دیجیتال همتاپی

 

منبع: coinpedia.org
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *