داده‌های درون‌زنجیره‌ای درباره پیش‌بینی قیمت چین لینک چه می‌گویند؟

داده‌های درون‌زنجیره‌ای درباره پیش‌بینی قیمت چین لینک چه می‌گویند؟ | همتاپی

چین لینک یک اوراکل غیرمتمرکز است که توجه سرمایه‌گذاران زیادی را به بخش مالی صنعت بلاکچین جلب کرده است. ارزش توکن بومی آن هم عامل دیگری است که به رشد علاقه و توجه سرمایه‌گذاران کمک کرده است. با این حال، معامله‌گران باید بررسی کنند که آیا عملکرد نهنگ‌های چین‌ لینک به‌تنهایی باعث افزایش قیمت  چین لینک می‌شود یا نه.

نقش مهم اوراکل‌ها در بازار ارزهای دیجیتال باعث شده است تا ارزش بازاری این آلت کوین به‌شدت رشد کند. اوراکل‌هایی مثل چین‌ لینک ادغام داده‌های بیرونی با قراردادهای هوشمند را آسان‌تر می‌کنند و به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهند تا به اطلاعات مهمی مثل قیمت دارایی‌ها، نرخ تبدیل ارزها و داده‌های مرتبط دیگر دسترسی داشته باشند.

برای خرید و فروش چین لینک در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم چین لینک بخرم

چین لینک از یک شبکه غیرمتمرکز از ارائه‌دهندگان اوراکل استفاده می‌کند تا مطمئن شود که داده‌های مذکور صحیح و دقیق هستند. این پلتفرم با استفاده از روش‌های امنیتی مختلف، سعی می‌کند از کاربرانش در برابر انواع کلاهبرداری‌ها و هک‌ها محافظت نماید. هرچند که چین‌‌ لینک در ابتدا روی شبکه اتریوم راه‌اندازی شده بود؛ این شبکه به‌گونه‌ای توسعه یافته است که می‌تواند با هر بلاکچینی سازگار شود. در نتیجه، در حال حاضر با شبکه‌های کارآمدی مثل بایننس اسمارت چین، سولانا و پالیگان هم ادغام شده است.

نهنگ‌ها چین لینک را تحت‌نظر دارند

در بین مزایای مختلف چین‌ لینک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • چین لینک تنها توکنی است که با استفاده از آن می‌توان هزینه‌های موجود در اوراکل‌های غیرمتمرکز این شبکه را پرداخت کرد.
  • چنین لینک توکنی است که با استفاده از آن گردانندگان نودها و گره‌های موجود در این شبکه می‌توانند پاداش‌های خود را دریافت کنند.
  • فراهم‌کنندگان داده‌ها از چین‌ لینک به‌عنوان تضمینی برای امنیت داده‌های ارسال‌شده استفاده می‌کنند.
  • سرمایه‌گذاران با استیک کردن (Staking) چین لینک، می‌توانند درآمد کسب کنند.

با توجه به مزایای فراوان چین‌ لینک، جای تعجب نیست که تقاضای آن به‌شدت رشد کرده است. طبق داده‌های وب‌سایت سانتیمنت (Sentiment)، نهنگ‌ها نیز به‌طور چشمگیری به انباشت این ارز دیجیتال روی آورده‌اند.

مطالب مرتبط: احتمال افزایش قیمت چین لینک وجود دارد

در ۱۸ ژانویه (۲۸ دی) مشخص شد که بیش از ۴۶۰ آدرس مختلف حداقل ۱۰۰,۰۰۰ توکن چین لینک را هولد کرده‌اند. داده‌های موجود نشان می‌دهد که با وجود کاهش شدید قیمت این ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۲ تعداد قابل‌توجهی از سرمایه‌گذاران بزرگ، همچنان به چین‌‌ لینک علاقه‌مند هستند و به پتانسیل آن اعتماد دارند.

تمام داده‌های درون‌زنجیره‌ای نشان‌دهنده رشد چین‌ لینک نیستند

متأسفانه تمام داده‌های موجود به نفع چین لینک نیستند. برای مثال، تعداد آدرس‌های فعال روزانه این ارز دیجیتال در چند روز گذشته ۵۶ درصد کاهش یافته است. هرچند که این امر نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران احتمالاً چین‌ لینک را در میان‌مدت و کوتاه‌مدت انباشت می‌کنند، ممکن است یک سیگنال منفی هم باشد.

از آنجا که از این ارز دیجیتال برای پرداخت هزینه‌های اوراکل‌های غیرمتمرکز موجود در شبکه آن استفاده می‌شود، اگر فعالیت‌های درون‌زنجیره‌ای چین‌ لینک کاهش یابد، به معنی این است که تقاضای خدمات موجود در این شبکه مالی غیرمتمکز هم کم شده است.

توجه داشته باشید که نوسانات مربوط به تقاضا و قیمت دارایی‌های دیجیتال مختلف، بخش جدایی‌ناپذیر بازار ارزهای دیجیتال هستند. علاوه بر این، چین‌ لینک همچنان به ایجاد همکاری‌‌های استراتژیک خود با شرکت‌های مختلف، فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و بهبود پلتفرم خود ادامه می‌دهد.

این احتمال وجود دارد که در کوتاه‌مدت قیمت چین‌ لینک با روندهای قیمتی عمومی بازار ارزهای دیجیتال حرکت کند. با این حال، باید توجه داشته باشید که با وجود افزایش قیمت این ارز دیجیتال و رشد انباشت آن توسط سرمایه‌گذاران بزرگ، قیمت چین لینک همچنان ممکن است کم‌تر از ارزش واقعی آن باشد. در نتیجه، اگر آن را هولد کرده‌اید، باید مراقب باشید و قبل از هر نوع سرمایه‌گذاری و تصمیم‌گیری، تحقیقات موردنیاز را انجام دهید.

برای اطلاع از آخرین اخبار چین‌ لینک، به مقاله تحلیل و پیش بینی قیمت چین لینک مراجعه نمایید.

ترجمه: تیم خرید و فروش چین لینک صرافی ارز دیجیتال همتاپی

منبع: u.today
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    1. ارز چین لینک میتونه رشد خوبی بکنه و همینطور جز ارز های با پشتوانه است