سرمایه‌گذاران درباره شیبا اینو و شیباریوم چگونه فکر می‌کنند؟

سرمایه‌گذاران درباره شیبا اینو و شیباریوم چگونه فکر می‌کنند؟ | همتاپی

تراکنش‌های روزانه نسخه بتای شیباریوم به عدد ۴۰۰ هزار رسیده؛ اما تفاوت زیادی در قیمت آن ایجاد نشده است.

قیمت شیبا اینو در هفت روز گذشته نوسان خاصی نداشته است. شاخص‌های جریان پول (MFI) و جریان پول چایکین (CMF) صعودی هستند، اما روند میانگین متحرک نمایی (EMA) آن به حمایت از فروشنده‌ها ادامه می‌دهد.

نسخه بتای شیباریوم (بلاک چین لایه دوم اکوسیستم شیبا اینو)، به نقطه عطف جدیدی رسیده و در کانون توجه معامله‌گران قرار گرفته است. اگرچه این مسئله نشان‌دهنده افزایش‌ پذیرش شبکه مذکور است، اما شیبا اینو واکنش مناسبی به آن نشان نداده است.

برای خرید و فروش شیبا در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم شیبا بخرم

دستاورد شیباریوم و واکنش شیبا اینو

در ۲۱ مه (۲۱ اردیبهشت)، حساب کاربری «LUCIE» در توییتر اعلام کرد که تراکنش‌های روزانه شیباریوم به‌شدت رشد کرده و به ۴۰۰ هزار تراکنش رسیده است. این دستاورد بزرگ نشان می‌دهد که پذیرش و استفاده از شیباریوم در مقایسه با چند ماه گذشته افزایش‌ یافته است. LUCIE در این باره گفته است:

  • تعداد کل تراکنش‌های پردازش‌شده در شیباریوم از ۱۰ میلیون عدد عبور کرده و تعداد تراکنش‌های روزانه هم به ۴۰۰ هزار تراکنش رسیده است.

هم‌زمان با این اتفاق، استقبال کاربران شبکه‌های اجتماعی از شیبا اینو و محبوبیت آن افزایش یافته است. علاوه بر این، احساسات فعالان بازار ارزهای دیجیتال نسبت به این ارز دیجیتال نسبت به هفته قبل بهتر شده؛ اما واکنش قیمت این ارز دیجیتال نسبت به مسائل مذکور چندان خوب نبوده است.

داده‌های وب‌سایت کوین‌مارکت‌کپ (CoinMarketCap) نشان می‌دهد که قیمت شیبا اینو در ماه گذشته نزدیک به ۱۵ درصد کاهش یافته است. با این حال، این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته با رشدی حدود ۲ درصد، خود را به محدوده ۰.۰۰۰۰۰۸۸ دلار رسانده است. ارزش بازاری آن هم به بیش از ۵ میلیارد دلار می‌رسد.

نمودار شیبا اینو | همتاپی

منبع: Santiment

مطالب مرتبط: آیا شیبا اینو می‌تواند الگوی ۳۵۰ روزه خود را حفظ کند؟

شاخص‌های شیبا اینو صعودی هستند

اگرچه قیمت شیبا اینو در ماه گذشته کاهش یافته، اما بیشتر شاخص‌های درون‌زنجیره‌ای آن رشد کرده است. برای مثال ذخایر شیبا اینو در صرافی‌های ارز دیجیتال پایین بوده که نشان می‌دهد فشار فروش این میم کوین چندان رشد نکرده است.

آدرس‌های فعال در شبکه شیبا اینو نیز همچنان زیاد بوده و به رشد نسبتاً ثابتی رسیده است. داده‌های وب‌سایت سنتیمنت (Santiment) نشان می‌دهد که با توجه به رشد و سرعت بالای شیبا اینو، آدرس‌های جدید آن افزایش یافته و میزان تراکنش‌های و توکن‌های منتقل‌شده آن هم رشد کرده است.  علاوه بر این، نسبت MVRV شیبا اینو هم بالا رفته است که معمولاً یک سیگنال صعودی محسوب می‌شود.

نسبت MVRV شیبا اینو | همتاپی

نسبت MVRV شیبا اینو، منبع Santiment

سرمایه‌گذاران می‌توانند به آینده شیبا اینو امیدوار باشند

نکته جالب این است که نه‌تنها شاخص‌های درون‌زنجیره‌ای، بلکه شاخص‌های بازاری و قیمتی شیبا اینو هم صعودی هستند. در نتیجه نمی‌توان ادعا کرد که قیمت این ارز دیجیتال در روزهای آینده رشد نمی‌کند.

یکی از این شاخص‌ها، جریان پول چایکین است که در روزهای اخیر رشد کرده است. شاخص قدرت نسبی شیبا اینو هم بعد از برخورد به منطقه اشباع فروش برگشته و به محدود خنثی رسیده است. در نتیجه این شاخص هم سیگنال صعودی خوبی صادر کره است.

با این حال، میانگین متحرک نمایی شیبا اینو (EMA) ریبون همچنان نزولی است؛ چرا که میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه آن پایین از میانگین متحرک نمایی ۵۵ روزه این ارز دیجیتال قرار دارد.

میانگین متحرک 20 روزه شیبا | همتاپی

میانگین متحرک 20 روزه شیبا، منبع: تریدینگ ویو

برای دریافت آخرین تحلیل‌های شیبا اینو، به صفحه پیش بینی و تحلیل ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) مراجعه کنید.

امتیازی داده نشده است
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: ambcrypto
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *