جشن توییتری سرمایه‌گذاران شیبا پس از رشد ۳۰ درصدی قیمت شیبا اینو

جشن توییتری سرمایه‌گذاران شیبا پس از رشد ۳۰ درصدی قیمت شیبا اینو | همتاپی

حساب رسمی شیبا اینو در توییتر پس از رشد حدوداً ۳۰ درصدی قیمت شیبا اینو در ۴ فوریه (۱۵ بهمن) توییتی را منتشر کرد و این اتفاق را جشن گرفت. در این توییت تصویر شیبا اینو روی فردی قرار داده شده است که جایزه‌ای را در دست دارد. اعضای جامعه این ارز دیجیتال نیز پس از انتشار توییت مذکور به‌شدت هیجان‌زده شده‌اند.

شیبا اینو در ۴ فوریه (۱۵ بهمن) بیشترین رشد را در بین سایر ارزهای دیجیتال به دست آورد و قیمت آن به اوج روزانه ۰.۰۰۰۰۱۵۹۰ دلار رسید. هرچند پس از مدتی قیمت این ارز دیجیتال کاهش یافت و بخشی از سود مذکور از دست رفت، شیبا اینو توانست همچنان ۱۰ درصد از رشد خود را حفظ کند و به ۰.۰۰۰۰۱۵۲ دلار برسد. قیمت شیبا اینو در هفت روز گذشته نیز ۳۰ درصد رشد کرده و روند قیمتی آن در شش روز متوالی مثبت بوده است.

دلیل رشد شدید قیمت شیبااینو ممکن است عوامل تکنیکال باشد. به‌عبارت دقیق‌تر، ظهور یک پرچم صعودی باعث شده است قیمت این ارز دیجیتال به رشد  30 درصدی دست یابد.

در ۲ فوریه (۱۳ بهمن) و قبل از آغاز روند صعودی مذکور، علی مارتینز (Ali Martinez)، تحلیلگر مشهور بازار ارزهای دیجیتال، الگوی پرچم صعودی موجود در نمودار شیبا اینو را منتشر و پیش‌بینی کرد که قیمت این ارز دیجیتال ممکن است به ۰.۰۰۰۰۱۷ دلار برسد.

به نظر می‌رسد هیجان سرمایه‌گذاران برای راه‌اندازی شیباریوم (Shibarium) نیز در این امر دخیل بوده؛ چراکه توکن بون شیباسواپ نیز در ۴ فوریه (۱۵ بهمن) نزدیک به ۴۰ درصد رشد کرد.

مطالب مرتبط: شیباریوم چیست؟ نقد و بررسی کامل شبکه شیباریوم

یونیفیکیشن (Unification)، توسعه‌دهنده شیباریوم، روند پیشرفت این راهکار لایه دوم را با سایر معامله‌گران به اشتراک گذاشته و اعلام کرده که هرچند نسخه دوم این شبکه هنوز راه‌اندازی نشده است، زمان اجرای آن به‌سرعت نزدیک می‌شود.

رشد ۴۷۲ درصدی تراکنش نهنگ‌های ارز دیجیتال

نهنگ‌ها یا همان هولدرهای بزرگ بازار ارزهای دیجیتال هم احتمالاً در رشد قیمت شیبا اینو تاثیرگذار بوده‌اند. داده‌های وب‌سایت اینتودبلاک (IntoTheBlock) نشان می‌دهد که تعداد تراکنش‌های بزرگ (تراکنش‌های بیش از ۱۰۰,۰۰۰ دلار) ۴۷۲ درصد افزایش یافته و به بیشترین رشد خود در هفته‌ها یا حتی ماه‌های اخیر دست یافته است.

تراکنش‌های بزرگ اغلب نشان‌دهنده رفتار نهنگ‌ها هستند و ممکن است به‌خاطر خرید یا فروش‌ آن‌ها ایجاد شده‌ باشند. افزایش این تراکنش‌ها نشان می‌دهد که نهنگ‌ها بسیار فعال‌تر شده‌اند.

مطالب مرتبط: پیش بینی افزایش قیمت شیبا اینو توسط هوش مصنوعی

در ۲۴ ساعت گذشته ۱۳,۵۱۸,۹۱۸ توکن شیبا اینو سوزانده و ۹ تراکنش انجام شده؛ چراکه طبق داده‌های وب‌سایت شیبابرن (Shibburn) نرخ توکن‌سوزی این ارز دیجیتال ۶۷ درصد است.

برای اطلاع از آخرین اخبار شیبا‌اینو، به مقاله پیش بینی و تحلیل قیمت شیبا مراجعه نمایید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش شیبا صرافی ارز دیجیتال همتا پی 

امتیازی داده نشده است
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *