قیمت شیبا اینو برای حرکت بعدی خود آماده است

قیمت شیبا اینو برای حرکت بعدی خود آماده است | همتاپی

در حالی که به نظر می‌رسد شیبا اینو برای حرکت بعدی خود آماده شده است؛ هولدرهای بزرگ این ارز دیجیتال ۲۵ تریلیون توکن از آن را خریداری کرده‌اند. 

داده‌های وبسایت اینتودبلاک (IntoTheBlock) نشان می‌دهد که ساختار مالکیت توکن‌های شیبااینو در هفته قبل دستخوش تغییرات قابل‌توجهی شده است. در مجموع تقریباً ۲۵ تریلیون توکن شیبا اینو در کم‌تر از پنج روز جابه‌جا شده‌اند و حرکت آن‌ها را به‌سختی می‌توان مثبت در نظر گرفت.

با این حال، نوسانات قیمت شیبااینو در این مدت کاهش یافته و یک الگوی تحلیل تکنیکال کنج‌مانند در نمودار آن ایجاد شده است. پرایس اکشن شیبااینو نشان می‌دهد که احتمالا در آینده‌ای نزدیک دچار تغییر شدیدی شود. اما هنوز مشخص نیست که به سمت صعود می‌رود یا نزول.

نمودار قیمت شیبا اینو به دلار | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار قیمت شیبا اینو به دلار. منبع: تردینگ ویو

جابجایی توکن‌های شیبا اینو

کیف پول نهنگ‌های شیبا اینو بیشترین جریان ورودی را داشته‌اند. گفتنی است که این نهنگ‌ها حداقل ۱ درصد از کل عرضه توکن شیبااینو را کنترل می‌کنند. وبسایت این تو د بلاک آدرس ۱۵ نهنگ را بررسی کرده و به این نتیجه رسیده که از روز دوشنبه بیش از ۲۵ تریلیون توکن شیبااینو به کیف پول آن‌ها اضافه شده است. البته لازم به ذکر است که بیشتر این کیف پول‌ها والت‌های گرم صرافی‌های ارز دیجیتال هستند که برای ذخیره دارایی‌ها طراحی شده‌اند.

مقاله پیشنهادی: شیبا چیست

علاوه بر این، موجودی کیف پول‌هایی که بین ۰.۱ تا ۱ درصد از عرضه توکن‌های شیبااینو را ذخیره کرده‌اند، ۳.۳۱ تریلیون توکن افزایش یافته است. ۴۳ آدرس این چنینی وجود دارد و اکثر آن‌ها نیز متعلق به صرافی‌های ارزهای دیجیتال هستند. در این مدت، مجموع موجودی کیف پول سرمایه‌گذاران خرد، یعنی آدرس‌های معمولی که کمتر از ۰.۱ درصد از عرضه شیبااینو را در اختیار دارند، ۳.۴۴ تریلیون توکن کاهش یافته است.

در نتیجه، می‌توان گفت که در این هفته موجودی توکن‌های شیبااینوی صرافی‌ها افزایش و موجودی کیف پول سرمایه‌گذاران خرد کاهش یافته است. این داده‌ها نشان می‌دهند که معامله‌گران نسبت به شیبا بدبین بوده و احتمالاً می‌خواهند از دارایی‌های خود خلاص شوند.

برای اطلاع از آخرین اخبار شیبا‌اینو، به مقاله پیش بینی و تحلیل قیمت شیبا مراجعه نمایید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش شیبا صرافی ارز دیجیتال همتا پی 

منبع: u.today
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *