احتمال افزایش ۷ درصدی قیمت ریپل قبل از شروع چرخه نزولی بعدی

احتمال افزایش ۷ درصدی قیمت ریپل قبل از شروع چرخه نزولی بعدی

قیمت ریپل (XRP) به حرکت و رنج زدن بین دو خط روند الگوی کنج نزولی (falling wedge) ادامه می‌دهد. می‌توان علت آن را، دست و پا زدن بازار ارزهای دیجیتال در سایه ترس و تردید کاربران دانست. اصلاحات متمادی ریپل آن را تا محدوده حمایت پایین آورده و شرایط را برای چرخه صعودی بعدی چارت قیمت ریپل آماده می‌کند. در این تحلیل قصد داریم به شما نشان دهیم بهترین زمان برای ورود به پوزیشن‌های مربوط به ریپل چه زمانی است. با همتاپی همراه باشید.

عدم عبور قیمت از خط حمایت الگوی کنج نشان می‌دهد که خریداران در این سطح قرار گرفته‌اند. شکست خط روند به سمت بالا نشان دهنده اولین تغییرات روند در جهت شروع حرکات صعودی خواهد بود. حجم معاملات روزانه توکن ر‌یپل 9.9 میلیارد دلار است که نشان دهنده کاهش 32.5 درصدی آن است.

برای خرید و فروش در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم بخرم

کنج نزولی، الگویی خاص را برای روند نزولی ریپل (XRP) شکل داده است. قیمت این توکن از اوج 0.433 دلاری در شش هفته گذشته حدود 16 درصد کاهش یافته و به مرز 0.36 دلار رسیده است.

نمودار قیمت ریپل به دلار | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار قیمت ریپل به دلار. منبع: تردینگ ویو

با توجه به اینکه احساسات بازار میل به روند نزولی دارد، قیمت XRP به خط حمایت زیر این الگو رسید و قدرت این سطح حمایت را آزمود. با این حال، نمودار قیمتی روزانه نشان می‌دهد که قیمت از خط حمایت بازگشته است و یک الگوی دم بلند (long-tail) مرتبط با آن را نشان می‌دهد. این کندل نشان می‌دهد که قیمت ریپل احتمالاً وارد یک چرخه صعودی جدید خواهد شد.

مطالب مرتبط: آیا قیمت ریپل در سال ۲۰۲۳ صعودی است؟

در حال حاضر، ریپل در مرز 0.358 دلار معامله می‌شود و در 24 ساعت گذشته 1.43٪ افزایش قیمت داشته است. اگر فشار خرید ادامه یابد، قیمت XRP ممکن است به خط روند بالایی بازگردد تا حرکت نزولی خود را تکمیل کند.

بنابراین، تا زمانی که این الگو ادامه یابد، اصلاحات مداوم قیمت نیز برقرار خواهد بود.

از طرف دیگر، دارندگان این ارز که به دنبال فرصت‌ برای ورود به پوزیشن لانگ هستند باید منتظر خروج قیمت از خط روند بالای الگوی کنج باشند.

اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال قیمت XRP

مکدی (MACD): چندین نقطه تلاقی بین شیب MACD (آبی) و سیگنال (نارنجی)، میزان عدم قطعیت در احساسات حاکم بر بازار را نشان می‌دهد.

باند بولینگر (Bollinger band): باند بالا و پایین نشانگر باند بولینگر که با خطوط روند رو به پایین تراز است وزن بیشتری به الگو می‌دهد.

سطوح قیمت روزانه ر‌یپل:

قیمت لحظه‌ای ریپل: 0.356 دلار

روند: صعودی

نوسانات: متوسط

مقاومت: 0.373 دلار و 0.361 دلار

پشتیبانی: 0.32 دلار و 0.3 دلار

برای اطلاع از آخرین اخبار ریپل، به مقاله پیش بینی و تحلیل قیمت ریپل مراجعه نمایید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش ریپل صرافی ارز دیجیتال همتا پی 

امتیازی داده نشده است
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: coingape.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *