اندیکاتورهای اصلی از بیشترین حد فروش بیت کوین در ۲۰۲۲ می‌گویند

آیا باید منتظر ریزش بیت باشیم؟ | صرافی همتاپی

اندیکاتور قدرت نسبی تصادفی (Stoch RSI)، بیانگر این است که قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۲ در ناحیه فروش بیش از حد بوده و تا اواسط اکتبر در منطقه اشباع فروش باقی مانده است، به عبارت دیگر وضعیت این شاخص که از شاخص‌های اصلی پیش بینی قیمت است، می‌گوید در صورت تکرار سوابق تاریخی، همچنان بیت کوین به کف قیمتی خود نرسیده است.  امتیاز RSI تصادفی یا تصادفی از ژانویه ۲۰۲۲ تا‌کنون زیر عدد ۲۰ بوده است.

خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش بیت کوین همین حالا اقدام کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

بیت کوین در کل سال 2022 در شرایط فروش بیش از حد باقی مانده است

لازم بذکر است طولانی‌ترین دوره‌های «اشباع فروش» قبلی، آوریل ۲۰۱۴، سپتامبر ۲۰۱۵، آوریل ۲۰۱۸ و آوریل ۲۰۱۹ بود. این بدان معناست که روند نزولی همچنان تداوم خواهد داشت؛ با این حال، عدد پایین قدرت نسبی تصادفی، که نشان از دوره‌های «فروش بیش از حد»  است همواره فرصت‌های خرید شگفت‌انگیزی را برای سرمایه‌گذاران بلندمدت فراهم می‌کند.

RSI بیت کوین | همتاپی

شاخص قدرت نسبی تصادفی، قیمت‌های پایانی یک دارایی را  با محدوده‌ای از قیمت‌های آن در یک دوره زمانی مقایسه می‌کند و با اعمال فرمول نوسانگر تصادفی برای مجموعه‌ای از مقادیر شاخص قدرت نسبی (RSI) در یک دوره خاص محاسبه می‌شود.

 همزمان با سقوط بیت کوین، شاخص «ترس و طمع» به عدد ۲۰ رسید

شاخص قدرت نسبی تصادفی نیز همانند شاخص RSI «معمولی» بیانگر وضعیت تسلط خریداران یا فروشندگان در بازار است،  شاخص زمانی که بالاتر از 80 است، نشان دهنده خرید بیش از حد دارایی و تسلط خریداران (گاوها) بر بازار است و زمانی که زیر 20 قرار دارد نشانگر فروش بیش از حد دارایی و  تسلط فروشندگان( خرس ها) بر بازار است.

 در همین حال، دیروز، هم زمان با سقوط بیت کوین برای مدت کوتاهی به زیر 19,000 دلار، افت، شاخص ترس و طمع توسط نیز به پایین‌ترین سطح خود از اواسط ژوئیه یعنی عدد 20 رسید. این اندیکاتور بیش از دو ماه متوالی قادر به ترک «منطقه ترس شدید» نبوده است.

برای اطلاع از آخرین اخبار بیت کوین، به مقاله تحلیل قیمت بیت کوین مراجعه نمایید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش بیت کوین صرافی ارز دیجیتال همتاپی

امتیازی داده نشده است
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: u.today
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *