افزایش قیمت بیت کوین همزمان با افزایش نرخ بهره آمریکا 

افزایش قیمت بیت کوین همزمان با افزایش نرخ بهره آمریکا | همتاپی

قیمت بیت کوین تا حدودی بهبود یافته و هم‌اکنون در بالای محدوده ۲۹,۰۰۰ دلار قرار دارد. در حال حاضر، بیت کوین به‌آرامی به روند صعودی خود ادامه می‌دهد و خریداران این ارز دیجیتال ممکن است قیمت آن را به مقاومت ۳۰,۰۰۰ دلار برسانند.

بیت کوین در تلاش است تا به روند صعودی خود در بالای مقاومت ۲۸,۸۰۰ دلار ادامه دهد. قیمت این ارز دیجیتال در حال حاضر در بالای محدوده ۲۸,۸۰۰ و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته آن قرار دارد. در نمودار ساعتی بیت کوین یک مثلث انقباضی یا همگرای مهم وجود دارد که یک مقاومت مهم در نزدیکی محدوده ۲۸,۷۰۰ دلار ایجاد کرده است. تحلیلگران باور دارند که این ارز دیجیتال می‌تواند به رشد خود ادامه دهد و دوباره به مقاومت ۳۰,۰۰۰ دلار برسد.

برای خرید و فروش بیت کوین در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

قیمت بیت کوین افزایش یافته است

بیت کوین به‌خوبی موقعیت خود در بالای محدوده حمایتی ۲۸,۰۰۰ دلار را حفظ کرده است. روند صعودی این ارز دیجیتال از بالای مقاومت ۲۸,۵۰۰ دلار آغاز شده و پس از افزایش ۲۵ درصدی نرخ بهره آمریکا توسط بانک مرکزی این کشور، مقاومت ۲۸,۸۰۰ دلار را هم شکسته است.

بیت کوین توانسته است از مقاومت ۲۸,۷۰۰ دلاری مثلث انقباضی موجود در نمودار ساعتی خود هم عبور کند. قیمت این ارز دیجیتال هم‌اکنون در بالای ۲۸,۸۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته آن قرار دارد.

مطالب مرتبط: آیا قیمت بیت کوین به زیر ۲۵ هزار دلار می‌رسد؟

علاوه بر این، بیت کوین هم‌اکنون در بالای ناحیه اصلاحی فیبوناچی ۶۱.۸ درصدی خود (از اوج ۲۹,۹۷۵ دلار تا کف ۲۷,۶۶۴ دلار) قرار دارد و اولین مقاومت پیش روی آن محدوده ۲۹,۲۰۰ دلار محسوب می‌شود.

مقاومت بعدی این ارز دیجیتال محدوده ۲۹,۴۲۰ دلار است که در نزدیکی ناحیه اصلاحی فیبوناچی ۷۶.۴ درصدی (از اوج ۲۹,۹۷۵ دلار تا کف ۲۷,۶۶۴ دلار) قرار دارد. اگر بیت کوین بتواند با یک حرکت درست به بالای مقاومت ۲۹,۴۲۰ دلار برسد، قیمت آن ممکن است تا مقاومت ۳۰,۰۰۰ دلار رشد کند.

نمودار قیمت BTC به دلار. منبع: تردینگ ویو

در صورت تداوم روند صعودی بیت کوین، قیمت آن ممکن است به مقاومت ۳۰,۵۰۰ دلار برسد. در صورت عبور از این مقاومت، بیت کوین حتی ممکن است تا محدوده ۳۱,۲۰۰ دلار هم رشد کند.

در چه صورتی قیمت بیتکوین کاهش می‌یابد؟

اگر بیت کوین نتواند از مقاومت ۲۹,۲۰۰ دلار عبور کند، قیمت آن ممکن است کاهش یابد. در این صورت، اولین حمایت بیت کوین در نزدیکی محدوده ۲۸,۸۰۰ دلار و خط روند مثلث انقباضی آن قرار دارد.

حمایت مهم بعدی بیت کوین محدوده ۲۸,۶۵۰ دلار یا میانگین متحرک ۱۰۰ ساعته آن است. در صورت عبور از این حمایت، قیمت آن ممکن است تا محدوده حمایتی ۲۸,۴۰۰ دلار کاهش یابد. در صورت تداوم روند نزولیِ این ارز دیجیتال، قیمت بیت کوین ممکن است در کوتاه‌مدت به محدوده ۲۸,۰۰۰ دلار برسد.

شاخص‌های تحلیل تکنیکال قیمت BTC

شاخص مکدی در نمودار ساعتی: قدرت این شاخص در ناحیه صعودی رشد کرده است.

شاخص قدرت نسبی در نمودار ساعتی: شاخص قدرت نسبی بیت کوین در بالای محدوده ۵۰ قرار دارد.

مهم‌ترین حمایت‌ها: ۲۸,۸۰۰ و ۲۸,۶۵۰ دلار

مهم‌ترین مقاومت‌ها: ۲۹,۲۰۰ دلار، ۲۹,۴۲۰ دلار و ۳۰,۰۰۰ دلار

برای اطلاع از آخرین اخبار بیتکوین، به مقاله تحلیل بیت کوین مراجعه نمایید. 

امتیازی داده نشده است
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *