روند خرسی قیمت شیبا اینو را به شدت تهدید می‌کند

روند خرسی قیمت شیبا اینو را به شدت تهدید می‌کند

در میان روند نزولی بازار ارزهای دیجیتال، قیمت شیبا اینو پس از ایجاد یک قله در 0.0000152 دلار، وارد مرحله اصلاح شده است. با این حال، نمودار روزانه نشان می‌دهد که کاهش قیمت شیبااینو به طور فعال به خط روند نزولی و حمایت افقی پاسخ می‌دهد. این مسئله نشان دهنده تشکیل یک الگوی مثلث نزولی است. یک الگوی مثلث نزولی بر اصلاح این کوین دلالت دارد.

تشکیل سقف‌های پایین‌تر بطور متوالی در الگوی مثلث، نشان دهنده تضعیف تدریجی روند صعودی است. شکسته شدن حمایت 0.000012 دلاری، الگوی مثلث نزولی را آغاز می‌کند.

50000 شیبا
جایزه بگیرید!
همین حالا ثبت نام کن

حجم معاملات روزانه توکن شیبا اینو 172.5 میلیون دلار است که نشان دهنده کاهش 12 درصدی نسبت به روز قبل است.

یک الگوی مثلث نزولی نشان دهنده تداوم روند نزولی نمودار قیمتی شیبااینو (SHIB) است. با توجه به اینکه قیمت چندین بار به خط مقاومت نزولی پرچم و کف حکایتی برخورد کرده است، به نظر می‌رسد که معامله‌گران از این رفتار قیمت راضی نبوده و قصد تغییر آن در جهت رسیدن به هدف بالقوه خود را دارند.

نمودار قیمت شیبا اینو به دلار | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار قیمت شیبا اینو به دلار. منبع: تردینگ ویو

در حال حاضر، شیبا اینو در قیمت 0.00001214 دلار خرید و فروش می‌شود و همچنان بالای حمایت خط گردن 0.000012 دلاری قرار دارد. با افزایش 1 درصدی قیمت شیبا در روز جاری، این میم کوین احتمالاً فرایند تثبیت قیمت را از سر گرفته و به خط روند خود باز می‌گردد.

بین خط روند و خط حمایت ذکر شده، منطقه‌ای است که نباید در آن معامله کرد. بنابراین، معامله‌گران علاقمند به این دارایی باید منتظر یک فرصت مناسب مثل شکسته شدن مقاومت و زدن پولبک برای دریافت تاییدیه‌ خرید باشند.

مطالب مرتبط: افزایش ۱۷۰۰ درصدی نرخ توکن‌سوزی شیبا اینو، در آستانه راه اندازی شیباریوم

بنابراین، به احتمال زیاد، شکسته شدن حمایت 0.000012 دلاری همراه با بسته شدن کندل روزانه، فشار فروش را افزایش خواهد داد. معامله‌گران باید در مرحله شکست، با پوزیشن‌های شورت ورود کنند. این شکست می‌تواند قیمت‌ها را 20 درصد از این نقطه کاهش دهد تا به سطح حمایت 0.00000975 دلار برسد.

اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

شاخص قدرت نسبی (RSI): شیب روزانه RSI به زیر خط وسط کاهش یافته است که نشان می‌دهد احساسات بازار به دست فروشندگان افتاده است.

میانگین متحرک (EMA): میانگین‌های متحرک نمایی 50 و 200 روزه، نزدیک به 0.000012 دلار حرکت می‌کنند. در نتیجه قدرت حمایت این سطح را افزایش می‌دهند.

برای اطلاع از آخرین اخبار شیبا‌اینو، به مقاله پیش بینی و تحلیل قیمت شیبا مراجعه نمایید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش شیبا صرافی ارز دیجیتال همتا پی 

(2 - کاربر 4,00 از 5) 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: coingape.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *