شیباریوم طبق برنامه و در هفته آینده راه‌اندازی خواهد شد

شیباریوم به شیبا سوزی کمک خواهد کرد؟ | همتاپی

حساب رسمی بون شیباسواپ با انتشار پستی جدید در توییتر به اعضای جامعه این ارز دیجیتال یادآوری کرده است که نسخه بتای شیباریوم تا یک هفته آینده منتشر می‌شود. در نتیجه، کسانی که قصد دارند از پروتکل لایه دوم شیبا اینو استفاده کنند، به‌زوری توکن‌های بون زیادی خریداری خواهند کرد.

شیتوشی کوزاما (Shytoshi Kusama)، توسعه‌دهنده ناشناس و اصلی شیبااینو، در هفته گذشته راه‌اندازی نسخه بتای شیباریوم را تأیید کرده و در توییتر خود نوشته بود:

مهم‌ترین موضوعاتی که فعالان بازار ارزهای دیجیتال باید به آن توجه کنند: (توصیه می‌کنیم مقاله شیباریوم چیست را مطالعه کنید.)

۱. نسخه بتای شیباریوم در هفته آینده عرضه می‌شود.

۲. بیش از ۱ میلیون هولدر شیبا اینو توکن بون را با کارمزدی به‌شدت پایین می‌خرند و در هر تراکنش خود مقداری توکن شیبا اینو را می‌سوزانند.

۳. گاربران برای انجام هر فعالیتی در اکوسیستم شیبا اینو به توکن بون نیاز خواهند داشت.

آیا واقعاً شیبار‌یوم هفته آینده عرضه می‌شود؟

هفته گذشته، وقتی که طرفداران شیبا اینو درباره زمان راه‌اندازی شیباریوم بحث می‌کردند، کوزاما تأیید کرد نسخه بتا شیباربوم هفته آینده منتشر می‌شود.

مطالب مرتبط: توسعه‌دهنده اصلی شیبا اینو از برنامه خود برای پلتفرم شیباریوم پرده برداشت

با توجه به اینکه این اتفاق مربوط به یکشنبه هفته گذشته می‌شود، نسخه بتای شیباریوم باید تا یکشنبه هفته آینده راه‌اندازی شود. یورپاپ (YourPOP)، یوتیوبر مشهور بازار ارزهای دیجیتال، اعلام کرده است که کال (Kaal)، یکی از توسعه‌دهندگان اصلی شیبا اینو، پس از رسیدگی به مسائل شخصی خود به تیم توسعه‌دهندگان این ارز دیجیتال بازگشته است و به نظر می‌رسد روند توسعه شیباریوم افزایش یابد. با این حال، یکی از طرفداران شیبا اینو تأکید کرده که این خبر هرگز به‌طور رسمی تأیید نشده است.

کوزاما نیز هنگام تأیید خبر راه‌اندازی شیباریوم به او اعلام کرد که این خبر صحت دارد و کاربر مذکور باید از کال عذرخواهی کند.

علاوه بر این، کوزاما خبر مذکور را در بیوی توییتر خود هم منتشر کرده و یک ایموجی آتش و کلمه «طبق برنامه» را در آن قرار داده است. 

حساب کاربری دشیبادریم (theshibdream) نیز بیوی جدید کوزاما را با اخبار مربوط به انتشار شیباریوم مرتبط دانسته و اعلام کرده است:

سلام! بیوی شیتوشی کوزاما را بررسی کنید. مشتاقانه منتشر انتشار شیباریوم هستم.

شیباریوم به توکن‌سوزی شیبااینو کمک خواهد کرد

شیباریوم شبکه شیبا اینو را با برنامه‌های غیرمتمرکز و قراردادهای هوشمند سازگارتر می‌کند، تراکنش‌های یکپارچه، سریع و ارزان‌تری را به ارمغان می‌آورد و از ازدحام آن می‌کاهد. توجه داشته باشید که ازدحام یکی از مشکلات اصلی زنجیره اتریوم است که شیبا اینو روی آن ساخته شده است.

با این حال، گفته‌های کوزاما نشان می‌دهد که شیباریوم به سوزاندن مقدار زیادی از توکن‌های شیبا اینو کمک می‌کند. به‌عبارت دقیق‌تر، تمام هزینه‌های تراکنش‌های شبکه شیبا اینو با توکن بون پرداخت می‌شود و سپس، بخشی از این آن‌ها به شیبا اینو تبدیل و به کیف پول‌های غیرقابل‌مصرف فرستاده می‌شود.

توکن‌های سوزانده‌شده حجم در گردش شیبا اینو را کاهش می‌دهد، عرضه آن را کم می‌کند و این ارز دیجیتال را کمیاب‌تر می‌کند. اگر واقعاً بخش زیادی از توکن‌های شیبا اینو سوزانده شود، قیمت آن در آینده ممکن است افزایش یابد. طرفداران شیبا اینو شدیداً امیدوارند چنین اتفاقی در آینده بیفتد؛ چراکه راه‌اندازی شیباریوم نزدیک‌تر شده است و اگر کوساما آن را به عقب نیندازند، به‌زودی اتفاق می‌افتد.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش شیبا اینو صرافی ارز دیجیتال همتاپی

(1 - کاربر 5,00 از 5) 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *