تداوم روند نزولی قیمت شیبا اینو علی‌رغم خرید شیبا توسط نهنگ‌ها

تداوم روند نزولی قیمت شیبا اینو علی‌رغم خرید شیبا توسط نهنگ‌ها | همتاپی

براساس گزارش وب سایت تحلیلی اینتودبلاک علی‌رغم خرید چند تریلیون توکن شیبا اینو توسط نهنگ‌های بازار، قیمت این ارز دیجیتال همچنان روند نزولی دارد. 

به گفته وب سایت تحلیلی اینتودبلاک (IntoTheBlock)، طی هفته گذشته حجم توکن‌های شیبااینوی خریداری شده توسط خریداران بزرگ به بیش از 10.25 تریلیون توکن رسیده است. در مقابل، فروش شیبا اینو توسط خرس‌های بزرگ نیز از 250 میلیارد توکن کمتر بوده است. باید دید این میزان خرید شیبااینو توسط نهنگ‌ها چه تأثیری روی قیمت شیبا اینو خواهد داشت.

با این وجود، هرچند متناقض به نظر می‌آید ولی قیمت شیبااینو (SHIB) در اواخر هفته به شدت افت کرد. این رمز ارز که روزهای دوشنبه تا چهارشنبه روند روبه‌رشدی را به نمایش گذاشته بود، طی سه روز بعد شاهد افت قیمت 8 درصدی و بیشتر بود. بنابراین، افت قیمت شیبااینو برای سومین هفته متوالی ادامه داشت.

نمودار قیمت شیبا اینو به دلار | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار قیمت شیبا اینو به دلار. منبع: تردینگ ویو

آیا ارز دیجیتال په په (PEPE) می‌تواند جای شیبا اینو را بگیرد؟

دلیل این پرایس اکشن شیبا اینو تاحدودی روشن است و اسمش ارز دیجیتال په په است. به لطف بازاریابی همه‌گیر این پروژه، این میم توکن مومنتوم فوق‌العاده‌ای گرفت و در طول همین سه هفته به سطح 1.66 میلیارد رسید. نه تنها واضح است که رمز ارز په په بخشی از نقدینگی شیبااینو را جذب کرده بلکه این جریان پول، منطقی‌ترین توضیح است. در ضمن، بسیاری از تریدرها و هولدرهای بزرگ شیبااینو نیز همین‌طور فکر می‌کنند.

مطالب مرتبط: نرخ توکن سوزی شیبااینو افزایش یافت؛ آیا قیمت شیبا افزایش می‌یابد؟

علاوه بر این، اخیراً بازار ارز دیجیتال در مقیاس کلی شاهد نوسانات زیادی بوده و این نیز می‌تواند در افت قیمت شیبا اینو موثر باشد. بسیاری از رمز ارزها از جمله بیت کوین و اتریوم هم در طول هفته گذشته شاهد اصلاح قیمت بوده‌اند. اما هنوز مشخص نیست آیا شیبااینو می‌تواند افت اخیر را جبران کند؛ به‌خصوص در شرایطی که محبوبیت میم توکن‌های دیگر مثل ارز دیجیتال پپه در حال افزایش است.

برای اطلاع از آخرین اخبار شیبا‌اینو، به مقاله پیش بینی و تحلیل قیمت شیبا مراجعه نمایید.

(1 - کاربر 5,00 از 5) 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: u.today
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *