پیش بینی ریپل – آیا قیمت ریپل به محدوده ۰.۳۸ دلار برمی‌گردد؟

پیش بینی قیمت ریپل | همتاپی

در حالی که بازار ارزهای دیجیتال همچنان با نااطمینانی زیادی دست‌وپنجه نرم می‌کند، فشار فروش ریپل هم افزایش یافته و قیمت آن را ۲.۵ درصد کاهش داده است. در کندل روزانه این ارز دیجیتال هم یک الگوی ستاره عصرگاهی در خط روند نزولی ایجاد شده است. این الگو نشان می‌دهد که احتمال سقوط قیمت ریپل همچنان وجود دارد.

ریپل در یک کانال نزولی قرار دارد که روندهای اصلاحی آن را کنترل می‌کند. اگر قیمت این ارز دیجیتال به بالای کانال مذکور برسد، می‌تواند به روند صعودی آن کمک کند. گفتنی است که حجم معاملات روزانه ریپل هم با کاهشی ۱۵ درصدی به ۵۱۳.۴ میلیون دلار رسیده است.

نمودار قیمت ریپل | همتاپی

نمودار قیمت ریپل. منبع: تریدینگ ویو

قیمت ریپل در دو ماه گذشته بین دو خط موجود در کانال آن قرار داشته است. در حال حاضر، قیمت در محدوده ۰.۴۵ دلار قرار دارد و کندل آن نشان می‌دهد که روند صعودی این ارز دیجیتال ممکن است تغییر کند. 

در نتیجه، با توجه به این الگو می‌توان ادعا کرد که قیمت ریپل ممکن است کاهش یابد. در این صورت، ریپل ممکن است با سقوطی ۱۸ درصدی مواجه شود و به روند حمایتی خود در محدوده ۰.۳۸ دلار برسد.

با این حال، کانال مذکور نشان می‌دهد که پس از این روند نزولی، قیمت ریپل دوباره با نوسان صعودی قابل‌توجهی مواجه می‌شود. در نتیجه معامله‌گران باید منتظر بمانند تا کندل روزانه این ارز دیجیتال در بالای خط روند آن بسته شود و فرصت خوبی برای سرمایه‌گذاری ایجاد کند.

برای خرید و فروش ریپل در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم ریپل بخرم

شاخص‌های تکنیکال

شاخص قدرت نسبی (RSI): رشد قابل‌توجه شاخص RSI نشان می‌دهد که خریداران در تلاش‌اند روند این ارز دیجیتال را کنترل کنند.

باند بولینگر: باند بالایی این شاخص نزولی است و نشان می‌دهد که احساسات نزولی بازار همچنان ادامه دارد.

 

آیا قیمت ریپل دوباره به محدوده ۰.۳۸ دلار می‌ٰسد؟

علی‌رغم نااطمینانی موجود در بازار، قیمت ریپل به‌شدت به کانال آن وابسته است. بنابراین، اگر این ارز دیجیتال بعد از برخورد به سقف کانال مذکور سقوط کند، به احتمال زیاد ممکن است دوباره به محدوده ۰.۳۸ دلار برگردد.

برای دریافت آخرین تحلیل‌های ریپل، به صفحه تحلیل و پیش بینی ریپل مراجعه کنید.

(1 - کاربر 3,00 از 5) 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: Coingape
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *