فروش ۲ هزار بیت کوین توسط ماینرها

فروش 2 هزار بیت کوین توسط ماینرها | همتاپی

ماینر‌های بیت کوین (استخراج کنندگان) طی روزهای گذشته اقدام به فروش 2 هزار کوین به ارزش تقریباً 55 میلیون دلار کرده‌اند.

این در حالی است که سرمایه‌گذاران ارز‌های دیجیتال منتظر رسیدن قیمت بیتکوین به یک حمایت مهم هستند و انتظار دارند قیمت بیتکوین پیش از ریزش بیشتر، در این ناحیه حمایت شود.

به گفته یکی از تحلیلگران مطرح بازار ارز‌های دیجیتال به نام علی مارتینز (Ali Martinez)، ماینر‌های بیت کوین طی روزهای گذشته اقدام به فروش بیش از 2000 بیتکوین نموده‌اند و در واقع ذخیره 55 میلیون دلاری بیتکوین را در بازار عرضه کرده‌اند.

فروش این بیتکوین‌ها زمانی اتفاق افتاد که شاهد ریزش قیمت بیتکوین از 29 هزار دلار و ایجاد یک کف قیمت در نزدیکی 26,500 دلار بودیم. به نظر می‌رسد که اوضاع بیت کوین پس از رسیدن به این ناحیه، در حال بهبود است.

برای خرید و فروش بیت کوین در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

پس از رسیدن قیمت بیتکوین به حمایت 26,490 دلار، افت قیمت متوقف شده است به طوری که در زمان نگارش این مطلب، خرید و فروش بیتکوین در محدوده 27,104 صورت می‌گیرد. داده‌های بلاکچین نشان می‌دهد که 845 هزار آدرس با موجودی بیش از 474 هزار بیتکوین در سطح 26,490 دلار قرار دارند.

بنابر پیش بینی مارتینز و با توجه به داده‌های IntoTheBlock، عبور قیمت بیتکوین از این حمایت باعث اصلاح قیمت تا 24,100 و یا حتی 23,190 دلار خواهد شد. وی همچنین معتقد است که در صورت صعودی شدن روند، بیت کوین مقاومت سختی را بین نقاط 28,180 تا 28,990 دلار پیش رو خواهد داشت؛ جایی که 1.24 میلیون آدرس تعداد 973,220 بیت کوین را خریداری کرده‌اند.

به گزارش CryptoGlobe، داده‌های بلاکچین نشان می‌دهند که اخیرا میزان خرید بیتکوین توسط نهنگ‌های دنیای ارز‌های دیجیتال افزایش یافته است. این افراد یا نهاد‌های ثروتمند که بین 1000 تا 10,000 بیتکوین در اختیار دارند، تنها در یک ماه گذشته 2.32 میلیارد دلار بیتکوین خریداری کرده اند.

بر اساس آمار‌های سانتیمنت (Santiment)، وضعیت مشابه با انباشت فعلی نهنگ‌ها در ابتدای سال جاری میلادی، منجر به افزایش 34 درصدی قیمت بیت کوین شد.

مطالب مرتبط: تعداد بیت کوین های موجود در صرافی ها به کف ۵ ساله خود رسیده است!

انباشت و خرید ارز‌های دیجیتال توسط نهنگ‌ها، علاوه بر ایجاد حس اطمینان در بازار باعث کاهش عرضه آن‌ها در صرافی‌ها و در نتیجه افزایش قیمت ارز های دیجیتال می‌شود.

علاوه بر این، میزان پذیرش بیتکوین و روی آوردن به این ارز دیجیتال نیز در چند ماه گذشته مرتب در حال افزایش بوده است، به طوری که تعداد آدرس‌هایی که حداقل یک بیت کوین نگهداری می‌کنند، با عبور از یک میلیون آدرس، به رکورد جدیدی رسیده است.

این رکورد جدید در تاریخ 12 مه (21 اردیبهشت) به ثبت رسید که نشان می‌دهد میزان خرید و علاقه سرمایه‌گذاران نسبت به ارز دیجیتال اول بازار در حال افزایش است.

در حال حاضر تعداد آدرس‌هایی که حداقل یک بیتکوین کامل را نگهداری می‌کنند، که اصطلاحاً با عنوان آدرس کامل یا WholeCoiner شناخته می‌شوند، به 1,000,527 آدرس رسیده است. این در حالی است که در تاریخ 2 فوریه همین سال، این تعداد از 800,000 آدرس عبور کرده بود.

برای اطلاع از آخرین اخبار بیتکوین، به مقاله تحلیل بیت کوین مراجعه نمایید. 

(1 - کاربر 5,00 از 5) 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: cryptoglobe
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *