قیمت بیت کوین چطور می‌تواند تا ۱۵۰,۰۰۰ دلار صعود کند؟

قیمت بیت کوین، یک دوره ثبات طولانی را به نمایش گذاشته و ظاهراً در حال ذخیره‌سازی قدرتش برای شروع یک موج صعودی قوی در آینده نزدیک است. با جلب توجه عموم به فضای ارزهای دیجیتال، ممکن است قانون‌گذاران نیز تنظیم قوانین برای توکن‌ها را به تعویق بیاندازند که می‌تواند به رشد بیت کوین در روزهای آتی کمک کند.

 قیمت بیت کوین بعد از حفظ سه کندل صعودی متوالی، به ثبت اولین کندل نزولی سال 2023 نزدیک شده، زیرا فشار فروش تا حدی انباشته شده است. قیمت بیتکوین با یک موج صعودی کوچک، از مقاومت کلیدی 16,750 دلار بالاتر رفت اما نتوانست به 17,000 دلار برسد و یک بازگشت کوچک را تجربه کرد. اکنون قیمت بیتکوین در سطح 16,825 دلار در نوسان است و انتظار می‌رود با آغاز یک موج صعودی بزرگ، مسیر خودش را برای ثبت اوج‌های جدید در روزهای آتی، هموار کند.

خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش بیت کوین همین حالا اقدام کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

در چند سال گذشته، صنعت ارز دیجیتال با یک پایگاه کاربری عظیم، مقبولیت بسیار گسترده‌ای به دست آورده است. این نه فقط توجه افراد درون صنعت کریپتو، بلکه توجه مقامات دولتی را نیز جلب کرده است. بنابراین کاملاً بدیهی است که قوانین و مقررات به این صنعت وارد می‌شوند، ولی این لزوماً یک عامل نزولی محسوب نمی‌شود.

نمودار قیمت بیت کوین به دلار | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار قیمت بیت کوین به دلار. منبع: تردینگ ویو

در حال حاضر، به نظر می‌رسد قیمت بیت کوین در فاز سرنوشت‌سازی قرار دارد، زیرا نزدیک به مرز تثبیت در نوسان است. فشار فروش جزئی می‌تواند قیمت را به زیر sxp معاملاتی صعودی تنظیم شده برساند که در این صورت، خرس‌ها پنجه‌هایشان را قوی‌تر کرده و قیمت را مجبور به تست کف‌های سال 2022 می‌کنند. در غیر این صورت، یک حرکت صعودی می‌تواند قیمت را از مقاومت کلیدی 16,900 دلار و محدوده لیکوئیدیتی بین 18,100 و 18,600 دلار، فراتر ببرد.

مطالب مرتبط: آیا گاوها می‌توانند کنترل قیمت بیت کوین را به دست بگیرند؟

بیت کوین، رمزارز اول بازار است که به‌طور گسترده توزیع شده و قدرت آن، فضای ارزهای دیجیتال را زنده نگه داشته است. در این میان، با ورود قانون‌گذاران و از رده خارج کردن پروژه‌های ارز دیجیتال یکی پس از دیگری، می‌توان گفت آلت کوین‌های بیشتری در آینده نزدیک تحت تاثیر این موضوع قرار خواهند گرفت. اگر این وضعیت در مقیاس بزرگ ادامه پیدا کند، جریان نقدینگی از سمت سایر آلت کوین‌ها به سوی بیتکوین، کاملاً محتمل است.

البته این حرکت در یک آن رخ نمی‌دهد و ممکن است کمی بیشتر از نیاز، زمان ببرد. لازم به ذکر است قوانین و مقررات می‌توانند در بلندمدت روی صنعت کریپتو و به‌خصوص قیمت بیتکوین تأثیر بگذارند که ممکن است این تأثیر، مثبت باشد.

برای اطلاع از آخرین اخبار بیتکوین، به مقاله تحلیل بیت کوین مراجعه نمایید. 

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش بیتکوین صرافی ارز دیجیتال همتاپی

(1 - کاربر 5,00 از 5) 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. با توجه به تحلیل ها منم حدس میزنم بیت کوین رشد خوبی داشته باشه