کاردانو در سراشیبی سقوط؛ حمایت ۰.۲۷۵ دلار، آخرین سنگر خریداران

تحلیل قیمت کاردانو | همتاپی

روند نزولی قیمت آدا از حوالی ۰.۳ دلار آغاز شد و همچنان ادامه دارد. این ارز دیجیتال در حال آزمایش سطح ۰.۲۷۵ دلار است و در خطر سقوط بیشتر قرار دارد.

50000 شیبا
جایزه بگیرید!
همین حالا ثبت نام کن

شدت نزول قیمت ارز دیجیتال آدا (ADA) با رسیدن به زیر سطح ۰.۳ افزایش یافت.کاردانو در تایم فریم ۴ ساعته زیر سطح ۰.۲۸۸ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ دوره‌ای معامله می‌شود.

در نمودار ۴ ساعته آدا، خط روند نزولی مهمی شکل گرفته است که مقاومت آن در حدود ۰.۲۸۸ دلار قرار دارد. در صورتی‌که قیمت بالای مقاومت ۰.۳ دلار بسته شود انتظار می‌رود موج صعودی جدیدی آغاز شود.

سرمایه‌گذاران احتیاط کنند؛ کاردانو در خطر سقوط بیشتر

در چند روز اخیر، ارز دیجیتال کاردانو روند نزولی تاز‌ه‌ای را از قیمت ۰.۳۰۸ دلار آغاز کرد و این روند همچنان ادامه دارد. در حال حاضر قیمت این ارز دیجیتال زیر نواحی حمایتی خود در ۰.۳ و ۰.۲۸۸ دلار قرار دارد و مانند بیت کوین و اتریوم در روند نزولی به سر می‌برد.

شدت نزول قیمت کاردانو به حدی بود که حتی به زیر ۰.۲۸ دلار هم رسید و ناحیه حمایتی ۰.۲۷۵ دلار را تست کرد. با این نزول شدید، کف قیمتی جدیدی در حدود ۰.۲۷۵۲ دلار به ثبت رسید و اکنون در وضعیت تثبیت قیمت قرار دارد.

با رسم فیبوناچی اصلاحی از اوج قیمت ۰.۳۰۱۸ دلار تا کف قیمت ۰.۲۷۵۲ دلار مشاهده می‌کنید که این ارز دیجیتال نزدیک به سطح ۲۳.۶ درصد معامله می‌شود.

ارز دیجیتال آدا (ADA) زیر قیمت ۰.۲۸۸ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ دوره‌ای در تایم فریم ۴ ساعته در حال معامله است. در نمودار ۴ ساعته این رمزارز نیز یک خط روند نزولی مهم مشاهده می‌شود که مقاومت آن در حدود ۰.۲۸۸ دلار قرار دارد.

نزدیکترین مقاومت ارز دیجیتال آدا ناحیه ۰.۲۸۵ دلار است. همچنین اولین مقاومت مهم آن در ناحیه ۰.۲۸۸ دلار قرار دارد که به خط روند نزولی نزدیک است. در فیبوناچی رسم‌شده مشاهده می‌کنید که این مقاومت به سطح ۵۰ درصد قرار دارد.

نمودار قیمت کاردانو | همتاپی

نمودار ارز دیجیتال کاردانو در تایم فریم ۴ ساعته، منبع: تریدینگ ویو

مقاومت مهم بعدی کاردانو سطح ۰.۳ دلار خواهد بود. اگر قیمت بتواند بالای این ناحیه مقاومتی بسته شود احتمال صعود بیشتر می‌شود. در صورت تحقق سناریوی صعودی، حرکت قیمت به سمت مقاومت ۰.۳۲ دلار چندان دور از انتظار نیست.

مطالب مرتبط: رشد قابل‌توجه TVL کادرانو در شرایطی که قیمت کاردانو در خطر است

بررسی سناریوی نزولی ارز دیجیتال کاردانو

در صورتی‌که قیمت کاردانو در عبور از مقاومت ۰.۲۸۸ دلار موفق عمل نکند احتمال شروع روند نزولی قوت می‌گیرد. در این صورت اولین سنگر خریداران برای حمایت از قیمت، سطح ۰.۲۷۵ دلار خواهد بود.

اگر این حمایت از دست برود، مقصد بعدی سطح ۰.۲۶۲ دلار خواهد بود. شکست این ناحیه حمایتی بسیار خطرناک است و خبر از یک ریزش شدید تا ۰.۲۳۵ دلار را می‌دهد. اگر شدت ریزش قیمت زیاد باشد، رسیدن قیمت به ناحیه حمایتی بعدی که در ۰.۲۲ دلار قرار دارد چندان دور از انتظار نیست.

وضعیت اندیکاتورهای تکنیکال

تحلیل کاردانو از نگاه شاخص‌های مهم تکنیکال به شرح زیر است.

اندیکاتور MACD در تایم‌فریم یک ساعته: شتاب مک‌دی در ناحیه نزولی در حال افزایش است.

اندیکاتور RSI در تایم‌فریم یک ساعته: مقدار RSI در زیر سطح ۵۰ قرار دارد.

سطوح حمایتی مهم: ۰.۲۷۵، ۰.۲۶۲ و ۰.۲۳۵ دلار

سطوح مقاومتی مهم: ۰.۲۸۵، ۰.۲۸۸ و ۰.۳ دلار

نظر شما درباره این تحلیل چیست؟ مشتاق هستیم تا نظرات شما را در بخش کامنت‌‌‌ها ببینیم.
امتیازی داده نشده است
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: newsbtc
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *