تحلیل کاردانو: آیا قیمت کاردانو ۴۰ درصد رشد می‌کند؟

تحلیل کاردانو: آیا قیمت کاردانو ۴۰ درصد رشد می‌کند؟ | همتاپی

‌گزارش‌های وب‌سایت سنتیمنت (Santiment) نشان می‌دهد که فعالیت‌های سرمایه‌گذاران یا نهنگ‌های کاردانو از ابتدای سال ۲۰۲۳ به‌شدت رشد کرده است.

در حقیقت، تعداد تراکنش‌های بالای ۱۰۰,۰۰۰ دلارِ کاردانو‌ به‌شدت افزایش یافته است. آخرین باری که تعداد این تراکنش‌ها چنین رشدی را تجربه کرده بود، قیمت کاردانو در چند هفته حدود ۴۰ درصد افزایش یافت.

سنتیمنت در توییتر خود نوشته است:

تعداد نهنگ‌های کاردانو در سال ۲۰۲۳ افزایش یافته است و تراکنش‌های بزرگ آن هم به طور قابل‌توجهی رشد کرده است. آخرین باری که تعداد این تراکنش‌ها رشد کرده بود، ماه مه (اردیبهشت) بود. در آن زمان، قیمت کاردا‌نو هم به‌شدت رشد کرد و در مقایسه با اوج قیمتی خود در اوایل ژوئن (خرداد) ۳۶ درصد افزایش یافت.

بنا بر داده‌های موجود، تعداد آدرس‌هایی که بین ۱ میلیون تا ۱۰۰ میلیون کاردا‌نو هولد کرده‌اند، از ابتدای سال ۲۰۲۳ حدود ۳۶ درصد رشد کرده است. قیمت کاردانو نیز به این مسئله واکنش نشان داده و در حدود یک ماه ۵۹ درصد افزایش یافته است. اگر روند کاردا‌نو مانند دفعه قبل باشد، قیمت این ارز دیجیتال در مقایسه با ابتدای سال می‌بایست دو برابر شود.

مطالب مرتبط: آیا کاردانو با اصلاح ۱۵ درصدی مواجه می‌شود؟

پیش بینی قیمت کاردانو

کاردانو‌ در هفته‌های گذشته چند بار سعی کرده است از محدوده ۰.۴ دلار عبور کند، اما تلاش‌های این ارز دیجیتال مؤفقیت‌آمیز نبوده و هم‌اکنون در محدوده ۰.۳۸ دلار قرار دارد. با این حال، این ارز دیجیتال بعد از برخورد به مقاومت‌‌های خود معمولاً عجله‌ای برای سقوط ندارد و همین مسئله باعث می‌شود شانسی برای ادامه روند صعودی خود داشته باشد.

علاوه بر تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال کاردا‌نو هم از این نظریه حمایت می‌کند؛ چراکه در هفته‌های آینده، اکوسیستم کاردانو قصد دارد برای افزایش قابلیت همکاری و سازگاری میان‌زنجیره‌ای خود، به‌روزرسانی‌های جدیدی را اجرا کند.

برای دریافت آخرین تحلیل‌های کاردانو، به صفحه تحلیل و پیش بینی کاردانو مراجعه کنید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش کاردانو صرافی ارز دیجیتال همتاپی

منبع: u.today
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *