آیا قیمت چین لینک می‌تواند خود را به محدوده ۸ دلار برساند؟

آیا قیمت چین لینک می‌تواند خود را به محدوده ۸ دلار برساند؟ | همتاپی

قیمت چین لینک در بالای محدوده ۷ دلار سیگنال‌های مثبتی صادر کرده است. اگر این ارز دیجیتال بتواند از مقاومت‌های ۷.۶۵ و ۷.۸۰ دلار عبور کند، قیمت آن ممکن است افزایش یابد. 

قیمت چین لینک سیگنال‌های مثبتی صادر کرده و از محدوده ۶.۷۵ دلار افزایش یافته است. این ارز دیجیتال هم‌اکنون در بالای محدوده ۷ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته (در نمودار ۴ ساعته) خود قرار دارد. در نمودار ۴ ساعته، خط روند نزولی اصلی چین‌ لینک در نزدیکی مقاومت ۷ دلار شکسته شده است. اگر این ارز دیجیتال بتواند مقاومت ۷.۶۵ دلار را هم بشکند، قیمت آن بیش از پیش رشد می‌کند.

برای خرید و فروش چین لینک در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم چین لینک بخرم

چین لینک به دنبال سود بیشتر است

بعد از یک روند نزولی، قیمت چین‌ لینک در نزدیکی سطح ۶.۷۵ دلار، حمایت خود را پیدا کرد. کف قیمت این ارز دیجیتال در محدوده ۶.۷۴۱ دلار ایجاد شده و سپس، مانند بیت کوین و اتریوم افزایش یافته است. 

چین‌ لینک به‌راحتی از مقاومت ۶.۹۵ و ۷ دلار خود عبور کرده و روند نزولی اصلی خود را در نزدیکی مقاومت ۷ دلار (در نمودار ۴ ساعته) شکسته است. این ارز دیجیتال، از ناحیه اصلاحی فیبوناچی ۵۰ درصدی خود (در روند نزولی رسم‌شده از اوج ۷.۶۴ دلار تا کف ۶.۷۴ دلار) عبور کرده است.

مطالب مرتبط: آیا قیمت چین لینک به ۱۰ دلار می‌رسد؟

قیمت چین لینک هم‌اکنون در بالای محدوده ۷ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته آن قرار دارد. این ارز دیجیتال سیگنال‌های مثبتی هم در بالای ناحیه اصلاحی فیبوناچی ۷۶.۴ درصدِ روند نزولی مذکور صادر کرده است.

نمودار قیمت چین لینک به دلار | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار قیمت چین لینک به دلار. منبع: تردینگ ویو

در حالت نزولی، اولین مقاومت پیش روی چین لینک ناحیه ۷.۶۵ دلار است. اولین مقاومت مهم این ارز دیجیتال ناحیه ۷.۸۰ دلار محسوب می‌شود و در صورت عبور از آن، می‌تواند خود را به قیمت‌های ۸ و ۸.۲۰ دلار  برساند. مقاومت مهم بعدی چین‌ لینک محدوده ۸.۵۰ دلار محسوب می‌شود که در صورت عبور از آن، می‌تواند دوباره به محدوده ۱۰ دلار برسد.

حمایت‌های چین لینک کدام یک هستند؟

اگر قیمت چین لینک به زیر مقاومت ۷.۶۵ دلار برسد، ممکن است وارد یک روند نزولی و اصلاحی شود. اولین حمایت این ارز دیجیتال در محدوده ۷.۲۰ دلار قرار دارد.

اگر چین‌ لینک به زیر مقاومت ۷ دلار برسد، قیمت آن ممکن است تا حمایت ۶.۷۵ دلار کاهش یابد. در صورت تداوم روند نزولی این ارز دیجیتال، احتمال این وجود دارد که قیمت آن در کوتاه‌مدت به ۶.۵ دلار برسد.

شاخص‌های تحلیل تکنیکال قیمت چین‌لینک

شاخص مکدی ۴ ساعته: قدرت شاخص مکدی چین‌ لینک در ناحیه صعودی افزایش یافته است.

شاخص قدرت نسبی ۴ ساعته: شاخص قدرت نسبی در بالای محدوده ۵۰ قرار دارد.

مهم‌ترین حمایت‌ها: ۷.۲۰ و ۷ دلار 

مهم‌ترین مقاومت‌ها: ۷.۶۵ و ۸ دلار

برای اطلاع از آخرین اخبار چین‌‌‌ لینک، به مقاله تحلیل و پیش بینی قیمت چین لینک مراجعه نمایید.

ترجمه: تیم خرید و فروش چین لینک صرافی ارز دیجیتال همتاپی

منبع: blockchair.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *