آیا شیباریوم همچنان می‌تواند به رشد قیمت شیبا اینو کمک کند؟

تحلیل قیمت شیا | همتاپی

طبق آخرین پست وبلاگی توسعه‌دهندگان شیبا اینو (SHIB)، آن‌ها به شدت برای افزایش مقیاس‌پذیری اکوسیستم شیبا اینو تلاش کرده‌اند که با حاشیه زیادی همراه بوده است.

تیم توسعه‌دهنده شیباریوم در همکاری با بقیه توسعه‌دهندگان زیر ساخت سرور این شبکه را تا ۱۵۰۰ درصد افزایش داده است. با این وجود نمودار روزانه قیمت شیبا اینو و شاخص‌های آن همچنان به صورت نزولی باقی مانده‌اند.

از زمان راه‌اندازی شیباریوم، شیبا اینو به بحث داغ جامعه ارزهای دیجیتال تبدیل شده است. این شبکه نه تنها ارزش SHIB را افزایش می‌دهد، بلکه شایعات زیادی را هم ایجاد کرده است.

تیم شیبا اینو همچنان در تلاش است تا به عملیات لایه دوم شیباریوم ادامه دهد، اما با چالش‌های زیادی روبه‌رو شده است. یکی از مهم‌ترین چالش‌های آن‌ها افزایش شدید فعالیت شبکه شیباریوم درست بعد از راه‌اندازی این شبکه بوده است. با این وجود، جدیدترین پست وبلاگی توسعه‌دهندگان شیبا اینو نشان می‌دهد که آن‌ها به تلاش‌های خود برای افزایش مقیاس‌پذیری اکوسیستم SHIB ادامه داده‌اند.

مقیاس‌پذیری شیباریوم افزایش می‌یابد

طبق پست مذکور، توسعه‌دهندگان شیبا اینو مجدداً شیباریوم را راه‌اندازی کرده‌اند تا به روش‌های مختلف مقیاس‌پذیری آن را افزایش دهند، دوباره آن را آزمایش کنند و مجدداً این شبکه را به صورت عمومی راه‌اندازی کنند. آن‌ها به همین خاطر با تیم غیرمتمرکز و اعتبارسنج‌های شیبا اینو کار کرده‌اند تا زیرساخت‌های سرور و اصلی آن را ۱۵۰۰ درصد بهبود دهند.

علاوه بر این، تیم مذکور با چند متخصص بلاک چین به منظور ایجاد پروتکل‌هایی برای پشتیبانی و مدیریت ترافیک شیباریوم کار کرده است.

یکی دیگر از پست‌های توسعه‌دهندگان شیبا اینو نشان می‌دهد که آن‌ها روی بهبود تدابیر امنیتی تمرکز کرده‌اند و عمیقاً به آزمایش این بلاک چین پرداخته‌اند. گفتنی است که شیباریوم در حال حاضر بدون هیچ مشکلی در حال تولید بلاک است؛ اما همچنان در حالت خصوصی قرار دارد.

[مطالب مرتبط: روند نزولی اتریوم تا کجا ادامه دارد؟ پیش‌بینی قیمت اتریوم]

قیمت شیبا اینو همچنان کاهش می‌یابد

هرچند که توسعه‌دهندگان شیباریوم برای مطمئن شدن از مقیاس‌پذیری اکوسیستم شیبا اینو تلاش زیادی کرده‌اند، اما سرمایه گذاران این ارز دیجیتال با ضرر زیادی مواجه شده‌اند. پس از سقوط بازار ارزهای دیجیتال در آخر هفته گذشته، بعضی از توکن‌ها توانستند کمی رشد کنند؛ اما قیمت شیبا اینو همچنان نزولی است و در ۲۴ ساعت گذشته ۲.۵ درصد کاهش یافته است. 

به عبارت دقیق‌تر، هنگام نگارش این مقاله قیمت شیبا اینو در محدوده ۰.۰۰۰۰۰۸۰ دلار قرار داشته و ارزش بازاری آن هم به محدوده ۲.۷ میلیارد دلار رسیده است. روند نزولی این ارز دیجیتال احساسات سرمایه‌گذاران را هم منفی کرده است.

داده‌های وب‌سایت «LunarCarush» نشان می‌دهد که احساسات صعودی سرمایه‌گذاران شیبا اینو در ۲۴ ساعت گذشته ۴۰ درصد کاهش یافته است.علاوه بر این، رتبه شیبا اینو در اندیکاتور «آلت رَنک» (AltRank) هم به ۵۲۳ رسیده است که معمولاً نوعی سیگنال نزولی محسوب می‌شود.

با این حال، باید به این نکته توجه داشته باشیم که ذخایر SHIB در صرافی‌ها کاهش یافته و نشان داده که این ارز دیجیتال با فشار فروش مواجه نشده است.

اندیکاتور آلت رنک | همتاپی

اندیکاتور آلت رنک – منبع: «LunarCarush»

نمودار روزانه شیبا اینو نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران برای رشد قیمت این ارز دیجیتال باید منتظر بمانند. به عبارت دقیق‌تر، شاخص مکدی (MACD) سیگنال یک روند نزولی عظیم را صادر کرده است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) و جریان پول چیکین (Chaikin) هم در زیر محدوده خنثی باقی مانده‌اند و سیگنال‌های نزولی دیگری را صادر کرده‌اند که می‌تواند محدودیت قیمت SHIB را افزایش دهد. برای دریافت آخرین تحلیل‌های شیبا به صفحه تحلیل شیبا مراجعه کنید.

قیمت، شاخص مکدی، شاخص قدرت نسبی و جریان پول چیکین شیبا اینو | همتاپی

قیمت، شاخص مکدی، شاخص قدرت نسبی و جریان پول چیکین شیبا اینو – منبع: TradingView

نظر شما درباره آینده شیباریوم چیست؟ آیا می‌تواند به رشد شیبا اینو کمک کند؟
امتیازی داده نشده است
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: ambcrypto
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *