رشد قیمت بیت کوین تا سطح ۲۰ هزار دلار همزمان با رالی قیمت متیک

رشد قیمت بیت کوین تا سطح 20 هزار دلار همزمان با رالی قیمت متیک | همتاپی

در مقیاس روزانه، اتم و متیک در میان آلتکوین‌هایی که حجم مبادلات بالایی دارند، بهترین عملکرد را داشته‌اند. قیمت بیت کوین پس از چندین روز حرکت نوسانی در محدوده 19 هزار دلار، بالاخره توانست از این محدوده خارج شده و به سمت 20 هزار دلار پیش برود.

اکثر آلتکوین‌ها نیز امروز با اندکی افزایش قیمت همراه بودند. در این میان قیمت متیک (Matic) و اتم (Atom) ضمن ثبت بهترین عملکرد، تا 6.5 درصد رشد داشته‌اند.

خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش بیت کوین همین حالا اقدام کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

قیمت بیت کوین به دنبال رسیدن به 20 هزار دلار

علی رغم این که قیمت بیت کوین در هفته گذشته و در پی انتشار گزارش‌های مربوط به بازار کار آمریکا با نوساناتی همراه بود و ابتدا از 19 هزار تا 18,200 دلار و سپس تا مرز 20 هزار دلار نوسان داشت، اما بطور کلی می‌توان گفت که پادشاه رمزارزها، روزهای آرامی را سپری می‌کند.

با اتمام روزهای کاری هفته، نوسان بیت کوین نیز پایان یافت و تقریبا به صفر رسید. در واقع اواخر روز جمعه بود که بیتکوین در عبور از محدوده 20 هزار دلار ناموفق ظاهر شد و ضمن بازگشت به محدوده 19 هزار دلار، در روزهای شنبه و یکشنبه نیز در این محدوده تثبیت شد.

نمودار قیمت بیت کوین | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار قیمت بیت کوین

روند قیمت در روز دوشنبه نیز به طرز غیرعادی آرام و پایدار بود اما سرانجام 12 ساعت پایانی روز با نوسان بیشتری همراه بود. در ساعات ابتدایی امروز، قیمت بیت کوین افزایش یافته و به 19,700 دلار رسید. پس از آن، قیمت اندکی کاهش یافت اما داده‌های درون زنجیره‌ای حاکی از احتمال وقوع نوسان بیشتر در چند روز آینده است.

ارزش بازار بیت کوین مجددا از 375 میلیارد دلار فراتر رفته است و بر اساس داده‌های سایت کوین مارکت کپ (CoinMarketCap)، دامیننس یا همان سلطه بیت کوین نسبت به آلتکوین‌ ها نیز با 0.2 درصد افزایش، به 40.2 درصد رسیده است.

رشد متیک و اتم

روز گذشته شاهد افزایش جزئی قیمت آلتکوین‌ها بودیم. اتفاقی که امروز هم تکرار شد.

در پایان هفته گذشته شاهد سقوط قیمت اتریوم به زیر محدوده 1200 دلار بودیم، اما دومین رمزارز بزرگ بازار در دو روز گذشته با رشد چشمگیر قیمت همراه بود و به سطح قیمت بالاتر از 1,330 دلار بازگشت.

قیمت بایننس کوین (BNB) نیز در 24 ساعت گذشته با 1.2 درصد رشد همراه بوده و در قیمت 275 دلار معامله می‌شود. قیمت توکن‌های دیگری نظیر ریپل (XRP)، کاردانو (ADA)، سولانا (SOL)، دوج کوین (DOGE)، پولکادات (DOT)، شیبا (SHIB) و ترون (TRX) نیز به همین میزان افزایش یافته است.

قیمت ارزهای دیجیتال | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

قیمت ارزهای دیجیتال

اما در میان آلتکوین‌های بزرگ بازار، قیمت متیک، توکن بومی شبکه پالیگان، بیشترین افزایش را داشته و با 6.5 درصد رشد، در محدوده 0.85 دلار معامله می‌شود. قیمت اتم نیز پس از صعود 5.5 درصدی در روز گذشته، اکنون به 12.5 دلار رسیده است.

گفتنی است طی یک روز گذشته ارزش کل بازار رمزارزها حدود 15 میلیارد دلار افزایش یافته و به عدد 935 میلیارد دلار رسید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش بیت کوین صرافی ارز دیجیتال همتاپی

منبع: cryptopotato.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *