براساس اندیکاتورهای درون زنجیره‌ای، رشد قیمت شیبا اینو در راه است

قیمت شیبا چه می‌شود | همتاپی

علیرغم تحرکات اخیر قیمت شیبا اینو (Shiba Inu)، اندیکاتورهای درون زنجیره‌ای موجود در وبسایت اینتودبلاک (IntoTheBlock)، نشان می‌دهد وضعیت این ارز دیجیتال در بازار هنوز نه نزولی است و نه نشانه‌ای از منفی بودن دارد.

بعد از این که در روز 18 ژانویه، میانگین متحرک 200 روزه به‌طرز غیرمنتظره‌ای شکسته شد و قیمت شیبااینو حدود 12 کاهش یافت، حداقل چهار اندیکاتور صعودی بودن روند قیمت شیبا را نشان می‌دهند.

برای خرید و فروش شیبااینو در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم شیبااینو بخرم

شیبا اینو (SHIB) جایگاه بالای میانگین متحرک 200 روزه را از دست داده ولی توانسته توجه سرمایه‌گذاران خرد را که بیشترین حجم خرید دو روز گذشته را تشکیل داده‌اند، جلب کند.

اندیکاتورهای صعودی شیبااینو عبارتند از: Large Transactions، In the Money، Concentration و Smart Price. مهم‌ترین مورد در میان اندیکاتورهای بالا، درصد تراکنش‌های بزرگ (Large Transactions) در شبکه است، زیرا رفتار نهنگ‌ها و سرمایه‌گذاران نهادی را نشان می‌دهد.

با رشد این شاخص می‌توان نتیجه گرفت علیرغم بازگشت اخیر قیمت شیبااینو، آدرس‌های بزرگ همچنان به‌طور فعال برای خرید شیبااینو اقدام می‌کنند. نوسانات شیبا اینو که طبق تجربه‌های قبلی اغلب محل رالی‌های قیمتی است، هنوز جذابیت این رمزارز را تضمین می‌کند.

مطالب مرتبط: رشد ۲۸ درصدی و حذف یک صفر از قیمت شیبا اینو

متاسفانه، در تحلیل تکنیکال، مشاهده دو بریک اوت متوالی رایج نیست و تمایل سرمایه‌گذاران به خرید ارز دیجیتال در کف قیمت و نگهداری برای طولانی مدت، می‌تواند منجر به ضررهای سنگین شود؛ به‌خصوص درباره شیبا اینو که یکی از محبوب‌ترین میم توکن‌ها در میان نهنگ‌هایی است که منتظر فرصت برای فروش سرمایه خود در قیمت مناسب هستند.

در زمان نگارش این مطلب، قیمت شیبااینو 0.000011 دلار است و به‌طور واضح در سطح مقاومت موضعی وارد وضعیت تثبیت شده است. متاسفانه هنوز مشخص نیست بازار خرید و فروش شیبا اینو در روزهای آینده چه وضعیتی خواهد داشت.

برای اطلاع از آخرین اخبار شیبا‌اینو، به مقاله پیش بینی و تحلیل قیمت شیبا مراجعه نمایید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش شیبا صرافی ارز دیجیتال همتا پی 

(1 - کاربر 4,00 از 5) 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: u.today
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *