آیا قیمت اتریوم و بیت کوین در آستانه شروع یک حرکت صعودی قرار دارند؟

آیا قیمت اتریوم و بیت کوین در آستانه شروع یک حرکت صعودی قرار دارند؟ | همتاپی

بازار ارزهای دیجیتال روزهای بسیار پرهیجان و پرهیاهویی را سپری می‌کند. به نظر می‌رسد قیمت بیت کوین و قیمت اتریوم، دو کوین اصلی بازار، خود را برای افزایش قابل توجه در هفته آینده آماده می‌کنند.

با نزدیک شدن به پایان ماه مارس، معامله‌گران مشتاقانه منتظر ادامه روند صعودی اخیر در بازار ارزهای دیجیتال هستند. طی چند هفته گذشته، این دو ارز پیشرو سودهای عظیمی را برای کاربرانشان فراهم کردند. سرمایه‌گذاران اکنون منتظر یک روند صعودی طولانی مدت هستند تا بتوانند سود خود را به حداکثر برسانند.

برای خرید و فروش اتریوم در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم اتریوم بخرم

نوسانات قیمت در انتظار بیت کوین و اتریوم

در بحبوحه بحران بانکی و نگرانی‌های مربوط به قانون گذاران بازار، قیمت بیت کوین و اتریوم شرایط خوبی را پشت سر می‌گذارند. علیرغم احساسات نزولی حاکم بر بازار، سرمایه‌گذاران همچنان روی سودهای بلندمدت بیت کوین و اتریوم حساب باز کرده‌اند. افزایش حجم معاملات و فشار خرید، نوید یک روند صعودی جدید را در هفته آینده می‌دهند.

  •  تحلیل قیمت بیت کوین

نمودار قیمت بیت کوین به دلار. منبع: تردینگ ویو

قیمت بیت کوین اخیرا با جهش از 19 هزار دلار، به بالاترین سطح در 9 ماه گذشته رسید. اما این روند صعودی کوتاه مدت بود. زیرا این دارایی طی چند ساعت تغییرات شدیدی را تجربه کرد. پس از رسیدن به 28 هزار دلار در روز قبل، معاملات آخر هفته نسبتاً با ثبات باقی ماند. زیرا معامله‌گران منتظر استراحتِ قبل از شروع مجدد بازارهای مالی سنتی بودند. همین مسئله منجر به کاهش نوسانات معمول شد.

مطالب مرتبط: چه زمانی روند صعودی قیمت بیت کوین ادامه پیدا خواهد کرد؟

الگوی کندل استیک امروز قیمت بیت کوین نشان دهنده ترس حاکم بر بازار یا اصطلاحا وضعیت FUD در بین خریداران و فروشندگان است. اگرچه خریداران قصد دارند روند صعودی را تحقق ببخشند، اما فروشندگان نمی‌خواهند تسلیم شوند و سعی می‌کنند قیمت را ثابت نگه دارند. همین مسئله منجر به باقی ماندن قیمت بیت کوین در محدوده مشخصی می‌شود.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت بیت کوین با افت 2 درصدی در 24 ساعت گذشته به 27,500 دلار رسیده است. نمودار هفتگی نشان می‌دهد که قیمت بیت کوین احتمالاً در چند روز آینده زیر 30 هزار دلار تثبیت خواهد شد. با این حال، انتظار می رود هفته آینده قیمت بیتکوین به بالای 30 هزار دلار برسد و به سمت مقاومت حیاتی 34 تا 38 هزار دلار حرکت کند.

  • تحلیل قیمت اتریوم

نمودار قیمت اتریوم به دلار | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار قیمت اتریوم به دلار. منبع: تریدینگ ویو

در بین تمام آلتکوین‌های موجود در فضای رمزارزها، اتریوم به بهترین شکل عملکرد بیت‌کوین را منعکس می‌کند. قیمت اتریوم چند مرتبه سعی کرد به سطح 1,800 دلار برسد اما موفق نشد. همین عامل منجر به افزایش سود و جذب سرمایه گذاران بیشتر شده است.

مطالب مرتبط: آیا روند صعودی قیمت اتریوم ادامه خواهد داشت؟

قیمت اتر در ماه ژوئن مقاومت 1,800 دلار را شکست، اما خریداران نتوانستند این موقعیت را حفظ کنند. فتیله بلند روی کندل گواه همین مسئله است.

فروشندگان در حال حاضر تلاش می‌کنند با رساندن قیمت به سمت متحرک نمایی 20 روزه (1,698 دلار) موقعیت خود را حفظ کنند و شرایط را بهبود ببخشند. این سطح بسیار مهمی برای نظارت بر روند نزولی بازار است. اتریوم در حال حاضر در قیمت 1,753 دلار معامله می‌شود که نسبت به دیروز 1 درصد کاهش داشته است.

نمودار هفتگی نشان ‌دهنده اصلاحات جزئی برای قیمت اتریوم در هفته آینده است. زیرا ممکن است این آلتکوین به زیر روند میانگین متحرک نمایی 50 روزه سقوط کند و قبل از ایجاد موج‌های جدید، به کمتر از 1,500 دلار برسد.

برای اطلاع از آخرین اخبار قیمت اتر به صفحه تحلیل اتریوم مراجعه نمایید. 

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش اتریوم صرافی ارز دیجیتال همتا پی

 

منبع: blockchair.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *