تحلیل متیک: احتمال شروع روند صعودی قیمت متیک افزایش یافت

تحلیل متیک: احتمال شروع روند صعودی قیمت متیک افزایش یافت | همتاپی

با بروز اولین نشانه‌های بهبود بازار رمزارز بعد از عواقب ورشکستگی صرافی FTX، تحلیل و پیش بینی قیمت متیک (MATIC) نیز به یک روند مشخص اشاره دارد.

ارز دیجیتال پالیگان به لطف مشارکت در پروژه‌های web 3.0، شاهد افزایش قابل توجهی در زمینه مقبولیت و کاربردپذیری در سال 2022  بوده است.

خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش بیت کوین همین حالا اقدام کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

پروژه پالیگان یا همان متیک سابق با ارزش بازار 8.07 میلیارد دلار، رتبه دهم بازار ارزهای دیجیتال را در اختیار دارد. در این میان به نظر می‌رسد نهنگ‌های پالیگان در پایین بودن قیمت متیک در مقایسه با اوج‌های قیمتی ثبت شده در ماه نوامبر، نقش مهمی داشته باشند. پالیگان به عنوان یک پلتفرم مقیاس‌پذیری غیرمتمرکز اتریوم، امکان طراحی اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز (dApp) مقیاس‌پذیر و کاربرپسند را برای توسعه‌دهندگان فراهم می‌کند.

فعالیت نهنگ‌ها و پیش بینی قیمت متیک

در زمانی که بازار ارز دیجیتال هنوز نتوانسته به‌طور کامل، روند نزولی ناشی از ورشکستگی صرافی FTX را ترمیم کند، نهنگ‌ها در حال انباشت آینده‌دارترین توکن‌ها از جمله متیک هستند. براساس گزارش‌های اخیر، قیمت شیبا اینو می‌تواند در آینده نزدیک شاهد جهش قابل توجهی باشد. در واقع، 500 نهنگ برتر اتریوم بخش قابل توجهی از عرضه موجودی این میم کوین را هولد می‌کنند. همچنین داده‌های درون زنجیره‌ای، یک تراکنش متیک بزرگ از یک آدرس ناشناخته را نشان می‌دهند. در گزارش این فعالیت نهنگی، اینطور آمده است که:

 13,428,828 واحد رمزارز متیک (به ارزش 12,343,023 دلار) از یک والت ناشناس به صرافی کوین بیس منتقل شد.

از طرف دیگر، عوامل متعددی در تحلیل قیمت پالیگان ما را به یک مومنتوم صعودی قوی احتمالی می‌رساند. اگر این نشانه‌ها تداوم داشته باشند، قیمت پالیگان می‌تواند به‌زودی به سطح 1 دلار برسد. قیمت متیک اخیراً شاهد بازگشت (Breakout) از مانع 0.87 دلاری نیز بوده است. در زمان نگارش این مطلب و براساس داده‌های کوین مارکت کپ (CoinMarketCap)، خرید و فروش متیک با قیمت 0.9264 دلار انجام می‌شود که طی 24 ساعت گذشته 0.71٪ رشد داشته است. باید منتظر ماند و دید قیمت ارز دیجیتال متیک تا پایان سال 2022 چه تغییراتی خواهد داشت.

اخیراً، پروژه پالیگان در همکاری با غول تجارت الکترونیک هندی Flipkart، یک مرکز توسعه و تحقیقات راه‌اندازی کرده‌ است.

تعهد هند به WEB3 هر روز بیشتر می‌شود. Flipkart@ غول هندی پیشرو در زمینه تجارت الکترونیک با همکاری پالیگان، یک قطب علمی تجارت الکترونیک بلاکچین می‌سازد که توسعه WEB3 و کاربردهای تجارت متاورس در هند را تقویت خواهد کرد. 

پروژه ارز دیجیتال پالیگان در یک اقدام مهم برای تسهیل پذیرش نهادی، یک برنامه همکاری با بانک جی‌پی مورگان (JP Morgan) نیز امضا کرده است. این بانک مشهور، یک معامله با استفاده از شبکه بلاکچین انجام داد.

برای اطلاع از آخرین اخبار متیک، به مقاله تحلیل متیک مراجعه نمایید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش متیک صرافی ارز دیجیتال همتا پی

منبع: coingape.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *