۹۳ درصد از سرمایه‌گذاران شیبا اینو در ضررند؛ آینده آن‌ها چه خواهد شد؟

پیش بینی قیمت شیبا اینو | همتاپی

علاقه‌مندان و سرمایه‌گذاران شیبا اینو در موقعیت مهمی هستند؛ چرا که آن‌ها قصد دارند از شیبا اینو در برابر کاهش قیمت این ارز دیجیتال و سقوط آن به کف سال ۲۰۲۱ و محدوده پایین‌تر محافظت کنند.

50000 شیبا
جایزه بگیرید!
همین حالا ثبت نام کن

قیمت شیبا اینو اوایل هفته جاری با روند نزولی مهمی مواجه شد و علاوه بر سقوط به محدوده ۰.۰۰۰۰۰۵۴۳ دلار، حتی به زیر محدوده ۰.۰۰۰۰۰۵۱۰ دلار هم رسید. این یکی از پایین‌ترین قیمت‌های شیبا اینو در سال ۲۰۲۱ محسوب می‌شود.

این مسئله باعث شده است که سرمایه‌گذاران زیادی نسبت به پیش بینی شیبا اینو نگران شوند. بعضی از آن‌ها حتی این سوال را مطرح کرده‌اند که آیا شیبا اینو پتانسیل مورد نیاز برای بازیابی خود را دارد یا نه؟

با این حال، همه سرمایه‌گذاران فقط به روند قیمتی شیبا اینو چشم ندوخته‌اند. بسیاری از آن‌ها در حال بررسی تصمیمات بانک مرکزی آمریکا و سیگنال‌هایی هستند که می‌تواند آینده این میم کوین را تحت‌تأثیر خود قرار دهد.

تصمیمات فدرال رزرو و سیاست‌های پولی آن به‌شدت در بازارهای مالی تاثیرگذار هستند و ارزهای دیجیتال هم از این مسئله در امان نمی‌مانند.

قیمت شیبا اینو در میان اخبار مربوط به بانک مرکزی آمریکا سقوط می‌کند

در حال حاضر، بسیاری از معامله‌گران بازار ارزهای دیجیتال از بابت توقف نرخ بهره آمریکا خوش‌حال هستند؛ اما جروم پاول، رییس این بانک، اعلام کرده است که شاخص مذکور در آینده‌ای نه‌چندان دور دوباره افزایش می‌یابد.

با این وجود، سرمایه‌گذاران شیبا اینو امیدوارند که با بهبود سیاست‌های پولی بانک مرکزی آمریکا، علاقه و اعتماد سرمایه‌گذاران این میم کوین افزایش یابد و در نهایت، قیمت آن رشد کند.

بنابر داده‌های کوین‌مارکت‌کپ (CoinMarketCap)، شیبا اینو در حال حاضر در محدوده ۰.۰۰۰۰۰۶۵۵ دلار قرار دارد و در ۲۴ ساعت و هفت روز گذشته به‌ترتیب ۴.۲ و ۱۷.۵ درصد کاهش یافته است.

ارزش بازار شیبا اینو | همتاپی

ارزش بازار شیبا اینو، منبع کوین مارکت کپ

داده‌های وب‌سایت این‌تو دبلاک (IntoTheBlock) هم نشان می‌دهد که ۹۳ درصد از سرمایه‌گذاران شیبا اینو در حال حاضر در ضرر هستند. علاوه بر این، داده‌های مذکور نشان می‌دهد که تنها ۷ درصد از سرمایه‌گذاران شیبا اینو در سود هستند و تنها ۲ درصد از آن‌ها به قیمت سربه‌سر رسیده‌اند.

درصد سرمایه گذارانی که در SHIB پول از دست داده اند | همتاپی

درصد سرمایه گذارانی که در SHIB ضرر کرده‌اند. منبع: IntoTheBlock

در همین حال، اگر فدرال رزرو به سیاست‌های انبساطی خود ادامه دهد، شیبا اینو با چالش‌های بیشتری مواجه می‌شود. سیاست‌های پولی انبساطی برای کنترل تورم و ثابت نگه‌داشتن قیمت‌ها اتخاذ می‌شوند و نرخ بهره را افزایش می‌دهد. این سیاست‌های پولی به طور بالقوه می‌تواند ارزش شیبا اینو را بیش‌ از پیش کاهش دهد.

در این صورت، خریداران شیبا اینو با مشکلات زیادی مواجه شوند و دفاع از قیمت فعلی این ارز دیجیتال، به‌شدت سخت می‌شود. علاوه بر این، نااطمینانی معامله‌گران نسبت به آینده شیبا اینو هم بیشتر خواهد شد.

ارزش بازار SHIB کمی کمتر از 4 میلیارد دلار است. | همتاپی

ارزش بازار SHIB کمی کمتر از 4 میلیارد دلار است. منبع: TradingView.com
مطالب مرتبط: تعداد میلیونرهای شیبا اینو به شدت در حال کاهش است

میم کوین‌ها با فشار فروش زیادی مواجه می‌شوند

در ابتدای هفته جاری، فشار فروش شیبا اینو به‌شدت زیاد شد و حجم معاملات و عرضه این میم کوین در صرافی‌ها هم شدیداً افزایش یافت. افزایش فعالیت سرمایه‌گذاران شیبا اینو نشان می‌دهد که این افراد به قصد فروش توکن‌های خود، آن‌ها را به صرافی‌ها منتقل کرده‌اند.

SHIB شاهد افزایش فشار فروش است. | همتاپی

شیا اینو شاهد افزایش فشار فروش است. منبع: Santiment

با این وجود، فشار فروش شیبا اینو در حال حاضر کمی کاهش یافته و بخشی از عرضه این ارز دیجیتال به خارج از صرافی‌ها منتقل شده است. این نشان می‌دهد که با رشد فروش شیبا اینو، بعضی از سرمایه‌گذاران از کاهش قیمت این ارز دیجیتال استفاده کرده‌اند و به خرید و انباشت روی آورده‌اند.

با وجود اینکه احساسات معامله‌گران ممکن است در هر زمانی تغییر کند، در بازار آتی شیبا اینو هنوز هیچ سیگنال صعودی مشخصی به وجود نیامده است. موقعیت‌های شورت (فروش) و لانگ (خرید) شیبا اینو نشان می‌دهد که قیمت این ارز دیجیتال در کوتاه‌مدت ممکن است در هر جهتی حرکت کند.

(1 - کاربر 5,00 از 5) 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: newsbtc
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *